Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[AEG] Karabiny wyborowe seria SR (GB v2 Long)


Recommended Posts

Zadam takie pytanie jak u Was (użytkowników ca25/sr25) z powtarzalnością, poproszę o jakieś wyniki (masa kulki, ilość fps) oraz co zrobiliście że to uzyskaliście, osobiście posiadam w replice lufę prometheusa 650 mm (6,03) i powtarzalność nie jest rewelacyjna. :/ ( a do tego brak 0,43 g kulek)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie wiem dlaczego każdy post dotyczący zasięgu tej repliki kończy się stwierdzeniem że szkoda że nie ma 0.43g :???:

 

mój ca25 wykręcony na 640 fpsów, jak bym nie kombinował ( lufy - nawet KN 650 mm, gumki , składanie , komory HU, uszczelnienia) pozwala celnie strzelać kulka 0.36g na 60 do 65 metrów, na 75 metrze kulka o tym ciężarze spada na ziemię

 

Pisząc celne, mam na myśli - bezwietrzną pogodę, płaski tor lotu na całym dystansie i cel wielkości małego kartonu po pizzy

 

Wydaje mi sie że kulka 0.43 jest za ciężka do tej mocy

 

ps. przy okazji najdalszy skuteczny strzał to za 6 razem na 103 metry - cel stojacy, ale to loteria raczej

Link to post
Share on other sites

Na Basrze zwróciłem uwagę że stosująć kulki 0,43 g umożliwiły one celniejsze trafienie na dalszej odległości (średnia fps 615)

na jaka odległoś Ci dolatują, ale tak realnie?

 

 

 

al_fik jaką masz powtarzalność fps ???

 

 

od 2 do 7, czasem idealnie

Link to post
Share on other sites

Mierzyłem na 0,36 g to kulki lecą powyżej 70 metrów (te 70 metrów mam zmierzone od słupa do okna) lecz nie jest to zasięg skuteczny.

 

Trafienie w ten słup 0,36 g jest takie że na 10 strzałów jak trafi 1 to sie ciesze. Jak strzelałem na 0,43 to jest znacznie lepiej (tak z 5 kul) poza tym kulka jeszcze leci dalej.

 

 

U mnie skoki są czasem nawet o 20 fps ale tak średnio to 13-14 :/

Edited by ctxpl
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do tych co przez jakiś czas działali z CA-25 na stocku

 

Ile ile czasu wam podziałała i ile mieliście fps...

 

Moja CA-25 (miałem 2) obydwie na stocku chodziła ok tygodnia po czym 1 oddałem na serwis gwarancyjny broń.pl(czego nie polecam) ponoć miała pęknięty tłok a 2 ostatni ząb tłoka urwany oraz 1 ząb zębatki silnikowej...

Moc 450fps(na stock troche sporo ;|) mierzona zaraz po wyjęciu z pudła

Link to post
Share on other sites

Co do osiągów. Po pełnym tune upie na 70 metrów za każdym razem trafiam w cel stojący- 0.36 Straight. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Większe odległości też wchodzą w grę. Mierzone. Mam natomiast inny problem. Strzelam i przez przypadek włączył mi się auto. Poważnie nie zauważyłem. Puściłem serię 3 kulek i wystraszyłem się że to auto. I teraz mam problem bo replika nie rusza na single tylko na auto. Nie wiem od czego to zależy. W ogóle single nie działa, tylko auto. Ktoś ma jakiś pomysł? Bateria lepiej naładowana? Może większy voltarz żeby uciągnął pełen cykl naciągu tłoka?

Link to post
Share on other sites
Co do osiągów. Po pełnym tune upie na 70 metrów za każdym razem trafiam w cel stojący- 0.36 Straight. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Większe odległości też wchodzą w grę. Mierzone.

 

 

Chciałbym tak - możesz napisać co masz zmienione co masz wsadzone jakie części, modyfikacje ?

Link to post
Share on other sites

Jasne. Środek:

 

- gearbox i zębatki stock tylko tłok nowy czerwony włożony.

- cylinder od PSG-1 deep fire

- dysza metalowa od steyr aug bore up (deep fire)

- prowadnica sprężyny stock

- sprężyna M170 Guarder

- głowica tłoka i cylindra od bore up Systema do M16

 

zespół lufy i HU:

 

- komora King Arms

- gumka HU Guarder- czarna

- dystanser zwykły. Typ H u mnie okazał się do luftu.

- lufa 650 mm KM Head 6.04

 

silnik Systema Magnum ze wzmocnioną zębatką osi silnika.

 

Osiągi: z 70 m za każdym strzałem w postać człowieka na Pestkach 0.35. Magazynek Hi-Cap bo midy G&P to konstrukcja do śmieci. Z 80 metrów za każdym strzałem trafiam w znak STOP ale to tylko ze Straight 0.36. Na Pestkach są organoleptycznie gorsze osiągi. Odległości mierzone.

Link to post
Share on other sites

Dzięki w takim razie mam tylko inną dyszę i gumeczkę i lufę ( Prometheus 650 mm 6,03)

 

Może sprawa gumki - ogólnie teraz mam chrono wiec będę robił test gumek ;) które już lecą do mnie z HK.

 

Czy dysza może coś zmienić ja mam plastikową bodajże co CA25 :) - nie wiem co dokładnie wsadzili w asgshopie.

 

Gumki miałem

Prometheus czerwony do kitu nic nie podkręcał.

KM HEAD niebieski - średnio

Systema Średnio

KM HEAD czerwony obecnie najlepiej

 

Umnie też te shit H dystansery nie poprawiają nic :)

Edited by ctxpl
Link to post
Share on other sites

Jedyna gumka która w ogóle działała u mnie to Systema :). Ogólnie jestem niepocieszony, bo nie mogę znaleźć sklepu ze stragihtami 0.36 zwykłymi bez metalizowanej powłoczki (takie zostały bodajże jeszcze na maszitganie). Nawet w HK nie mogę się doszukać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...