Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UMP M89A [EE]


Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

ja mam taka replikę i przy niej grzebałem, tłumik płomienia jest przykręcony imbusem lufa nie ma gwintu tylko rowek na imbus . ja mam przyklejony do lufy zewnetrznej tłumik G&P typu sokom do MP5 , GB byl calkowicie suchy nasmarownie zembatek i lorzysk slizgowyh poprawilo rof . ja osobiscie urzywam baterji typu large 9,6 o pojemnosci 1900 mam wyprowadzone okablowanie do przodu a baterje przyczepiona do szyny ris wyglada to tak[ http://www.fotokolej.yoyo.pl/displayimage....cat=0&pos=0 ]niski rof jest też spowodowany maqrnej jakosci silnika planuje wymiane na markowy

Link to post
Share on other sites

Na fali "Quantum of Solace" zastanawiam się nad dodaniem do swojego arsenału UMP. Raczej właściwie na zasadzie kolekcjonerskiej, bo do budynków mam swojego AKS "Goblina". I tu pytanie (prześledziłem temat, ale jakoś nie wpadło mi w oczy - czytałem bez okularów): w filmie bondowski UMP ma magazynek łukowy ( takie widziałem na zdjęciach ostrych H&K). Czy ktoś próbował podpiąć magazynek od MP5? Druga sprawa to ten felerny tłumik. Jaka jest średnica lufy zewnętrznej po zdjęciu kołnierza? Może wystarczy naciąć gwint?

Link to post
Share on other sites

Są takie magazynki, ale ciężko dopaść no i drogie raczej. Moim zdaniem łukowy magazynek do UMP nie pasuje jakoś, lans -5 od razu. Wersja 9mm to już po prostu nie to samo, gun przestaje być tym czym z założenia miał być - współczesnym thompsonem, ale kwestia gustu.

 

Natomiast mogę go w 100% polecić, za celny nie jest, zasięg też nic specjalnego, ale w końcu to peem, stockowa bateria to słabizna, ale w porównaniu do innych replik z jakimi miałem do czynienia ma jedną istotną zaletę (poza lansem oczywiście) - jest niezawodny, nic nie odpada, nic nie trzeszczy, nie psuje się (pół roku już strzelam regularnie, niemal co tydzień i jak nówka chodzi). Do tego wszelkie podstawowe modyfikacje nie wymagające grzebania w gb typu wymiana hopa, lufy itp można zrobić bez wysiłku w 5 minut nawet na strzelance.

Link to post
Share on other sites

więc tak jeśli chodzi o magi to ja osobiście nigdzie u nas tym bardziej za granica łukowych magów nie widziałem jeśli chodzi o kompatybilność magów z mp5 do ump to jakby zrobić coś dystansujące to było by ok magi od mp5 są po prostu za wąskie ale pasują do komory (sprawdzałem na swoim) jedyny mankament to właśnie grubość :poddanie: a co do samego filmu to było ump z magiem łukowym ale nie orisowane mp5 :-F

Edited by payda123
Link to post
Share on other sites

Jakiś koleś miał do sprzedania na tym forum UMP ze standardowymi magami i jednym łukowym w zestawie.

 

Maga od MP5 chyba w żadne sposób nie da się podpiąć bo z tego co wiem MP5 ma dziurkę, którą wychodzą kulki z przodu maga a UMP ma odwrotnie.

 

Zresztą po co wam łukowy mag? Ten prosty jest o wiele bardziej kozacki. Jeśli już się lansić na magi do UMP to kto mi powie gdzie dostać prosty z atrapami pocisków, taki jak tu:

http://i227.photobucket.com/albums/dd56/Ump45/ump45.jpg

 

??

Link to post
Share on other sites
edyne magi dostępne w polsce to midcap G&G nie znam pojemności ale on nie ma nic takiego zwykły kawał czarnego kloca teeth.gif no i są hicki od DE to wiadomo o co chodzi

 

Nie ma mid-capów, są jedynie low-capy G&G, pojemność 50bb, a co do midów to są, ale tylko STARa dedykowane do jego własnego UMP.

Link to post
Share on other sites

Po długim czasie "dziadowania" na stockowej bateriiw końcu doszedł paluch Intellecta 8,4V 1400mAh, jest kompletnie bez porównania, ROF wzrósł kolosalnie, w zasadzie strzela jak M4A1 kumpla na 9V. Teraz mam taki pytanie, czy to jest bezpieczna bateria? W teorii powinno być ok, ale komuś tutaj na 9V coś w GB pękło (kumplowi z tym M4 poszedł GB po 2 strzelankach).

 

To w końcu tylko batka 8,4, ale wierci naprawdę z nieziemską prędkością, wypluwa po prostu strumień kulek i mam nieco wątpliwości.

Link to post
Share on other sites

Po długim czasie "dziadowania" na stockowej bateriiw końcu doszedł paluch Intellecta 8,4V 1400mAh, jest kompletnie bez porównania, ROF wzrósł kolosalnie, w zasadzie strzela jak M4A1 kumpla na 9V. Teraz mam taki pytanie, czy to jest bezpieczna bateria? W teorii powinno być ok, ale komuś tutaj na 9V coś w GB pękło (kumplowi z tym M4 poszedł GB po 2 strzelankach).

 

To w końcu tylko batka 8,4, ale wierci naprawdę z nieziemską prędkością, wypluwa po prostu strumień kulek i mam nieco wątpliwości.

 

Mi poszły zębatki w cholerę na batce 9,6 G&P. Potem wstawiłem stalowe CA to poszedł szkielet GB. Czekam teraz na przypływ gotówki, to wstawię nowy. Myślicie że z EoTech-em będzie dobrze UMP wyglądał? :P

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pierwszy raz powiem coś złego o tym UMP, ale niestety okazało się badziewiem.

 

Dziś na strzelance po raptem kilku kulkach przestało strzelać, silnik rzęził, ale nic się nie działo. Po powrocie do domu i wstępnym demontażu okazało się, że gearbox jest pęknięty wzdłuż z jednej strony. Gun nie był jakoś specjalnie eksploatowany, przez ostatnie 4 miesiące był używany raptem na 3 strzelankach i to nie za wiele, po jakieś pół hi-capa. Tuningu też żadnego mu nie robiłem, zmieniłem tylko batkę na Intellecta 8,4 może zabił go zwiększony ROF :poddanie:

 

Ogólnie kupa :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...