Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] ebairsoft.com [dawniej ebaybanned.com]


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ktoś zamawiał w ciągu ostatnich 2 tygodni z Ebaybanned? Mi napisali 10 dni temu, że im się waga zepsuła i nie mogą oszacować kosztów wysyłki (ściema jak stąd do Honga-konga). Od tamtej pory nie odpisują na maile. Pakowanie trwało zresztą dwa tygodnie.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Ktoś zamawiał w ciągu ostatnich 2 tygodni z Ebaybanned? Mi napisali 10 dni temu, że im się waga zepsuła i nie mogą oszacować kosztów wysyłki (ściema jak stąd do Honga-konga). Od tamtej pory nie odpisują na maile. Pakowanie trwało zresztą dwa tygodnie.

 

 

Ja zamawiałem, z 6 zamówień wyszło a dopiero jedno realizują a trwa to już 2 tygodnie :wink:

Taa waga... Są w środku państwa, w którym takie drobiazgi kosztują po parę Jenów i takie bzdury opowiadają :poddanie:

A mówią, że Polacy głupim narodem są...

Liczę tylko na to, ze wszystko w zamówieniach będzie się zgadzać inaczej taką notkę do PayPala napiszę jak stąd do HK.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Ktoś zamawiał w ciągu ostatnich 2 tygodni z Ebaybanned? Mi napisali 10 dni temu, że im się waga zepsuła i nie mogą oszacować kosztów wysyłki (ściema jak stąd do Honga-konga). Od tamtej pory nie odpisują na maile. Pakowanie trwało zresztą dwa tygodnie.

 

ja złożyłem dwa zamówienia 29.stycznia.

Jedno zostało wyslane 3 lutego, drugie - 5 lutego.

Ale to były małe (stosunkowo) paczki.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

ehh... a już się bałem, że tylko o mnie zapomnieli ;)

 

Mam 2 zamówienia, pierwsze na ok. 100$ złożone dnia 11 stycznia, do dziś stan zamówienia "Processing", na maila Jesse odpowiedział, że paczka jest już w drodze i niedługo do mnie dojdzie, podał numer paczki który mam sprawdzić na stronie, gdy to wpisuje nic nie wyskakuje.... Gdy spytałem czemu w zamówieniu jest napisane "Processing" a nie "Deliviered" powtórzył ostatnią wiadomość,czyli że paczka jest już w drodze.... zobaczymy, oby doszła :/

 

Kolejne zamówienie 22 stycznia,do dziś nie wysłane na kwotę 70 paru dolców, obydwie paczki to drobnostki. Wcześniejsze,zeszłoroczne zamówienia z EB dochodzi w terminie itp.

 

Widocznie 2 tygodniowe świętowanie nieźle im namieszało, jakby ktoś miał może jakieś sugestie do mojego "problemu" z chęcią poczytam ;) Narazie pozostaje czekać...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

do dziś stan zamówienia "Processing", na maila Jesse odpowiedział, że paczka jest już w drodze i niedługo do mnie dojdzie, podał numer paczki który mam sprawdzić na stronie, gdy to wpisuje nic nie wyskakuje.... Gdy spytałem czemu w zamówieniu jest napisane "Processing" a nie "Deliviered" powtórzył ostatnią wiadomość,czyli że paczka jest już w drodze.... zobaczymy, oby doszła :/

 

Miałem podobną przygodę. Przez 2 miesiące ściemniali, że wysłali (dali mi numer nadania). W końcu przestali odpisywać, a po 3 miesiącach dostałem nieoczekiwany zwrot gotówki i odpowiedź, że towaru już nie będzie. :wink: :wink: :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Zamówienie za około 1600zł podzielili na 3 cześć. Duża paczka została oclona i ma być na dniach, a dwie drobne, wysłane później i listem, a nie paczką, mam już u siebie bez płacenia podatku i dość szybko.

 

Ogólnie wniosek na przyszłość - kupować pojedynczo, przecież i tak wysyłka w cenie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zamówiłem eotecha551 dotarł do mnie po tygodniu.

Kontakt mailowy praktycznie w ten sam dzień.

Paczka ładnie zapakowana wszystko działa i dotarło bez szwanku.

Polecam

 

EDIT:

 

W moim przypadku nic nie płaciłem.

Zamówiłem eotecha za 51.50 dolarów zapłaciłem przez pay pal i tyle nic nie trzeba było dopłacać...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie.

Wysyłają jak mają na stanie.

Są dwa rodzaje niedostępności u nich: chwilowa i długotrwała. Jeśli produkt jest chwilowo niedostępny (tzn. czekają na dostawę), to nadal można kupić produkt przez stronę i zapłacić, ale wysyłają go dopiero jak dostawa przyjdzie. Jeśli produkt jest trwale niedostępny, to usuwają opcję "Add to cart".

I nigdy nie podają precyzyjnych terminów. Raz, że może nie wiedzą, a dwa, że to niewygodne.

Link to post
Share on other sites

Moje doświadczenia z Ebairsoft są ogólnie pozytywne.

Cała operacja, od "Add to cart" do odebrania paczki trwa od kilku dni (raczej bliżej 9 niż 2 dni) do 3 tygodni. Sklep dzieli paczki na mniejsze (czasami przy bardzo małych zamówieniach).

Raz zdarzyło mi się, że bardzo długo czekałem na wysyłkę czegoś co po jakimś czasie zostało usunięte z oferty sklepu.

Całość pieniędzy które zapłaciłem, sklep oddał na mojego paypala.

Edited by pandziol
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Napisano 23 maj 2011 - 13:37:

Jakie są przybliżone czasy oczekiwania na zwrot kasy? widziałem coś koło 3tygodni, czekał może ktoś dłużej? A i czy były sytuacje gdzie towar nie został wysłany po tych 3ech tyg. i np cudownie pojawił się u nich w magazynie po czym go wysłali?

 

Napisano 26 maj 2011 - 15:21:

po 15 mailach i 25dniach dopiero po napisaniu iż rezygnuję z zamówienia i chcę zwrot kasy zwrócili pieniądze...Na przestrogę jeśli chcecie coś u nich kupować to piszcie wpierw czy mają na magazynach bo stonka dopiero po 16 dniach zmieniła status niedostępności produktu.

 

Napisano 03 czerwiec 2011 - 13:24:

Następne zamówienie na 127$ po 10 dniach bez zmiany statusu z "processing" nie mogłem dłużej czekać. 2 rzeczy są pewne, nie kupie już nic a nic z tego sklepu, a druga to jak chcecie po ich wykrętach w mailach odzyskać kasę to po prostu napiszcie żeby anulowali zamówienie bo nie opłaca się czekać aż sami dojdą do wniosku - "hmm chyba nie będziemy mieli dostawy zamówionego produktu". Po anulowaniu 1-2 dni później grzecznie oddają kasę. A i odpowiedź na pytanie "czy macie ten przedmiot na stanie a nie tylko na stronie?" bardzo mija się z prawdą. Przed tym zamówieniem tak zrobiłem dostając potwierdzenie i złożyłem swoje na 2gi dzień, widać efekty. NIE POLECAM!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Potwierdzam słowa Mortisa odnośnie "dostępności" sprzętu.

2 z 3 paczek poleciały w w dwa dni od złożenia zamówienia, na wysyłkę ostatniej musiałem czekać prawie 3 tygodnie ;)

Trzeba mieć czasami do nich cierpliwość, i oczywiście pomęczyć w mailach. Ba, ostatnimi czasy towar wysyłają coraz lepszej jakości :D ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ma ktoś jakąś fajną, gotową formułkę dotyczącą pytania o dostępność fantu? Przy próbie zapytania o przedmiot który zamówiłem dostałem tylko wiadomość:

 

Got it

 

We will ship your order as soon as possible

 

Regards,

 

 

 

Jesse^_^

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...