Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M668 M14 EBR [NS]


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Witam

Przymierzam się do zakupu ebr'ki. Planuje wymienić w niej wszystkie części wewnętrzne gb - czy jest to możliwe ? , innymi słowy czy dostanę do niej wszystkie części wewnętrzne b.dobrej jakości tak aby wyciągnąć z tego około 550 -600 fps ? Karabinek ma służyć tylko jako broń sniperska i dlatego następne pytanie dotyczy komory i precki - da się coś tam wcisnąć. Kilka postów nie było zbyt jednoznacznych w tym temacie .

z góry thx za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Ja juz m14 kupiłem;) Tuning tez planuję w okolicach 550fps. Będę to składał na:

-GB stockowym Karta(mam nadzieję, że wytrzyma tyle co v.2 JG :wink: )

-zębatki elementa 300%

-M150 guardera

-zespół cylindra guarder( głowica tłoka do wymiany na wyciszoną)

-lufa promyka

-komora G&P

-reszta czyli silnik, łożyska itd. to się okaże na ile fundusze pozwolą;)

 

Co sądzicie o takim zestawie, da radę czy coś będzie nie tak?

 

 

 

luthorhuss

 

Jeżeli chcesz coś pewniejszego to gb G&P do tego zębatki promyka(na WGC po 80$ stoją GB też) idt

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,

Mam pytanie czy taka M14stka po tunningu oczywiście, bardziej się opłaca jako karabin SNAJPERSKI nie wyborowy, niż karabiny sprężynowe (M24,M40) lub gazowe (M700)?

Bo z tego co czytałem ta replika jest warta swojej ceny, ładne wykonanie, orginalne oznaczenia i waga.

Ale co do celności mam zastrzeżenia... jako użytkownik innej repliki karta M58 (M40A1) zauważyłem że system hop up jest nie szczelny a lufa mało precyzyjna i czy w tej replice też tak jest?

 

pozdrawiam

 

Maza

Link to post
Share on other sites

Dzięki, to jest wtyk mini, a czy do EBR zamontuję zwykłą szynę montażową? I czy lepiej dopłacić do prowadnicy 18zł i kupić JBU, czy kupić ELEMENTA? I czy baterię mini da się włożyć do chwytu? I jakie tam siedzą łożyska(chodzi mi o wielkość).

Edited by Wolfran
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Komora HU zamknięta jest w takiej obejmie która przymocowana jest do lufy zewnętrznej.

 

Ja też miałem problemy z GB, trzeba odkręcić wszystkie śrubki, łącznie z tą pod zwalniaczem bolta, oraz wybić pin, jak uważnie przyjrzysz się bokowi tego żelastwa w którym siedzi GB to go zobaczysz.

Link to post
Share on other sites

Komora HU zamknięta jest w takiej obejmie która przymocowana jest do lufy zewnętrznej.

 

Ja też miałem problemy z GB, trzeba odkręcić wszystkie śrubki, łącznie z tą pod zwalniaczem bolta, oraz wybić pin, jak uważnie przyjrzysz się bokowi tego żelastwa w którym siedzi GB to go zobaczysz.

ok dzięki dałem sobie radę. Długo nie mogłem zauważyć tego ze można wyjąć osłonę spustu ( myślałem ze to jedna część albo że jest przymocowana do górnego body)

Link to post
Share on other sites

No nie powiem, jest ładna :)

 

Ja wymieniłem na G3SG1 z CA, kolba nie lata, nie leci tak na lufę, łatwo o części też jest rzadko spotykane :)

 

Reasumując jeżeli chodzi o wartość użytkową daję 2/10 jeżeli o wartość jako eksponat na ścianie/w gablocie 10/10.

 

Jeżeli ktokolwiek posiada tą M14 odpicowaną (tuning) to proszę się pochwalić ile udało się z niej wycisnąć i jakim nakładem kosztów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...