Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Edytować już nie mogę -

Dobra, powiem szczerze, to GB od Mini jest faktycznie inne, wydaje mi się, że już odkręciłem wszystkie śrubki na GB, ale on dalej się nie chce "rozpaść" czy coś mi może umknęło, czy teraz wystarczy już trochę siły ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyciągnij sprężynę, w otwór włóż śrubokręt i delikatnie spróbuj rozłożyć GB, ona ze sklepu wychodzą sklejone w okolicy zatrzasku prowadnicy, żeby urzytkownicy nie mogli łatwo sprężyny zmienić na mocniejszą. Ostrzegam że nie koniecznie musi chodzić akurat o to, tak że nie rób tego na siłę.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam pytanie, które z ogólnie dostępnych okablowań można zainstalować do minima, bez zabawy z lutownicą? Słyszałem, że u krakmanów pod koniec lipca ma się pojawić okablowanie do M249.

pewnie będzie droższe od kabli w elektrycznym,lepiej kupić kostkę stykową razem z kablami właśnie w elektrycznym,sądzę że zmieścimy się w 10 zł,ale jak kto już tam woli ;-)

Link to post
Share on other sites

Kupiłem nową m249 mk2 i mam problem takowy, że strzela cały czas na sucho. wie ktoś co może być nie tak? dzięki za odpowiedź :)

na sucho, znaczy jak :?:

kulkami nie "pluje" :?:

może po prostu źle komorę HU wsadzili, znaczy źle jest ustawiona, bo ma otwór, którym dostają się kulki do środka. wystarczy rozebrać gun, znaczy wyjąć lufę zewnętrzną i lekko przekręcić/ustawić w odpowiedniej pozycji i jeśli to jest to, to masz chłopie po kłopocie. aha, nie zapomnij założyć z powrotem lufy zewnętrznej na miejsce :ok:

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie z innej beczki. Czasem podczas strzelania mój SAWik "blokuje" się, tzn, strzelam, puszczam spust a giwera dalej strzela. Po ponownym wciśnięciu i puszczeniu spustu przestaje strzelać. Nie rozkładałem go jeszcze na czynniki pierwsze więc nie wiem co może być przyczyną.

Ktoś wie ??

Link to post
Share on other sites

Ostatnio robiłem tuning i w tym celu rozbierałem GB. Złożyłem i wszystko działało ślicznie. Ale niestety chyba poszło jedno łożysko i to już przy stockowej sprężynie wcześniej. Wyjmuję z łożyska taką tulejką małą i generalnie ta tulejka trzyma się bardziej zębatki niż łożyska. Da się coś z tym zrobić, czy muszę kupić nowe łożysko? Przez to "wadliwe" łożysko zębatka się przyblokowała raz.

Edited by headshooter
Link to post
Share on other sites

Koniecznie, bezzwłocznie kup nowe łożysko. Ono po prostu się rozpadło i w bieżniach nie ma już kulek. Łożysko w tym momencie nie daje już żadnych profitów, wręcz odwrotnie, powoduje olbrymie tarcie i zmiany osiowości zębatki.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Kup tytanowego deep-fire'a.

Jakie tłoki udupiłeś? I na jakich zębach?

Miałem kolejno systemy wzmocnione i madbulla, ten ostani miał 7 zębów metalowych, średnio wytrzymywały 2 miesiące i trzeba było wymienić, dzisiaj kupiłem w specu JBU ze wszystkimi metalowymi zębami, ciekawe ile ten wytrzyma ;-) , jak też pójdzie to wtedy zdecyduje się na deep fire.

@ Kerth miałem do ostatniej niedzieli też ten tłok i poszły mi wszystkie zęby, wystrzelałem na nim z jakieś + - 10k.

Edited by Tebow
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...