Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Turnigy nano-tech airsoft 2S 1,8Ah 25/50C - rozejrzyj się za czymś takim (jest np. TUTAJ, chociaż widziałem go też gdzieś w Polsce). 7,4V, więc nie zabije repliki, a spokojnie da rade. O ile się nie mylę, to wymiary ma identyczne ze stockowym NI-MHem.

Edited by Luminofor
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A jesteś pewien, że to wina batki? Pisałeś, że na różnych bywa różnie. Jakby to była wina batki, to by ci się kable nie grzały, prędzej batka i silnik. Na twoim miejscu wyjąłbym tłok i sprężynę, złożył gb'ka razem z silnikiem i sprawdził jak będą się kręcić same zębatki. Jak wszystko w porządku, to sprawdziłbym na sucho jak chodzi tłok w prowadnicach i czy nie ma gdzieś zadziorów w szkielecie gb'ka,

 

Ewentualnie jeśli kable się grzeją gdzieś masz zwarcie. Może któryś przewód się przetarł i dotyka gołym drutem obudowę?

Edited by paint
Link to post
Share on other sites

powiem tak - na mojej gp 8.4 replika muli, teraz praktycznie w ogóle nie naciąga. Na pożyczonej od kolegi stockowej od tej giety śmiga jak złoto, nie przerywa, rof niezły. Replika, tak jak niedawno pisałem, była serwisowana przez kolegę i kable są w porządku (choć pewnie i tak zawita tam mosfet). co do gb i reszty bebechów - zostały wyczyszczone i przesmarowane, potem gietkę poskładano. Co ciekawe, na ostatniej strzelance musiałem pożyczyć replikę od kolegi, zaś swoją dałem komuś, kto nie miał swojej ("jak znajdziecie jakąś batkę to może będzie strzelać"). Okazało się, że moja gieta na innej batce śmigała.

Link to post
Share on other sites

no i znowu ja ;) jeszcze nie zmieniłem tej komory, będę musiał też wymienić atrapę komory gazowej, bo też jest utrącona w miejscu, w którym łączy się z komorą hopka. Problem jest taki, że obecnie replika pluje kulkami jak strzelba - po kilka na raz i na krótki dystans. Kulki czasem wydostają się z komory i wpadają gdzieś w body, nad dżirboxa itp. magazynek podaje nierówno, przed dyszę wchodzi nieraz po 5 kulek. I zadam tutaj bardzo, bardzo głupie pytanie - to jest właśnie BARDZO duża nieszczelność? wymiana komory hopa i komory gazowej załatwi problem?

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich

Jestem zielony w temacie przeróbek i ogólnego upgrade'u broni i mam następujące pytanko:

Czy wymiana sprężyny na słabszą przełoży się na zwiększenie szybkostrzelności? Chodzi mi przystosowanie repliki do CQB i nie zależy mi na mocy :icon_smile:

 

 

 

Jako nowemu użytkownikowi tego forum, polecam najpierw trochę się wysilić i poszukać odp. na nurtujące pytania, bo pytasz o rzecz która niejednokrotnie była poruszana i tematów jest mnogo.

 

Odp. na twoje pytanie to : TAK, rof się zwiększy dając słabszą sprężynę jest jeszcze parę innych opcji aby był większy, info. uzyskasz czytając forum.

 

S1

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

Namierzyłem coś takiego:

http://azteko.pl/glo...duo-p-6469.html

I stąd to pytanie

 

A z głowic która będzie pasować?

http://azteko.pl/shs...ype-p-2555.html

http://azteko.pl/shs...ype-p-2132.html

 

 

Kolejny co tylko pyta. :icon_evil:

Pisz kolego zrozumialej,( z zaznaczeniem czy głowica tłoka czy cylindra) mylisz trochę pewne sprawy, poczytaj forum a będziesz miał wiedzę jak wyglądają głowice płaskie, wyciszone oraz co z czym sie łączy .

Odnośnie części tematy znajdują się tu http://forum.wmasg.pl/forum/402-czesci-wewnetrzne/

Kolejne dziwne pytania będę kasował .

S1

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

Za 30pln biorę w każdej ilości :icon_biggrin: Zwykle chodzą po 50-70pln. Co w G36 jest droższe, oprócz kompletnego GB?

 

to przygotuj parę stów i pisz do taiwana, bo tam jest 15zł za jedną połowę - czyli komplet 30zł ;)

 

co do mojej giety - wymieniłem komorę na SHS razem z gumką która była w tej komorze - i jest o niebo lepiej. W tym bloku gazowym z jednej strony zachowało się łoże komory, więc hopup oparł się o nie i trzyma się stabilnie. W dodatku regulacja hopa jest znacznie lepsza niż na fabrycznej komorze - gałka chodzi ciężej (sam wymieniłem ją na fabryczną), nie ma luzu, w efekcie regulacja jest bardziej precyzyjna. Nie muszę chyba mówić, że znikły wszelkie problemy z podawaniem kulek, pomimo braku dystansowania komory względem gb?;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...