Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK47 Tactical (CM.028U) [CYMA]


Recommended Posts

p8070597ov7.th.jpg

Narazie tylko jedna fotka.

 

Generalnie jak kogoś na sam widok nie odrzuca to nie będzie też zwracał uwagi na niewygodną kolbę (równie wygodnie się tego używa co kolby w zwykłej S-ce).

Na zatrzasku są delikatne luzy. Po złożeniu wystarczy AEGa przehylić na lewą stronę, żeby się lekko rozłożyła.

 

Przedni chwyt jest wygodny zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej.

Link to post
Share on other sites

Na zatrzasku są delikatne luzy. Po złożeniu wystarczy AEGa przehylić na lewą stronę, żeby się lekko rozłożyła.

 

Jak mocno kolba się rozkłada po przechyleniu ( centymetr, dziesięć...)? Na body jest jakaś blokada na złożoną kolbę czy jak??? No i wdzięczny bym był za zdjęcia jak to wygląda z złożoną kolbą.

 

Jak ma się ten profilowany chwyt? Wygodnie leży? No i czy on dla lewo czy praworęcznych?

Link to post
Share on other sites
Czyli jeśli jestem prawo ręczny nie postrzelam ze złożoną kolbą.

Nie wiem dlaczego tak stwierdziłeś. Ja się przymierzałem i da się strzelać ze złożoną.

Materiały są takie same jak w każdym innym CM028/31. Kolba jest w całości z tworzywa. Chwyt pistoletowy trochę trzeszczy, ale to już tak jest w każdej Cymie ;) Nie ma na nim jakiś udziwnień uniemożliwiających operowanie przez leworęcznych.

 

Kolba odchyla się zależnie od modelu... 2-4cm.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

 

Ciekaw jestem, czy ta kolba jest bardziej wytrzymała od "starej" S-ki

Jeśli tak, to szlag mnie trafi :cry: podobnie jak innych, którzy kupili tamtą wersję i muszą kombinować, jak tę kolbę wzmocnić.

Edited by krogul
Link to post
Share on other sites

Od paru dni posiadam tego gun-a. W pudełku razem z repliką można było znaleźć: ładowarkę ( z niepraktycznym wtykiem ), zawieszenie do broni (któremu raczej nie można zaufać ), magazynek (pojemność 550 BB ), kluczyk do szybszego nakręcania hi- capa, kluczyk do regulacji celownika i wycior.

Jeśli chodzi o osiągi to wynoszą około 380 fpsów. Nie miałem okazji z niego strzelać w odpowiednich warunkach żeby ocenić jego zasięg i celność ale niedługo się to zmieni i postaram się uaktualnić ten opis.

Zamieszczam parę fotek, które zrobiłem żeby przybliżyć jego realny wygląd.

 

dsc09131sr6.th.jpg dsc09132gz2.th.jpg dsc09133ih2.th.jpg dsc09134yu1.th.jpg dsc09135nq3.th.jpg dsc09136ip5.th.jpg dsc09137an0.th.jpg dsc09141yr4.th.jpgdsc09145js7.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...