Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost


Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest on w grobie Kła, ale najpierw musisz mieć informację o skrytce. Żeby ją zdobyć musisz zabić i przeszukać ciała samotników z Jantaru. Potem kombinezon znajdziesz pod pomnikiem Lenina. Ale na co Ci egzoszkielet? Lepiej kupić SSP-99M, jest o wiele lepszy, można w nim biegać i ma lepszą noktowizję.

Edit: Literówka.

Edited by 7.62
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tsa, OL akurat tak zbliża Stalkera do starszej wersji jak imprezy do zdania sesji, więc nie warto się trudzić. OL to bardzo słaby modpack, lepiej czekać na Lost Alpha bądź chwilowo umilić sobie czas grając w mod Soljanka. Chwilowo tylko rosyjska wersja.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co ci się w nim nie podoba, pojazdy są można rozjeżdżać potwory. Jest weapon pack czyli ok. 13 nowych giwer. Są wyładowania (takie burze, że niebo się robi czerwone i trzeba się chować pod ziemię na ok 3 min.). Jest motyw ze spaniem, jest wiele rzeczy i mnie się podoba. Są nawet nowe potwory i stare w początkowych miejscach.

Link to post
Share on other sites

Nie podoba mi się w nim postępowanie jego twórcy, który wszystko co "zrobił" w rzeczywistości powyciągał z innych, lepszych modów i podpisał to jako swoje. Chcesz nowe giwery? Ściągnij Arsenal Mod, on dodaje ich 60 (z tego co wiem jest też wersja zintegrowana z OL).

Jest wiele o niebo lepszych od OL modów. Priboi Story, Soljanka, AMK, ABC. OL dorobił się sławy tylko i wyłącznie przez wyciągnięcie najlepszych ficzerów z innych modów, i dzięki nazwie. Wszystko co wymieniłeś, łącznie z blowoutami, pojazdami i potworami jest w tych modach. Siedzę w moddingu Stalkera ponad półtora roku i wiem, jak wygląda modderski światek.

Link to post
Share on other sites

Powiem ci, że tego nie wiedziałem ale przyjemnie się w to gra i nie mam nic do OLa. Po prostu nie znam się na modowaniu a interesuje mnie efekt końcowy jak i chyba większość ludzi którzy po prostu oczekują moda i stąd się bierze moja niewiedza. Chodziło mi właśnie o arsenal mod który jest zintegowany z OLem jak mówiłeś. Chciałem jeszcze spróbować priboi story ale kompa formatowałem i musiał bym zainstalować od nowa stalkera.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...