Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki z najwyższej półki


Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A orientujesz się może czy Strighty sąnadal produkowane? Słyszałem że już nie, a poźniej czytałem że jednak tak :)

 

Nie wiem czy dobrze mi się wydaje ale mam wrażenie że powinno się "przyzwyczaić" do danych kulek aby mieć lepszą skuteczność?

 

Wiem że są dobre ale nie wiem czy warto brać skoro za jakiś czas ma być problem z ich kupieniem...

Link to post
Share on other sites

Jeżeli zostały wycofane z produkcji, zapewne szybko skończą się w sklepach. Chcę zacząć strzelać na dobrych a zarazem ciągle tych samych kulkach (jeśli to nie jest istotne to mnie poprawcie).

 

Mógłbym prosić o odpowiedź na moje pytanie ? :)

Edited by ebola_85
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, czy ktoś miał już do czynienia z nowymi cięższymi( >0.36) kulkensami Mad Bull'a??Jak z torem lotu, precyzją, wykonaniem??

 

działają, da się pierwszym strzałem na ponad 70 metrów (640 fps) trafić klęczącą sylwetkę, na jakieś 60 metrów wystającą zza drzewa nogę/łokieć

Ale trafiają się strzały ... do nikąd

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie z troszkę innej beczki. Czy jest taka możliwość, że po wystrzeleniu kulki o wadze 0,2g z repliki 550-600fps, kulka ta na początku poleci szybciej od cięższej (wiadomo), zaś po pewnej odległości jej lekka waga sprawi, że jej moc będzie zbyt mała i opory powietrza ją wyhamują do tego stopnia opadnie szybciej od kulki np. 0,3g bądź 0,36g?

Link to post
Share on other sites

Ja goldenbali nie polecam. Nijak moja gumka nie chce ich podkręcać, jedna leci w kosmos, druga wbija się w ziemie :P

Na madbulach jest inaczej :) Lecą całkiem przyzwoicie. Co prawda nie tak jak stare dobre straighty, ale dają rade.

70m bez problemów.

Edited by AdiBrody_B-52
Link to post
Share on other sites

Zakupiłem Madbull'e 0,36g i bardzo miło mnie zaskoczyły. Co ciekawsze wcześniej strzelałem z kulek 0,30g i okazało się że madbull'e 0,36g lecą DALEJ i celniej od tych 0,30g :!: :!:

Mimo że strasznie wiało to kulki leciały w miarę prosto i w większości trafiały w cel wielkości człowieka z odległości 70-75m (SWD ATOZ ~560FPS)

Link to post
Share on other sites

Jak to nie widać?? Ja je widzę dokładnie w lunecie (a co najlepsze przeciwnik rzadko zauważa skąd strzelam, aż jest za późno :))

 

Ale co do blasterów :)

Może będą lepsze od madbuli, chciałbym żeby nosiło je tak jak legendarne straighty :)

 

Pozostaje kupić i testować :)

Link to post
Share on other sites

odezwał się szczęśliwy nie-posiadacz hopa :D

 

Aby go dokładnie wyregulować. No i żeby strzelając na dystans np 30m można było strzelać nie przez lunete. Żeby można było szybko regulowac celownik w warunkach polowych :) w trakcie walki. Żeby szybko brac poprawki. Wystarczy?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...