Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ruger Mk1 Zmniejszenie Mocy


Guest frank_martin

Recommended Posts

A Maksymalnie do ilu??

?

No cóż, tego typu podawanie przeze mnie jakichś wartości byłoby jak wróżenie z fusów bo ja zabawowo rugera wzmacniałem a nie osłabiałem.

 

 

widziałem tłumiki płomienia które zmniejszają moc dostępne na asg.com.pl

jak pokombinujesz i zamontujesz taki tłumik możesz uzyskać nawet mniej niż 300

Tłumik płomienia do rugera? Osłabiający replikę? Hmmm z możesz podać linka bo z ciekawości szukam i na capri czyli asg.com.pl nie uświadczyłem takowego. Jedyne co znalazłem to reduktor predkosci wylotowej. Jak to chcesz zamontować w rugerze to powodzenia, bo jego zakończenie lufy nijak się ma do eMek, MP5 i tym podobnych.

Edited by temohab
Link to post
Share on other sites

Z tym reduktorem fpsów jest problem podejrzewam że będzie on niwelować działanie hop-upa - to są gumki czy pierścienie od różnych twardościach, które hamują kulkę poprzez kontakt z nią ;) Ma to rację bytu w cqb gdzie dystanse powodują to że nie jest potrzebny hop-up

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites

Wszystkie poniższe metody powinny spowodować spadek predkosci wylotowej, ale chyba trzeba będzie zastosować ze dwie lub trzy na raz aby uzyskać porządany efekt:

- juz wspomniana twardsza sprężyna zaworu (wspomniane wyżej)

- bardziej miękka spreżyna zbijaka zaworu

- zastosowanie gazu HFC 134A (wspomniane wyżej)

- zastosowanie elementu-przesłony, który zmiejszy powierzchnię przekroju elementu podającego gaz do lufy

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Gaz HFC załatwił by sprawę albo! Adapter CO2 MadBull, ustawiasz na 4 atmosfery (59 PSI) i masz z głowy, kosztowny interes ale adatper CO2 nie tylko do rugasia ci się przyda.

Hartowanie sprężyny jest dobrym pomysłem i można to zrobić w domu, polecam www.google.pl a jak Ci się nie uda to pewnie Major Ci pomoże dobrą radą super specjalisty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...