Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 Navy FULL METAL [JG071-T]


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

porownalem ta mp5 do g36c JG. nie ma porownania. co prawda w mp5 lufa wymieniona na prec ale ta moc i wykonanie. mialem wrazenie ze ta mp5 moznaby rzucac o sciany i nic by się nie stało. szybkostrzelność leprza od giety. o celności nie pisze bo gieta byla bez prec lufy. Kumpel ktory kupowal ta mp5 gadal z krakmanami, mowili ze nie trzeba wymieniac nawet lufy ale kolega sie uparł i tak.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

JG - MP5 NAVY RIS JG071 czy akurat tak nazwana z tym oznaczeniem 071 to nie wiem ale bynajmniej taką mam od ponad roku. 1 to wy...lem chwyt przedni bo wiał chińszczyzną ,stockowa bateria akurat przy zakupie byla jedynie na przestrzelenie więc też do wywalenia,zastąpiłem ją za to LARGE 7,2 V 1800mah RC - modeli samochodów [prawie nówka za 50zł] kleje do szyny ris z boku lub z dołu na taśmę.

 

Od zakupu nie zaglądałem do niej ani razu , awarie jakie miałem to tryb semi ssie zpsuł strzelam na auto w trybie semi. Blokada ognia od poczatku była ale b,słaba z tąd dając komuś zawsze mówiłem że nie ma blokady i żeby uważał.

 

Replika jest twarda i to mogę przyznać , upadek w dole , szyna przy kolbie lekko sie wygieła ale jest cała , nic nie pękło. Kolba koncówka gumowa , przy rozlozeniu do polowy jak dla mnie to najlepsze ustawienie z którym biegam jest wygodne.Przemielone moje 2 paczki plus minus 2tys.

 

Magazynki to już kwestia dopasowania , od cymy powinny pasować względnie kwestia dopilowania.Montarz do Kolimatora mam od CA lecz z neoprenem ponieważ latał jak żyd po pustym sklepie. Moj akurat Aimpoint Walthera nie pamietam modelu, jest ok i zgrywa, aotech też bedzie dobry.

 

Replika to moja 2 nie licząc springa wkońcu znalazłem replikę kompaktową , mieści się do plecaka PP25L końcówkę tłumika ognia można ściągać.Metalowy chwyt mi nie przeszkadza a zawsze można nałożyć gume.

 

Zasięg :] U mnie 400fps na 0,2 kulkach , najlepsze chyba 0,23 lecz są dla mnie nie opłacalne z tąd strzelam na 0,25 , porównując kolegi niby mało używaną mkę u mnie zasieg o wiele większy. tak jak ktoś pisał do 60m chybił trafi ostrzał można robić,skuteczny nie umiem powiedzieć , zmierzę to zobacze. Celność jest słabsza od innych dłuższych replik ale nie bede porównywał lufy 350 z lufą 500.

 

Test zrobiony niedawno na gazecie program Tv 52 strony plus okladki robi w niej dziure na wylot [srping zatrzymywal sie na 18stej]

 

Zębatek nie sprawdzałem, jeszcze nie rozbierałem GB jak rozbiorę to ocenie.

Dzwięk strzału jest jakby taki metalliczny ale nie mi oceniać dźwięku jak trzymam ją złożony do strzału.

 

Używana 360zł nie licząc baterii , nie żałuje ani 1zł na nią wydanej.

 

Co do kolby nie preferuje stałej kolby bo w CQB lepsza jest wyregulowana, do lasu rozkładam na full lub w zależności od terenu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Dobrą, podłączam się pod temat z takim oto pytaniem : mam ww replikę, planuję wywalić risy na rzecz TLF. Nie mam TLF i właśnie stąd to pytanie : jakiej wielkości batka tam wejdzie? Z tego co widzę w ciul mało miejsca więc mam zagwostkę :/

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wpadła mi ta replika w ręce a że jestem zielony w temacie MP5tek [mialem tylko Galaxy] to zapytam: czy analogicznie jak w replikach AK występują jakieś systemy konstrukcji? Np ta ma body składanie z dwóch odlewów i tu pytanie dalej: od jakiej marki części zewnętrzne będą pasować ? [z tego co dedukuję z filmików na YT- będzie to model wzorowany na CA].

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...