Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ACOG 4x32


Recommended Posts

Posiadam dokładnie ten model kupiony w tym sklepie (tarcza.pl). Siedzi u mnie na L85. Wykonanie jest bardzo dobre, ładny matowy metal. Jasność soczewek bardzo dobra, lekko rozjaśniają nawet. Regulacja bardzo dokładna. Zewnętrzne przyrządy również dobrze spełniają swoją rolę.

 

Jedyny minus to nie pasująca nakrętka na górne pokrętło do regulacji krzyża celowniczego, trzeba coś pod nią podłożyć, żeby się trzymała na swoim miejscu.

 

W każdym razie gorąco polecam tą lunetke.

Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

1. Jest to luneta.

2. Trzyma się to na RISie

 

Bajkos - jest tańszy o 200zł ponieważ nie posiada atrapy światłowodu.

Edited by Miles_ACE
Link to post
Share on other sites

W Tarczy będą mieli niedługo większą dostawe tych lunet. Jak dla mnie to nie widze sensu w kupowaniu Acoga np. G&P skoro za cene o wiele niższą mamy naprawdę dobrej jakości lunete, na dodatek z mechanicznymi przyrządami zewnętrznymi.

 

A co do mojej elki to jest to G&G, wersja A2.

 

P.S. Ta lufa nie ma właściwości noktowizyjnych :wink:

Edited by Gumian
Link to post
Share on other sites

Ja mam inteligentne pytanie....bo coś mi się nie zgadza

 

link z pierwszego postu odsyła do czegoś już nie istniejącego ale jest coś takiego:

http://www.tarcza.pl/index.php?p17,wyczyno...og-4x42-2-szyny

 

To chyba nie o tym mowa, no nie? Co prawda nie mają na stronce innego acoga ale ten dodatek „kopia..” oraz „Powiększenie: 1x” nieco mnie zasmuciło bo wspominacie że ma powiększenie i dumnie posługujecie się słowem „luneta” a tu lipa. Wiec od razu parę kolejnych pytań:

acog o którym wy mówicie kosztuje coś koło 500 zeta, tak?

„W Tarczy będą mieli niedługo większą dostawe tych lunet.”- co dokładniej masz namyśli poprzez słowo niedługo?

 

 

Pozdro :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

co dokładniej masz namyśli poprzez słowo niedługo?

 

 

Mój kumpel, który kupował dla nas Acogi od tego sklepu (z aukcji na Allegro) pytał się czy to wszystko co mają (po naszym zakupie została im jedna sztuka). Odpowiedzią od sklepu była informacja, że NIEDŁUGO spodziewają się dostawy. Trudno mi określić dokładny termin. Było to 3 tygodnie temu. Nic więcej się nie dowiedzieliśmy.

 

Wczoraj widziałem jeszcze te Acogi (4x przybliżenie, luneta) w ofercie sklepu, a dziś już nie ma. Nie wiem co o tym myśleć. :killer: :???:

 

P.S. W moim poprzednim poście walnąłem byka: w ostatnim zdaniu powinna być oczywiście "luneta" a nie "lufa".

Edited by Gumian
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie, czy to nie jest ta sama luneta? -> (Klik!)

Jest też wersja bez oryginalnej siatki celowniczej -> (Klik!)

 

Zamawiał już ktoś, kiedyś na ten stronie?

 

( z watem i cłem wychodzi 430zł... do tego jeszcze przesyłka... oby ludzie z Tarczy go sprowadzili sami... )

Edited by noah
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Doskonale zdaję sobie sprawę o sposobach montażu optyki na rodzinie M16. Myślę również, że się mylisz. Po zdjęciach sklepowych trudno stwierdzić czy luneta ma śrubę czy nie. W opisie sklepowym napisano:

"Montaż jest wykręcany, można założyć własny"

wnioskuję, że luneta nie jest zintegrowana z montażem. Nie widzę więc możliwości innej poza istnieniem śruby przytwierdzającej lunetę do montażu. Przy zastosowaniu dłuższej śruby oraz odpowiednim zmodyfikowaniu rączki transportowej ta sztuka była możliwa chociażby z kolimatorem ACOG Walthera. Pytam się więc, czy ktoś próbował montować tą lunetę bezpośrednio na rączce.

Link to post
Share on other sites

no pewnie, że można na rączce zamontować, zdejmujesz montaż ris i jazda. EDIT: A kolimatora raczej nie zamontujesz, bo ten element, który wsuwasz w szynę jest zwykle zbyt szeroki z racji baterii która się tam mieści.

Edited by I3ongo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...