Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[BOYI] Tanie akcesoria do eMek


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyli, że jak ? Plastik jest dobry jak w G&P a wykonanie daje wiele do życzenia jak w Wellu, czy plastik jest jak z Wella a wykonanie jak G&P ? :lol:

 

nie

 

znaczy tyle, że materiały zastosowane są nie najgorsze , coś pomiędzy WELL a G&P. Wykonanie może nie jest takie jak kolba markowych producentów (w sensie telepania się), ale nie sprawia to problemów przy np. celowaniu

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanie: Czy można składaną muszkę z boyi zamontować do repliki ze standardowym frontem tzn bez freefloat'u ?? Pozdrawiam.

 

Tak. Mam w M15 rifle z CA. Potrzebna była tylko mała interwencja w dziurę na rurę gazową (nieco przymała była). Minuta pracy iglakiem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

hmmm ja mam modstocka i po obczajeniu to będa pasowały tylko baterie na ogniwach mini i to też nie mam pewności czy nie będzie trzeba ich wypychać na chama :/ (na innych stronach czytałem że jest na baterie ale np. zapasowe do latarek :| ) więc wnioskuję że batka G&P nie spasi ,za to ta powinna być ok : http://gunfire.pl/product-yid-1152190139-A...00mAh-NiMH.html

 

lub taka : (kwestia dowiedzenia się czy są na ogniwach mini)

Edited by OSKi-SNITF
Link to post
Share on other sites

ja mam tego dłuższego (droższego)czyli tego który te doczepiane boki ma na całej długości.Z tego co rozmawiałem z customsami to różnica między "bateryjnym" ,a "niebateryjnym" polega na tym że "bateryjny" Modstock ma te boczne moduły przez całą długość kolby a "niebateryjny" ma je krótsze jeśli jest inaczej co do "niebateryjnego" to niech ktoś mnie poprawi bo "bateryjny" mam i jestem pewien ;) )

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

A jak pare miesięcy temu pisałem, czy będą jakieś body od BOYI'a to mi napisali że nie, bo BOYI nie ma na to licencji czy coś... A tu się okazuje, że mnie w konia zrobili ;) Kupiłem miesiąc temu body bez oznaczeń i jakoś nie narzekam, choć po zderzeniu z drzewem gwin w body został lekko naruszony, jednak wszystko się jak do tej pory trzyma. Ale chyba i tak skleje łączenie lufa zewnętrzna/body Distalem, tak na wszelki wypadek ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...