Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG w n-sporcie


Recommended Posts

(...)

Być może to kolejny maniak ASG :D :D

 

Prezenter raczej nie, choć starał sie jak mógł. Za to kamerzysta tak sie wkręcił ze ciagle reżyser musial go uciszać bo miał setki pytań i wszystko go interesowało, a najchetniej rzuciłby kamere i poszedł z nami pobiegać. Jesli ktoś ma zostać maniakiem to pewnie on.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z pomysłem, zręcznie, naturalnie - całość sprawia bardzo sympatyczne wrażenie :)

 

Tak mi się przypomina jeden taki "filmik" "produkcji" MTV chyba, o paintballu albo nawet o ASG, gdzie uczestników wykreowano na żądnych krwi militarnych onanistów.... ech ...

Link to post
Share on other sites

"Żądny Krwi Onanista" to brzmi jak tytuł filmu klasy B :D heh dobre!

 

Fajnie ze sie podoba. Czekamy na lepszą wersje w HD i wtedy wrzucimy ostateczną wersję dla potomności.

 

Co do prezentera to hmm jakby to powiedzieć gość zielony ale pokorny, a na filmiku tak na prawdę uczymy nie jego tylko potencjalnych nowych pasjonatów ASG.

Widziałem już różne cuda, wśród nowych, nie którzy zapewne też więc potwierdzą że warto uczyć nie tylko jak sie trzyma karabin, ale tego jak się chodzi, kuca, leży, jak sie pastuje buty, pakuje plecak czy innych na oko prozaicznych czynności.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

heh spieszę donieść że twórca programu, reżyser i producent (tak to się chyba nazywa) zaraził się tą naszą "nieuleczalną chorobą" i kończy właśnie okres szkoleniowy w KNJ by lada dzień dołączyć do grona maniaków ASG :)

Czyli jednak nie prezenter i nie kamerzysta.

 

A tak BTW dzięki za naszywki :) To naprawdę zaszczyt i bardzo miły gest. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...