Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Super X9 SWAT UHC vs L96 A1 AGM


Guest Mati13k

Recommended Posts

Guest Mati13k

Witam wszystkich.

Mam problem...

Nie wiem czy wybrać L96 firmy AGM za 399 zł, ( w ofercie taiwangun.com ) czy Super X9 SWAT firmy UHC za 599zł ( w ofercie sklepu specshop.pl )....... :wink:

Proszę o rady na temat osiągach, celności i opini obu broni...

Oraz DOBRYCH rad.

Z góry dziękuję! :uśmiech:

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Ta wyżej powinna Ci wsytarczyć.

 

X-9 SWAT ma dość słabą opinię jej użytkowników. Celność niezadowalająca, a żeby cokolwkiek tym czymś zrobić, trzeba tuningować, co nie będzie łatwe. Bez zastanowienia bierz L96. Tylko weź L96 AGMa, bo nie różni się niczym od droższego L96 Wella, oprócz budowy zespołu zamka, i spustem. Ta "Brytyjka" AGMa jest nawet lepsza, ze względu na oliwkowe łoże.

Link to post
Share on other sites

Tego nikt nie wie, bo ta replika jest zbyt krótko na rynku. Powiem Ci tyle, że jak trzymałem L96 AGMa i L96 Wella w Krakmanie, i strzelałem sobie z obu, to ciszej chodzi eLka od Wella (czyli Warrior), AGM ma zamek żywcem wzięty z MP001, i w przeciwieństwie do Wella nie ma takiego typowego dla Glocka języczka na spuście. To są róznice między AGMem a Wellem. Zamek nie będzie ci przeszkadzał, jak jesteś praworęczny, a łoże Ci się spodoba, bo wygląda bardzo ładnie.

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Łoże już mi się podoba, ale jestem leworęczny...

Jak będę trzymał broń lewą ręką to zawsze mogę ładować prawą...

Z tym nie mam problemu.

Jeżeli będą nowe informacje na tema L96, to proszę o info.

Z góry dzięki :!:

Link to post
Share on other sites

Ma w środku to samo co Well. Tak przynajmniej twierdzą Krakmani.

 

Mati13k, a właśnie. WIesz co Ci powiem? Jak bedziesz trzymał broń przy lewym barku, to nie załadujesz broni prawą ręką. Nawet jeśli Ci się to uda, to stracisz oko z krzyża celownika. A tutaj właśnie chodzi o to, żeby przeładować i nie wytrącić z równowagi repliki. Lepiej Ci będzie ćwiczyć strzelanie prawą ręką, czyli przy prawym barku. Uwierz mi. 3 miesiące praktyki, i będziesz potrafił strzelać snajpą z prawej ręki, a zwykłym karabinem/pistoletem z lewej. Taka żadka umiejętność się przydaje... :P.

 

P.S. W CS'ie przy AWP/AWM zamek jest z lewej strony, czy to tylko błąd w grze, czy AWP i AWM mają zamek po lewej stronie?

Link to post
Share on other sites

Też tak myślałem. Zajmuje to zbyt dużo czasu i tracisz wtedy panowanie nad repliką. Jeśli tak przeładujesz, to twoje oko zejdzie z lini krzyża celownika, a tutaj właśnie chodzi o to, żebyś utrzymał oko na krzyżu. Rozumiesz :) ?

Też jestem leworęczny, też próbowałem tak przeładowywać. Zajmuje to za dużo czasu, lepiej uczyć sie strzelać prawą ręką.

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Zawsze lepiej się rozmawia z kimś, kto nie mówi jak ty możesz być leworęczny.

Jak sobie kupię L96 AGM, to spróbuję się nauczyć strzelać prawą ręką...

Proszę o info w razie pojawienia się więcej wiadomości na temat broni...

Link to post
Share on other sites

[OT]

P.S. W CS'ie przy AWP/AWM zamek jest z lewej strony, czy to tylko błąd w grze, czy AWP i AWM mają zamek po lewej stronie?

W CSie wyrzutniki, odbijacze, wszystkie inne dziurki tudzież pypcie które wyrzucają łuskę znajdują się z lewej strony dla lepszego efektu wizualego. /imho wątpliwego/

Polecam CS Fusion Pack, broń jest w nim bardziej podobna do prawdziwej. Ale potem nie zawsze można wejść na server, bo sprawdzają *.wady i inne ;].

[/OT]

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Panie Paramedic co ma oznaczać ten post?

Jeśli chodzi Panu, że była już o tym mowa to wiem o tym doskonale ( sam napisałem ten post )...

Niestety nie uzyskałem stosownych odpowiedzi. :???:

Dlatego pytam czy są nowe info na temat L96 AGM'a...

Jeszcze raz proszę nabywców o odpowiedzi i info na temat L96 AGM'a...

Pozdrawiam :mrgreen:

 

Przepraszam, że napisałem dwa posty tej samej myśli

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...