Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] www.rsov.com


Recommended Posts

  • 4 months later...

Wielki minus dla rsova, nie kupujcie w tym beznadziejnym sklepie, kupiłem gb, złoty (fajnie nie? NIE) przyszedł, okazało się, że jest złoty, bo został pomalowany farbą z puszki, wszystko zamalowane, prowadnice tłoka, dziury, gwinty, gniazda łożysk, bieda i żal.

 

Wiadomość do rsova, super szybka odpowiedź i prośba o zdjęcia, od razu cykam wszystkie niedociągnięcia, opisuję ładnie i od tamtego czasu 0 kontaktu, czyli od ponad miesiąca.

 

Uwaga na ten sklep, osobiście bardziej polecał bym ebaiairsoft.com, tam zależy im na renomie sklepu...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 years later...

Ktoś może wie co się dzieje ze sklepem? Złożyłem zamówienie mniej więcej miesiąc temu i od tamtego czasu nie udało mi się z nimi w żaden sposób skontaktować a od paru dni nie działa strona internetowa. Padli kompletnie?

 

rsov od ponad roku rezygnuje z ASG, swego czasu mieli ogromną wyprzedaż resztek magazynowych - możliwe, że zamknęli się na amen, skrobnę do nich maila dziś.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

I jak Lesiu, odpisali Ci coś? Będą działać dalej, czy definitywnie wychodzą z AS?

 

Pisałem na ich głównego maila, na ich fanpage, na 'wewnętrznego' maila - nie odpisali na żadnym.

strona padła już ponad miesiąc temu.

 

skep zdechł definitywnie, a szkoda, mieli trochę fajnego, niedostępnego nigdzie indziej sprzętu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...