Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M58 (M40A1) [KART / New Star]


Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podaj mi geniuszu preckę i gumkę hopka pasujące bez przeróbek do tego karabinu....

 

1. Problem to taki że lufy aeg-owe pasują do takich pseudo-snajperek tylko po przeróbce. A na dodatek Ty jeszcze masz system lufa-nakładka- gumka hop up. Najlepiej by było jak byś poszukał na machinegun.pl gumki i lufy do modeli "nie AEG". I tak będziesz musiał trochę popracować pilnikiem ale dasz radę. Tak samo z gumką aeg-ową- żadna bez przeróbek (czego nie polecam) nie pasuje do tych karabinów.

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Hawk, ale on nie napisał że będzie montował BEZ PRZERÓBEK. Aktualnie w moim MP001 siedzi precka DF 509mm. Spiłowałem te obejmy w lufie i wchodzi, jak się dobrze skręci komorę to nie ma żanych luzów. Wtedy też można zamontować normalną AEGową gumkę, ja jeszcze tego nie próbowałem ale wiem że będzie ją trzeba skrócić :D

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przyszła paczka z lufą i hu. Rozkręciłem karabin. Rozkręciłem komore hu. (Prawie) wszystko jest niestandardowe. Super. (nie no, kilka machnięć pilnikiem, trochę kleju, teflon fix i bedzie git ;-) )

Kilka zdjęć:

 

thumb_47308f9090876771273714.jpg

Trochę roboty będzie

 

thumb_47308f90b627b277906716.jpg

Hop Up

 

thumb_47308f90db3ec561933311.jpg

Lufy (wyżej systema, niżej stock)

 

thumb_47308f910e63b069434639.jpg

Taśmy nie żałowali

 

Hehe M58 ma w stocku teflon fix :-F

Link to post
Share on other sites

I jaki ma zasięg po tych modyfikacjach? ;-) . Powiększył się czy tylko celność wzrosła ? Pozdro Wrak . ;-)

 

Ciężko mi powiedzieć. Po skróceniu, z teflon fixem, z lufą jeszcze 509mm, poszerzoną dyszą i uszczelnioną głowicą tłoka zasięg maks około 75m na kulce 0,28, potem posypały się seary. Zrobiłem nowy mechanizm spustowy ale był za bardzo do przodu wychylony ten element trzymający tłok ( u mnei nie nazywa się już Piston Sear :P ) o jakiś 1cm i osiągi spadły o jakieś 10m... skróciłem lufę bo myślałem ze będize lepiej a tu to samo. Teraz zrobię kopię Zero Triggera bo tu spust dość ciężko chodzi...

 

Lemon daj znać jak tam osiągi po wymianie gumki bo może i ja bym się skusił :D

Link to post
Share on other sites

Juz kiedyś pisałem, ze ma w stocku teflon fixa ;)

 

Pamiętam, ze ktoś pisał, nie wiedzałem że ty ;-) .

 

Lemon daj znać jak tam osiągi po wymianie gumki bo może i ja bym się skusił :D

 

Ok, ale nie licz na coś więcej niż celność i zasięg (no bo i na co więcej liczyć :-P )

 

PS Weź coś napisz na temat twojej "M14" (vel Spłuczka? ;-) ) bo na oko super sprawa z tym 'szotganem' :-F .

Edited by lemonzawodowiec
Link to post
Share on other sites

Pamiętam, ze ktoś pisał, nie wiedzałem że ty ;-) .

Ok, ale nie licz na coś więcej niż celność i zasięg (no bo i na co więcej liczyć :-P )

 

PS Weź coś napisz na temat twojej "M14" (vel Spłuczka? ;-) ) bo na oko super sprawa z tym 'szotganem' :-F .

 

1. No chodzi mi oczywiście o zasięg i celność ( poprawę / pogorszenie ) ew moc w stosunku do stocka.

 

2. A co chcesz wiedzieć ? Nudziło mi się w ferie zimowe to wziełem się do roboty za coś sensownego, w tydzień się wyrobiłem. W środku siedzi zwykły M47 DE :D Coś więcej chcesz to może nie róbmy tu OT tylko na PW/GG.

Link to post
Share on other sites

Sorry, nie zapomniałem, po prostu nie miałem wczoraj neta. :???:

O lufie nie będę pisał, ponieważ musiałem poszerzyć otwór w tym plastiku na końcu lufy zewn. żeby precka mogła przez to przejść (żeby się zmieściła-wystawała poza lufę zewn.(trochę namieszałem... ) i poszerzyłem trochę za bardzo (jakieś 0,5 - 1 mm). Teraz minimalnie się przechyla. No to może napiszę coś o gumce. Wydatek nieduży (28 zł) ale jaki efekt ;-) . Jak się dobze ustawi hu, to kulka leci w miarę równo na ok. 55-70m. Oczywiście w pewnym momencie lekko się wybija w góre. Ale jest pewien problem: na hu ustawionym na zero hop działa odwrotnie, dopiero do połowy "skali" hu zaczyna działać. Ogólnie polecam hu Systemy, 30 zł to niewiele, a gumka na pewno lepsza od stocka. Przepraszam Państwa bardzo serdecznie, że tylko takie nieprecyzyjne dane Państwu podaję, jednak jest to spowodowane tragiczną (jak zwykle) pogodą na Pomorzu. Jak jutro przestanie wiać i padać ustawiam tarczę i jazda :-F .

 

PS Sprawdzić moc obalającą np. krowę tego karabinu? xD

Edited by lemonzawodowiec
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Hej panowie (i panie),

to jak w końcu z wytrzymałością na stockowych bebechach, tylko z precką ewentualnie? Bo zastanawiam się właśnie nad jakąś sprężyną, jakieś L96 lub ten M58, tylko najbardziej zależy mi na wytrzymałości, bo moc może zostać stock (400-440fps mi spokojnie wystarczy)

Link to post
Share on other sites

Jak rozwiązać problem nie wskakujących prawidłowo magów, o którym ktoś pisał?

 

Otóż bardzo prosto - odległość zespołu cylindra i metalowych bebechów od łoża regulujemy przy pomocy imbusów na dole łoża - wystarczy trochę się nimi pobawić i po kłopocie...

 

Hehe, to nie takie proste. Ja o tym pisałem i w moim przypadku sprawa wygląda następująco: magazynek nie tzryma się w gnieździe, ponieważ xstępił (!) się zatrzask magazynka. Ot co. 8)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...