Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mp7 Galaxy


Recommended Posts

NA mp5k wydasz 240zł za replike i jeszcze 300zł zeby chodził przez 1-2 lat.

ja stawiam na vz61 scorpion z well

 

pierwsze zdanie bylo do mp5k gdyby się ktoś nie domyślił

Proszę zajrzeć choćby do tematu o tej MP5-tce i dobrze sobie poczytać, jak bardzo jest to mylna opinia. Sam się o tym przekonałem, gdy to raz za razem moja nowa markowa replika nawalała co jakiś czas, gdy tymczasem kurz kupiony okazyjnie za 1/10-tą ceny głównej repliki nie miał po dzień dzisiejszy ani jednej awarii. A używany był swego czasu bardzo często, przez ponad rok (a i tak replika kupiona jako używka!) No i jakie wydawanie na niego kasy? Ten sprzęt będzie najlepiej chodził wtedy, gdy się do niego nie będziemy w ogóle dotykać - bo i nie ma potrzeby by choćby kiwnąć w gearboxie palcem. Stock starcza, co najwyżej wywalić bezpiecznik, włożyć jakąś dobrą batkę i ewentualnie wstawić lepszy dystanser (gumka hop - up o dziwo jest dobra). Tyle tylko, że jak dla mnie na broń boczną się toto nie nadaje, gdyż jest zwyczajnie za duże. No chyba, że potrzebujemy coś, czym będziemy wymiatać w budynkach - wtedy kurz jak najbardziej się nada. No i tam mamy normalną V3-czkę w zasadzie, więc części to nie problem.

Edited by Tony Halik
Link to post
Share on other sites
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wszystko czytałem na wmasg

i dajcie już spokój bo każdy ma inny gust

Spoko, mogę mieć gust poczytam o Ferrari i go "mam" :wink:

Proponuję coś więcej niż poczytanie to może wyciągniesz troszkę inne opinie niż dotychczas, chociaż tych dotychczas nie można nawet nazwać opiniami...

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Scorpion ma tak samo denny gearbox jak mp7. Jak cos padnie nie kupisz praktycznie nigdzie czesci zamiennych. A kupic uzywany tez jest ciezko.

Mialem mp5 galaxy ... strzelalo zajebiscie. Wlasnie troche ciezkie jako boczna i nie bardzo da sie to sprytnie zamontowac ... ale scorpion jest jeszcze gorszy. Zwlaszcza z bebnowym hicapem. Przeciez tego sie nijak nie da nosic. A jeden biedny low cap to nie starczy na duzo ...

Do mp5 kupisz magazynki i lowy i midy (te dlugie) i hi capy, i nawet podwojne hicapy.

Do Scorpiona gdzies masz magazynki ?

Starczy ci jeden low ? A jak hi padnie to co zrobisz ? :)

Oczywiscie jezeli planujesz uzywac go raz na pol roku to styknie ci na dlugo.

 

Ale sa gusta i gusciki. Sam bym wciagnal uzywke galaxy mp7 nie dla osiagow tylko dlatego ze mi sie podoba. Ale znalesc ciezko.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam wszystkim, mam prośbę, podrzucicie mi linki do baterii li-po 7.4v ok.800-900mAh które mieszczą się w mp7 galaxy po jej przerobieniu na li-po? A byłoby super jakby sklep był w warszawie, chodź to nie konieczne :)

Edited by cokeqx
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 years later...
  • 10 months later...

Witam mam pytanie której firmy MP7 jest lepsza Well czy Umarex

http://gunfire.pl/product-pol-1152207157-Replika-pistoletu-maszynowego-R4-Metal-Version-.html

http://gunfire.pl/product-pol-1152199916-Replika-pistoletu-maszynowego-H-K-MP7-A1.html

 

Ferdziu, wracaj na fotel, a nie tematy odkopujesz :>

A co masz jakiś problem ??? :maniak_jezyk2: :maniak_killer: :maniak_OK: :hahaha: :maniak_luzik:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...