Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M58 (M40A1) [KART / New Star]


Recommended Posts

Miałem to samo. Jak się okazało problem nie tkwi w złym położeniu gumki względem lufy, lecz w niedokładnie wykonanej gumce. Jedna z 2 zgrubień (nie wiem dokładnie jak to określić ale chodzi o tą część która bezpośrednio odpowiada za podkręcenie) z jakiej składa się Bax jest większa. U mnie była prawa u Ciebie też.

 

Ja po prostu wymieniłem gumkę na normalną AEG'ową i wszystko gra. Nie występuje już problem. :)

Mam nadzieję, że komuś to pomoże.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no już mnie nosi by go jakoś zmodyfikować "pod siebie"

 

jak na razie kombinuję do niego bipoda i możliwie sporą lunetkę...

na paru zdjęciach widziałem m40 z zamontowanym tłumikiem, jest jakakolwiek możliwość zamontowania czegoś takiego w tej emce?

 

nie pytać się mnie po co to chce zrobić ;) po prostu lubię długie i niewygodne rzeczy, a na Barreta mnie nie stać ;]

 

i co do systemu BAX w M40, na machinegunie jest hop-siup dedykowany m40 Sun Project http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1049 pasowałoby to ?

Edited by [36squad] The_Eel
Link to post
Share on other sites

no i co ja mam robić..... pasuje od czegoś cylinder do tej giwery? od APS2? od VSR? może go potne, nagwintuje głowice i wkrece w cylinder zrobiony z rórki... ^^:)

jeżęli ktoś już tuningował tą broń to prosze o pomoc....

Link to post
Share on other sites

Panowie, jak ma się wygląd zewnętrzny? Daje radę?

Oraz - jak z częściami zamiennymi? Rozumiem że 430fps to już dużo, interesowałaby mnie wymiana lufy na preckę...Jak to opisał przedmówca, można wpakować gumkę od zwykłego AEG i lufę od niego? Czy trzeba coś przerabiać?

Pozdrawiam serdecznie!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Będąc na Bornym Zmierzyłem sobie Prędkość wylotową. Dodam, że po zmianie gumki stał sie znacznie szczelniejszy i osiągi wzrosły ( niewiele ok 2-4 m) I ku mojemu zdziwieniu odczyty oscylowały w granicach 92-93 m/s ...

co daje ok. 300 fps. Gdzie, ja się pytam, gdzie podziało się te 430 fps? Po miesiącu strzelania i około 300 bb's.

 

Ale teraz pozytywny aspekt sprawy. Kolega ma 370 fps mierzone na tym samym chrono, przy lufie 510 mm i strzela tak samo :)

Link to post
Share on other sites

Będąc na Bornym Zmierzyłem sobie Prędkość wylotową. Dodam, że po zmianie gumki stał sie znacznie szczelniejszy i osiągi wzrosły ( niewiele ok 2-4 m) I ku mojemu zdziwieniu odczyty oscylowały w granicach 92-93 m/s ...

co daje ok. 300 fps. Gdzie, ja się pytam, gdzie podziało się te 430 fps? Po miesiącu strzelania i około 300 bb's.

 

MIerzone na "0" HU i kulkach 0,2 ? Jak tak to coś kiepsko...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Co do skręcającej w prawo kulki po zamontowaniu preclufy i nowego hopka: tak jak myślałem lufa była minimalnie przekręcona, teraz zamontowałem ją z większą dokładnością ;) i kulki latają już w miarę prosto. Jednak jestem niezadowolony z działania hop-upa, bo 'niszczy' potencjał lufy precyzyjnej. Jestem też niezadowolony z osiągów, zasięg zmniejszył się trochę, ale chyba przez to, że podczas składania karabinu zapomniałem zrobić teflon-fix. Obecnie człowieka można trafić z 45 m (dokładnie mierzone) i to przy dużym szczęściu. Trudno, poczekamy, aż Blaszko coś wykombinuje. Ja tymczasem skupię się na poprawieniu funkcjonalności (bipod, cheek pad etc.). Dla zainteresowanych: pomimo małych możliwości tuningu mocowego (większość trzeba robić samemu) polecam tą replikę, bo jest po prostu fajna i klimacik ma :) .

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Replikę ma mój kolega strzelałem z niej i muszę powiedzieć że jest bardzo dobra zamek się troszku zacinał ale strzela celnie.Ja mam mb03 wooden weel i z 80m da rade trafić replika pięknie wykonana i nie miałem problemów z nią zasięg z hopem gdzieś do 120m dolecieć doleci ale nie zbyt celnie zależy jak lunetę wykalibrujesz repliki obydwie są bardzo dobre i podobno strzelają puszki na wylot mi przebija moim zdaniem nie ma poco kasy wydawać na np jakaś replikę CA i można sobie kupić właśnie coś takiego ale dobra replika jest też 002 olive style na taiwangunie jest mb03 strzela bardzo celnie m58 też ale mb03 jest lettsze nić m50 i większe trochę i ma więcej fps-ów nie żebym się chwalił bierz co chcerz :uśmiech:

 

 

 

:poddanie:

Następny tak napisany post (4/5 wypowiedz = jedno zdanie, brak interpunkcji, wątpliwa ortografia) leci w kosmos.

Edited by Paramedic
Link to post
Share on other sites
moim zdaniem nie ma poco kasy wydawać na np jakaś replikę CA i można sobie kupić właśnie coś takiego

 

A strzelałeś kiedykolwiek z np. jakiejś repliki CA? :lol: Btw. MB03 robi Well a nie weel :P

 

Ktoś sprawdzał z czego jest lufa zew? Czyba nie ZnAl? :strach: Bo swego czasu moje Mp001 od uderzenia miało hop-up "lufowy" typu skocznia narciarska :???:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...