Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tłumiki Silesia Productions


Recommended Posts

Powiem tak: tłumiki bardzo fajnie wykonane(szczególnie ta chropowata część :-F ), z tłumieniem jeszcze nie wypróbowałem jak jest ale myślę ze lipy nie będzie ;-) , jedyne do czego można się przyczepić to fakt że najlżejsze 'drapnięcie' powoduje szpecące rysy :???: Mam nadzieję ze to się zmieni

Link to post
Share on other sites
  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Mam takie pytanko.. chciałbym sobie do AK74s wstawić preclufe i do tego PBS-1 i czy lepiej żeby preclufa wchodziła w tłumik czy moze lepiej kupić krótszą?

 

 

mam zamiar zrobić coś takiego:

7ae37e6693.jpeg

 

(części mogą być troche nie dopasowane ale póki co jest zrobione w photoshopie a wszstkie części są nałożone.)

Link to post
Share on other sites

jak kupisz w asgshop a cos sie zepsuje to naturalna rzecza odsylasz do asgshopu, a oni do nas :)

 

Ale jest uproszczenie sprawy - wysylasz bezposrednio do nas tylko trzeba dolaczyc paragon zakupu :) bo po co zawracac d... znaczy sie glowe tylu osobom :)

 

Co do farby zmienilismy ja na specjalna, chyba na ten moment najmocniejsza powloka lakiernicza mozliwa na rynku - maluje sie nia elementy wyposazenia wojskowego, burty statkow itd mysle ze bedzie mocniejsza niz dotychczas.

 

Ciekawostka jest jednak fakt ze jakis czas temu wypuscilismy na rynek kilka sztuk tlumikow czernionych chemicznie a na to pomalowanych farba akrylowa - efekt byl taki ze nikt z wlascicieli nie zorientowal sie o tym i dalej wszyscy zgodnie twierdza ze sie nasze tlumiki latwo rysuja - a w tej serii tlumikow nawet po dosyc mocnym uderzeniu nie zostawaly na nich srebrne slady.

 

Swoja droga czasem otrzymujemy nasze tlumiki do naprawy i widzimy w jakim stanie sa tlumiki, rysy glebokosci 0.5 mm, otarcia chodzby ktos na nich transportowal fortepian, itd - tego to by nie wytrzymala zadna powloka lakiernicza czy tez inna metoda czernienia, wyjsciem z tej sytuacji by musialobyc zastapienie aluminium jakim czarnym materialem - plastik ? :) narazie zostajemy przy alu.

 

No i kolejna sprawa jesli chodzi o malowanie - tlumiki innych producentow, bardziej airsoftowych ktore czasem tez dostajemy do przerobki aby zaczely dzialac, zachowuja sie podobnie, tez mozna je zarysowac, tez na nich widnieje pietno walki w terenie :) co oczywiscie daje +8 do lansu ;)

Edited by chochol
Link to post
Share on other sites

Używam już tłumika Silesia Factory ECO 40mm x 250mm około pół roku. Mogę ich z ręką na sercu polecić. Nawet gdy miałem dziwne pytania na początku używania tłumika, mieli czas, aby na nie wyrozumiale odpowiedzieć. Tłumik działa jak powinien. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Jak rozwiązać problem z niestandardowym gwintem G36c JG ? Robicie od razu tłumiki z przejściówkami czy po prostu 14 mm lewy i trzeba się dalej bawić z taśmą teflonową ?

 

 

Mi zrobiono po prostu tlumik z gwintem 13.5 mm ;]

Link to post
Share on other sites

Chciałem bardzo pochwalić sklep www.silesia-factory.pl za profesjonalne, bardzo miłe podejście do klienta. :) Cała sprawa wygląda tak, że z powodu pomyłki sklepu ( zamiana paczek na poczcie ), czekałem na swój tłumik miesiąc. Cały czas sklep utrzymywał ze mną świetny kontakt mailowy i telefoniczny, było wyraźnie widać, że zależy im na kliencie i każdego traktują wyjątkowo. Właściwy tłumik został mi odesłany kurierem, aby zminimalizować czas oczekiwania. Co więcej, w ramach przeprosin dostałem prezent-niespodziankę od sklepu, którym to prezentem kupili sobie moją przychylność :). Mimo początkowej niechęci spowodowanej w/w pomyłką i oczekiwaniem, mogę szczerze polecić sklep - oprócz produktów o potwierdzonej już, świetnej jakości ( mój drugi od nich tłumik na przestrzeni roku i oba są świetne ), zapewniają obsługę na najwyższym poziomie :) 9/10 w mojej skali sklepów internetowych :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

A może zrobicie tłumiki QD do UMP? Z tego co wiem jest tylko GG po 200PLN ;)

 

I możecie wrzucić fotki tłumików na stronę, bo nie bardzo wiem co zamówić.

 

Myślę nad ECO PRO i OPS PRO i nie wiem czym się różnią ;)

 

No i jakbyście tak mili mi podać wagę 320*40mm...

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...