Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKS-74N Boyi


Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pisałem i napiszę jeszcze raz jako posiadacz mid capów z Karakmana w liczbie trzech. Otóż winnym zaciania się magów jest podajnik kulek. Gdy rozkręcimy magazynek i wyjmiemy ten cypek na sprężynie a następnie złożymy maga tak by kulki były podawane przez samą sprężynę, to mid capy działają nawet po zanurzeniu w piachu.

Link to post
Share on other sites

W czasie testów w domu podawały super...za chwile idę z nimi na kombat to sprawdzimy co potrafią.

U mnie siedzą strasznie sztywno w gnieździe...ba nawet za sztywno. W niektórych trzeba było boki lekko spiłować żeby w ogóle weszły.

Link to post
Share on other sites

No u mnie z kolei trzeba było taśmą okleić żeby się nie kolebały:P.

 

A odnośnie zacinania się to słyszałem że ten podajnik na sprężynie należy trochę zaokrąglić papierem ściernym tzn. zmniejszyć jego szerokość z każdej strony i wtedy będzie działać jak należy.

Link to post
Share on other sites

"Screeny" to są rzuty ekranu, które się robi przyciskiem "Print Screen" - a nim nie uda mi się zrobić ZDJĘCIA. Do tego potrzeba aparatu. Ja go nie mam.

 

Po prostu pierścień ma być NA lufie, wsunięty DO komory w taki sposób by nie wystawał z niej. Zresztą do pewnego miejsca i tak napotkasz opór.

 

edit.

Istnieje możliwość że w boju ten pierścień jest dłuższy i nie będzie się dało go schować całego, ale to już musi potwierdzić jakiś właściciel. W takim wypadku wystarczy jak tylko trochę (do oporu) się go ukryje w komorze.

Edited by Cincin
Link to post
Share on other sites

Mam małe pytanko:

 

Czy ten pierścień od lufy przy komorze hop up ma tak sobie latać?

Zobaczcie na screenach jezeli nie wiecie o co chodzi, bo mnie to troche martwi :/

 

http://img59.imageshack.us/my.php?image=img0658md6.jpg

http://img59.imageshack.us/my.php?image=img0659ki1.jpg

 

Tak ma być? Od czego ten pierścień jest?

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=47064

Link to post
Share on other sites

co do magów...

Jak dla mnie super. Zacinania sie magów nie było prawie w ogóle ( o ile w ogóle były jakieś przypadki...nie pamiętam) jedyne co im mogę zarzucić to to ze będąc przyzwyczajony do hi-cap-ów, to strasznie szybko sie kończą :P

Link to post
Share on other sites

Witam mam zamiar kupić tłumik do mojego AK i niewiem gdzie moge dostać przejściówki na 14 mm szukałem nie znalazłemna początu tematu pisało że takowe są.

Pozdro

 

Pod gwintem 28 mm jest zwykły 14mm lewo-skrętny, trzeba odkręcić śróbkę.

 

Mam pytanie czy w RK-02 można wymienic chwyt przedni na drewniany taki ja ma RK-03 ?? szukałem w kilku sklepach ale nie umiałem znaleźc :cry: Może macie jakiegoś linka . Wystarczy mi chwyt przedni bo bardzo mi się podoba :uśmiech: . Proszę o odp.z góry dzięx

 

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...niego-AK74.html

To jest chwyt od RK-03

Edited by Setan
Link to post
Share on other sites

Było już o tym... :roll:

 

Sam pytałem się o magazynki MAGa również niepotrzebnie bo to było jeszcze wcześniej.

Po przypiłowaniu zatrzasku, czy jak to tam się zwało :) pasują. Muszisz je często smarować silikonem, bo zdarza im się dziwnie zacinać. Np.:

Chcesz wysypać kulki z magazynka, odsuwasz blokadę, wypadają powoli 2 kulki. Po lekkim puknięciu wylatują wszystkie na raz. tak straciłem już z 400 kulek. czasami po silnym uderzeniu jak są pełne to tez się wysypują kulki ale to mi sie zdarzyło tylko raz.

Link to post
Share on other sites

sorry, zapomniałem że była o tym mowa :)ale nie zaszkodzi zapytać jescze raz :)

z zatrzaskiem nie będe miał problemu bo mam wymieniony, bo mi się złamał... (zatrzask od SRC) chodziło mi głównie o to czy pasują do gniazda. no ale i tak dzieki :) jak kupie to pokombinuje co i jak

pozdro

Edited by GUGi
Link to post
Share on other sites

Czy poprawiło to nie wiem niestety, ja u siebie musiałem piłować zaczep.

Odnośnie magów używam midów P&J (pomarańczowych). Podają dobrze, tylko u mnie strasznie kolebały śię w gnieździe-izolka załatwiła problem. Innych magów nie testowałem.

Link to post
Share on other sites

Kolejne pytanie czy ja mam jąś skaszanioną wersje gdyż mam AKs-74n z drewnianymi okładzinami i jak se oglądam zdjęcia to widze że AK-74 przedni chwyt ma taki

http://www.gunfire.pl/product-yid-11521901...AK74.html\

czyli bez 2 charakterystycznych dziurek a mój AK ma chwyt taki sam jak ma AKM czyli z tymi dwoma dzurkami czy mam felerny egzemplaż też tak macie??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...