Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] ebairsoft.com [dawniej ebaybanned.com]


Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no niech sobie idzie ile chce, ale złożyłem zamówienie i zapłaciłem paypalem w poniedziałek a jest sobota i nie dostałem żadnego info, że wysyłka została zrobiona, ani odpowiedzi na maila co jest grane...

 

nic nie jest grane.

kupujesz, płacisz - czekasz 5-7 dni, wysyłasz maila:

 

"How about my order # (i tu podajesz numer orderu)"

nastepnego dnia dostajesz odpowiedź:

 

"#(numer orderu) RA(numer trackingowy)HK

 

You can check it on

 

http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp

 

You will receive it soon

 

cordially,

 

Jesse^_^"

 

 

to wszystko...

po nastepnych 5-7 dniach paczkę masz u Siebie :)

Link to post
Share on other sites

po 9 dniach się odezwał, paka wysłana, doszla, ale 50% towaru tylko...

wspaniałomyślnie wyśle drugą rzecz inna paczką, żebym nie płacił dużego cła, mimo, że i tak za takei drobiazgi cła by nie było...oby się ryżem zadławił...

 

wole dać już 50$ za wysyłkę i mieć maila i info zawsze na bierząco oraz wszystko w paczce...

Link to post
Share on other sites

no jestem dziwny - wymagam profesjonalnego podejścia do klienta, takiego jakie jest w cywilizowanych krajach, skoro takie WGC obok może, to EB też - chcieć to móc! mogą nie mieć na stanie, mogą mieć opóźnioną wysyłkę, mogą wysyłać jedną rzecz w 4 paczkach - ale trzeba o tym poinformowac klienta, zwłaszcza jeśli sie afiszuje na głównej stronie

 

Buyer who sent email within office hours will be replied within 1.5 hours

 

ja czekałem 9 dni na taką "reply"...

 

jedni są dziwni i wymagają poważnego traktowania,a inni przyjmują wszystko co im się wciśnie :) jak to mówią - jeden lubi śledzie, drugi jak mu z gęby jedzie... :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czy ktoś praktykował dogadanie się z ebb w kwestii obniżenia deklarowanej wartości przesyłki (VAT)?

 

jak robiłem pierwsze zamówienie, to nawet o tym nie pamiętałem.

Ale robią to 'defaultowo',

przesyłka dzielona na kilka paczek i zanizona wrtość do ok. 30%

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Drobne zakupy dla znajomego na 118$. Zamówienie złożone w czasie ich urlopu. Szybki kontakt i wysyłka. Ogólnie wszystko trwało jakiś tydzień. Niestety... paczka nie spodobała się celnikom. Musiałem im dostarczyć koszty towarów, dowód wpłaty oraz tłumaczenie co kupiłem (nie wiedzieli co to bowman i serpa) Nie uniknąłem cła i trzeba było zapłacić prawie 100zł. Nie wiem czy zakupy udane i opłacalne bo to nie dla mnie :język2:

Link to post
Share on other sites

Wiem że każdy chce wiedzieć ile zapłaci mniej więcej, ale od tego jest FAQ dotyczący opłat celnych, nie ważne gdzie kupujecie zasady są TAKIE SAME !!

 

To jest temat o OPINIACH dotyczących sklepu EBB, a nie o pierdołach !!

Link to post
Share on other sites

Realizacja zamówienia trwała ponad miesiąc, konieczne było dosyłanie dokumentów dla UC i uiszczenie stosownych opłat. "Pomoc" ebaybanned może narobić wam dodatkowych problemów, w odpowiedzi na pytanie co podali na przesyłce wstawiają jakieś losowe liczby plus link do rachunku sklepowego a wartość podana na paczce jest jeszcze inna... Jeden z przedmiotów dotarł uszkodzony, a żeby uszkodzić metalową pokrywę lufy z risem trzeba się postarać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...