Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam, mam problem z hop-upem. Dziś zmieniałem gumkę na sylikonową systemy i po złożeniu komory widzę że gumka nie wysuwa się pomimo regulacji pierścieniem. Kiedy zdemontuje pierścień i naciskam tym klockiem, który popycha dystanser palcem to gumka się wysuwa. Więc w czym może być problem?

Edited by Vetius
Link to post
Share on other sites

Witam, mam problem z hop-upem. Dziś zmieniałem gumkę na sylikonową systemy i po złożeniu komory widzę że gumka nie wysuwa się pomimo regulacji pierścieniem. Kiedy zdemontuje pierścień i naciskam tym klockiem, który popycha dystanser palcem to gumka się wysuwa. Więc w czym może być problem?

W moim G36C było to samo.Wymieniłem dystanser na guarderowski i śmiga.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Chciałbym wszystkim właścicielom Giet JG polecić uszczelnione dysze ze sklepu AirsoftPro. Właśnie zamontowałem takie cudo w swojej gieni... Wymiary takie same jak stockowa dysza - żadnych problemów z szczelnością. Jest to IMO miła alternatywa dla kombinacji z komorami CA, piłowaniem ząbków i popychaczy. Sklep w swojej ofercie ma też uszczelnione dysze BU...

Link to post
Share on other sites

Ja tam wolałbym komorę CA. Miałem taką (niestety połamała się) i o wiele wygodniej się w niej wymienia gumkę hop-up. Nie tak jak w JG, gdzie żeby wsadzić gumkę trzeba kręcić, starać się itp. W CA wystarczy odrobina silikonu w spray'u (dosłownie kroplę) i lufę z gumką można jednym ruchem wsunąć. No i dysza od CA pasuje do tej komory.

Link to post
Share on other sites

Witam planuje zakup Giety i z miejsca chciałbym ją lekko umocnić, zastanawiam się nad takimi częściami.

 

http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesori...6c_src-127.html precka systemy

 

http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...ystema-874.html prowadnica systemy

 

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=284 i ta gumka

 

mam problem z doborem sprężyny, gdyż jestem nowicjuszem i nie chce żeby do się rozdupczyło w środku więc tutaj proszę was o poradę oraz o ewentualne uwagi na temat powyższych części

Edited by acidrinker
Link to post
Share on other sites

Witam planuje zakup Giety i z miejsca chciałbym ją lekko umocnić, zastanawiam się nad takimi częściami.

 

http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesori...6c_src-127.html precka systemy

 

 

 

Z tego co widzę to preca jest SRC, a nie Systemy :wink: Bierz w ciemno Systemę, mimo że średnica 6,04mm ale za to na całej długości lufy, a w SRC to różnie bywa. Ze sprężyną to zależy ile chcesz wycisnąć z giwery, ale przy dobrym uszczelnieniu sp 120 Guardera wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Z racji ogolnego niepozadku w tym temacie zadam i ja swoje pytanie:

 

Czy jest sens kupowanie precyzyjnej lufy do G36K firmy JG ? Czy to tylko wyrzucenie kasy w bloto?

Chce powoli zaczac tuning, dlatego zaczynam od lufy.

Co kupic, jaki producent ? Promyk ?

 

Jak najbardziej jest sens kupowania lufy.

A G36 od JG to jedna z najlepiej zrobionych "chińskich" replik.

Ja w obu swoich G36 używam KM-Head, ale Systema czy Prometheus też będą działać, wszystko zależy od tego co chcesz osiągnać.

Link to post
Share on other sites

Promyk będzie ze spokojem śmigać. Co do sprężyny to te części ze spokojem wytrzymają każdą sprężynę, ale bebechy gearboxa jak i sam szkielet już nie. Tutaj masz już do czynienia z swego rodzaju loterią: jednemu da radę na sp140, a innemu rozleci się już na sp120. Moim zdaniem w miarę rozsądnym rozwiązaniem jest sp 130 (nie trzeba zębatek wymieniać, no i szkielet nie powinien za szybko paść) Można też pomyśleć nad wymianą baterii na li-po. A na tej sprężynie można przy dobrym uszczelnieniu już te 450-480 fps uzyskać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...