Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mówisz o sztywnej torbie z MIWO? Dziwne, bo ja tam (wrzucając magi) ledwo mieszczę 8 sztuk. 12 to wejdzie, ale kiedy ułożę je idealnie równiutki i wykorzystam każdy wolny centymetr - czasem układając magi poziomo, czasem pionowo itd. I mówię o magach ASG.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Szczerze mówiąc, cierpię na chroniczny brak zaufania do kopii. I jak już, to brałbym coś ze sprawdzonych marek.

 

Ostatnio poznałem plus ELBV: Magi można wpychać pod kamizelę. Wygodne to i magi się nie pogubią. No i ciężar nie wisi ci na nodze. Problem zaczyna się wtedy, kiedy ktoś używa więcej niż 10. Ale podobnego patentu używano w armiach świata już wieki temu, więc to raczej żadne odkrycie.

Link to post
Share on other sites

oppanzerfaust428ks4.th.jpg

W worku około 7 magów.

I nie przeszkadzają :)

To jest ta "foliówka" za kilkanaście złotych z Miwo? Jeśli tak, to ja bym nie polecał: zero jakiejkolwiek sztywności, podczas biegania rzuca nim na wszystkie strony i magi strasznie hałasują.

Link to post
Share on other sites

To jest ta "foliówka" za kilkanaście złotych z Miwo? Jeśli tak, to ja bym nie polecał: zero jakiejkolwiek sztywności, podczas biegania rzuca nim na wszystkie strony i magi strasznie hałasują.

Bez urazy, ale idealnie pasuje tutaj powiedzonko "Kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy" :D
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o to czy wybrać sztywną torbę na odzysk czy jakikolwiek worek na odzysk to sprawa jest bardzo indywidualna. Jednym pasuje to, drugim co innego. Po to aby zadowolić (przynajmniej częściowo) jednych i drugich od kilku miesięcy wszystkie nasze worki na odzysk mają wszyte usztywnienie pozwalające na swobodne dostanie się do ich wnętrza jak również klient ma możliwość wyboru i może kupić tańszy worek z ortalionu lub mocniejszy i droższy z poliestru.

http://www.miwomilitary.pl/?p=img.pM.155

http://www.miwomilitary.pl/?p=img.pM.156

 

Oczywiście każdy klient ma prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny, ale my potem mamy strasznie dużo roboty z pisaniem różnych protokołów zwrotu towaru (przypominam, że do zamówień powinien być dołączony paragon z kasy fiskalnej, który stanowi właściwy dowód zakupu - chyba, że ktoś sobie zażyczył faktury VAT). Zwrot powinien nastąpić na koszt zwracającego, paragon również powinien być zwrócony.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...