Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

mam pytanko chciałbym moją g36c podkręcić do jakiś 400 fps

Napiszę listę rzeczy które wydają mi się potrzebne jestem nowy więc poprawcie jak coś:

Spring m120 ok 60 zł

Cylinder ok 60 zł

Łożyska ok 60 zł

Dodatkowo chciałbym jeszcze dokupic preckę lunetę i tłumik i zrobić z tej broni mała autokampę :D

Poprawcie jak czegoś zapomniałem

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przepraszam za trzeci post, ale mam ostatnie pytanie: Czy jeśli kupię precke systemy 455mm i zakryje ją tłumikiem 40x200 SF, to nie będzie mi wystawać lufa? I czy konieczne jest kupno tej przejściówki http://www.silesia-factory.pl/adapter-naprawczy-p-141.html ?? Proszę o szybką odpowiedź .

 

PS. Powyższe pytania już nie ważne :) No może za wyjątkiem poprawienia mojego wyboru części.

Edited by Karolo0
Link to post
Share on other sites

Wcale nie uważam że CS to to samo co airsoft i nie widzę powodu dlaczego miałbym odłożyć airsoft bo operuję słowami z cs ?? Przyzwyczajenie bo dość długo gram. A zresztą zamiast robić off top to odpowiedziałbys na pytanie?

 

Więc uprzedzę Cię mały kolego - na tym forum nielubiane, co by nie powiedzieć "tępione" jest używanie słownika z gier internetowych szczególnie takich "szczelankowych", chyba, że w formie żartu, ale wszystko z przymrużeniem oka.

 

Po za OT to:

*podałeś tylko jakieś ogólnikowe nazwy i ceny, żadnej firmy - dla mnie to znaczy NIC,

*odpowiedź na twoje pytanie została udzielona dziesiątki razy w tym temacie, bo inni zadawali już takie samo, troszkę mniej lenistwa,

Link to post
Share on other sites

Łożyska 6mm, a gniazda w GB na 7mm i wciąż brak tłoka do tego zestawu - fabryczny potrafi się wyłożyć na fabrycznej sprężynie dość szybko, na SP120 tym bardziej.

 

Może nie taniej, ale lepiej można złożyć inny zestaw, podawane były w tym temacie przykłady przeze mnie i nie tylko, wiele razy. I darujmy sobie tutaj rozmowy o "Counter-Strike'u", bo nie to forum, tymbardziej nie ten temat.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście :D

Fakt o tłoku się przekonałem po tygodniu leży czy ten tłok posunie dłużej ?

http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...ii_p_j-662.html

Już go zamówiłem bo nie mam specjalnie za dużo kaski. Wydaje mi się że P&J dość dobra firma więc powinien dać radę.

 

Jeszcze jedno czy można gdzieś dokupić płytkę selektora bo rypła się. Mam szczwany sposób żeby ją skleić i żeby się nie rozpadła ale nigdzie nie widziałem nowej

@edit

Już znalazłem w asgshopie tylko trochę drogo 35 zł za kawałek plastiku? Chyba jednak ją zgrzeję...

 

I kolejne pytanie czy gearbox v3 od Cymy pasuje do G36C od JG?

Edited by maciowalczak
Link to post
Share on other sites
I kolejne pytanie czy gearbox v3 od Cymy pasuje do G36C od JG?

 

Nie.

Do wymiany dysza i cylinder, być może silnik.

 

Już znalazłem w asgshopie tylko trochę drogo 35 zł za kawałek plastiku? Chyba jednak ją zgrzeję...

 

Na specu 25zł.

 

Wydaje mi się że P&J dość dobra firma więc powinien dać radę.

 

A mi, że nie. Kup jakiś inny tłok.

Edited by Filipoo23
Link to post
Share on other sites

No ja jednak nie ufam kropelce :P i mam pewien sposób który stosują specjaliści. Robimy tak. Kupujemy trochę siatki miedzianej, wycinamy tyle ile potrzeba, nakładamy ja na plastik, a później lutownicą wtapiamy siatkę w plastik, trzyma zajefajnie mocniejsze niż plastik.

Link to post
Share on other sites

Ok. mam g608-8. Na tuning około 200 zł. Co radzicie wymienić? Myślałem nad precką + hopup. Tylko precke chciałbym dłuższą niż lufa stockowa ale by się ją dało schować w tłumiku. Stockowa ma 247 mm ale nie mogę znaleźć odpowiednio dłuższej.

 

Gumka hop upu to zapewne wybiorę systeme czarną.

 

Sugeruję się słowami znajomych

 

pozdrawiam

 

nie mówcie: przejrzyj temat, bo wszystkie linki wygasnięte ;/

Edited by maczo007
Link to post
Share on other sites

To zalezy jak bardzo długą chcesz preckę możesz poszukać od G36k to około 350 mm albo od G36 to kolo 470 mm.

 

Pytanie co mogło się stać z moją G608-8. Po złożeniu jej do kupy co uczyniłem z niemałym trudem po wymianie tłoka, sam gearbox do batki i strzela elegancko, po złożeni całości 2 strzały oddane i po naciśnięciu spustu bez reakcji, mysle sobie bezpiecznik ale to nie on, naładowałem batkę, rano wsadziłem naciskam i nic, przed chwilą zrezygnowany naciskam spust i co .... strzela tylko znowu 3 strzały i zero reakcji. O co może chodzić pomóżcie bo w niedzielę chcę pocisnąć na strzelankę, z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

maczo007, zastanów się jak długi chcesz tłumik, dodaj do jego długości około 230 mm i będziesz wiedział jak długą lufę możesz zamontować.

 

maciowalczak, jeśli batka jest w porządku to szukaj problemów w elektronice. Podłącz baterię do wtyczki przy gearboxie. Jeśli będzie strzelał normalnie problem masz na odcinku idącym w chwycie. Jeśli nie sprawdź kable przy gearboxie, czy nie odlutowały się od styków, nie przerwały nigdzie.

 

Jeśli z kablami wszystko w porządku to możliwe coś nie kontaktuje przy wtyczkach.

W ostateczności mogą to przepalone styki, ale to raczej nie pojawiło by się po rozłożeniu i złożeniu gearboxa.

 

Generalnie warto by wymienić stockowe kable na modelarskie i wtyczki na deansy. Stockowe okablowanie (a zwłaszcza wtyczki) lubią nawalać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...