Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam mam pytanko jakie polecacie gierki co op gdzie mozna grac okolo 8 graczy.

acha wytlumacze co znaczy coop (bo roznie bywa) gra w ktorej z kilkoma ludzmi bijesz sobie boty/kompa masz jakies misje itp itd np AOT, AA, CS itp to nie sa coopy.

Powiem wam w co gralismy:

Vietnam (tylko nie pamietam ktora czesc bo nie wszytkie maja)

join operation (tez nie pamietam ktora czesc)

BF

silverfall

ice....

yyy no i wsumie koncza mi sie pomysly.

 

Jak znacie jakies ciekawe gierki ktore graliscie albo wiecie przynajmniej ze istnieja bardzo byl bym dzwięczny.

 

pozdrowka

Link to post
Share on other sites

Black a powiedz na załóżmy 100 rozegranych gier w AA w cooperative ile jest rozegranych właściwie? 50%? Może i nie. Zazwyczaj dzieciaki biegną i przepychają się w drzwiach który wejdzie pierwszy i zabije więcej botów - mimo to polecam AA bo czasami, powtarzam czasami ludzie się nieźle zgrają - mówię tu o niezrzeszonych bo jak gra jakiś klan to jest zupełnie inna bajka.

Ja z swojej strony polecam Red Orchestra. Szczególnie misje z czołgami bo tam bez pracy zespołowej i wykonywania rozkazów dowódcy czołgu ani rusz.

Link to post
Share on other sites

tzn wiecie to chodzi o gieerk ktore w kilka osob mozna na lanie pograc i co jest wazne zeby nie bylo tak ze jak sie zginie to juz po misji:// bo to strasznie sie wtedy dzieje jak co chwile trzeba robic restart mapy:// z hf to nie jest przypadkiem ak ze wszyscy musza miec orginal?? red orchestre z checia pogramy tylko jak bys mogl powiedziec cos wiecej np. na ilu graczy, i czy wlasnie nie trzeba restartowac mapy po karzdej smierci.??

Link to post
Share on other sites
z hf to nie jest przypadkiem ak ze wszyscy musza miec orginal??
Ojej straszne.

 

red orchestre z checia pogramy tylko jak bys mogl powiedziec cos wiecej np. na ilu graczy, i czy wlasnie nie trzeba restartowac mapy po karzdej smierci.??
Internet też masz piracki? Taki bez googla?
Link to post
Share on other sites

Chłopaki, Szopen ma tyle lat co trzeba, czasem ma problem z wyraźnym ujęciem o co mu chodzi. Nadmierna bezpośredniość też raczej nie zjedna mu zbyt wielu ludzi. Generalni ja przełożę na ludzki ocb bo zaraz się tu wyzywać zaczniecie a takiej renomy to NAT'owi nie potrzeba.

 

Ekipa NAT'u czasem (raz, lub dwa razy do roku) spotyka się na czymś co w ogólnie przyjętym kanonie nazywa się LAN-Party (dalej lan). Teamowe gry są całkiem fajne aczkolwiek wymuszają podział na strony/drużyny co nie służy niczemu dobremu zwłaszcza jeżeli iluś tam ludzi przebywa w zamkniętym pomieszczeniu przez 72h racząc się używkami. Dlatego przy pierwszym lanie uznaliśmy że trzeba by znaleźć gry pozwalające na współpracę wszystkich uczestników w w walce z "AI". Vide wspomniany wcześniej vietcong. Kolega Szopen uznał iż najlepiej będzie zapytać w stosownym dziale na forum wmasgu gdyż prawdopodobieństwo iż znajdzie się tu ktoś kto gra w FPS shootery jest większe niż na jakimś innym forum, a i poziom userów trochę wyższy.

 

Co do legalności oprogramowanie poruszonego przez foke. Jestem szczerym zwolennikiem zakupu oryginalnego oprogramowania. Doceniam wartości intelektualne tworzone przez innych ludzi (sam czasami co nieco tworze i nie uśmiecha mi się kradzież w/w wartości). Z dziką, wręcz niekłamaną rozkoszą, kupiłbym sobie tygodniową licencje na te wszystkie gry po jakiejś rozsądnej cenie i po lanie bym skasował. Ale takiej opcji nie ma.

 

Choć nie będę ukrywał że sie Szopenowi trochę pomyliło bo tu chodzi o zduplikowane klucze w relacji klient host a nie o "legalność" oprogramowania.

 

Szopenowi, prosze, wybaczcie.

Link to post
Share on other sites

no widzicie jaki ja niegrzeczny juz sie nie bede odzywal. a dla sprostowania pisze sobie tak jak mi szybciej nie mam czasu na piekna pisownie i wyslawianie sie o ile mi dobrze wiadomo to nie jest forum poetycko literackie. ale moze jesstem w bledzie. ale dalej co by sie nie dzialo to gierek na copa dalej nikt nie proponuje tylko ludzie sie pytaja o moj wiek starczy:D acha i tutaj zwracam najpiekniej jak potradie honor ksiedzu - jest coop w quake i juz ....."kupuje orginal tzn 8 sztuk" bo zapowiada sie milo.

Link to post
Share on other sites

OFP i ArmA, ktoś już o tym wspominał, widać na czytanie też nie masz czasu.

Po za tym polecam ze swojej strony GRAW-a, w jedynce świetny ale tylko na 4 osoby i umiera się na dobre, od wersji 1.35 jest też coop bardziej masowy. Źaś w GRAW 2 jest taki masowy coop jako standard (szkoda, że wywalili ten coop coopowaty :P).

No i oczywiście Vietcong i Vietcong: Fist Alpha, tam coop jest bardzo przyjemny ;).

 

A z innej beczki, to polecam coop w Splinter Cell Chaos Theory, ale tylko na 2 osoby.

Link to post
Share on other sites

prawda splinter jest boski. a vietkongi (naprawde chyba najleprze coopy), ofp (tez niezly), arma (niegralismy ale teraz bedziemy:)) moze poprostu to jest tak ze juz we wszystkie coopy gralismy :D oprocz q2 :) dzieki za uswiadomienie mnie ze poprostu nie ma wiecej gier:D:D:D lae jak jeszczektos cos znajdzie to jak najbardziej.

ps. caly czas wszycy piszemy o szuterach , a moze jakies dobre rpg albo cos w ten desen graliscie, polecacie itp itd

dzieki

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...