Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] http://airsoftglobal.com/


Recommended Posts

Witam!

Miał ktoś z szanownych maniaków styczność z tym sklepem? Za ok.2 miesiące ja i parę innych osób będziemy robić zamówienie na maksymalne 1500$ i nie wiemy, czy można na tym sklepie polegać.

Mile widziane opinie osób, które tam już kiedyś zamawiały.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

właśnie przedwczoraj doszła mi kolejna paczka od nich.

Zamawiałem z tego sklepu juz 2 razy. raz mialem paczke po tygodniu a drugi po3 bo ja na cło wzieli. W chwili zamawiania warto w komentarzu wpisać aby zanizyli wartosc faktury na 30% zamówienia (nie robia kłopotów zaniżaja jak leci) aby nie płacic wielkiego cła.

W ogole to mój ulubiony sklep. Zajebiscie bezproblemowo i w ogole.

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zrobiłem ostatnio zamówienie na 17kg (w tym 3 repliki) i cena za przesyłkę 260$ (7-10 days) przyzwoicie zwłaszcza ze w innym sklepie za mniejsze zamówienie życzyli sobie 380$

 

Towar dotarł, zgodnie z opisem, zaniżona faktura, szybka dostawa. Polecam w 100%

Edited by gvd
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Polecam w 100%, również dlatego, że:

There are some misunderstanding and mistakes in our staffs about product

update status V-Tech Hybrid Stock Base For Marui G36C was Out of stock and Discontinued actually...

Would you mind to change to other items ?

Or you prefer refund the difference and ship the rest first?

Looking forward to your final decision

 

zdecydowałem się na zamianę i pomimo różnicy w cenie o 28USD nie musiałem nic dopłacać.

Wartość przesyłki to 153 USD (towar) + 54,5 przesyłka.

Wartość na fakturze zaniżona do 55 USD

Zamówienie wysłane 16.10, 21.10 było w Polce, 22.10 u mnie w domu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Zamówienie złożone 18.01.2010 paczka na miejscu w domu 02.02.2010, szybko i solidnie ( tydzień w Polsce wędrowała)polecam, tak na marginesie chciałem podziękować Viamortisowi za podpowiedź w sprawach UC, dzięki niemu sprawę cła załatwiłem w 1 dzień :-).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Paczka wysłana 19.02 w Polsce 24.02 u mnie 26.02. Zamówienie zapakowane w karton, a w środku każda rzecz osobno owinięta folią bom-belkową i taśmą. Replika dodatkowo zabezpieczona "pianką". Faktura zaniżona o połowę, brak uwzględnienia kosztów przesyłki. Na druku nadania paczki brak oznaczeń, że wysyłał to sklep. Wartość wpisana ta z faktury, zawartość opisana jako "zabawki, prezent urodzinowy".

Oczywiście wszystko się zgadza z tym co było zamawiane, nic nie dotarło uszkodzone.

Polecam gorąco wszystkim ten sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Właśnie dzisiaj odebrałem paczkę. Generalnie kontakt bezproblemowy.

Paczka zapłacona 11.06 i tego samego dnia wysłana. W Polsce 15 albo 16.06.

Z powodu niedopatrzenia ze strony sklepu, UC mnie dopadł i dzisiaj ją dostałem.

Pojawił się jeden zgrzyt, który zaowocował zapłaceniem przeze mnie cła(dość wysokiego w każdym razie). -_-

Poprosiłem o zaniżenie faktury do 30% całości. Parę dni temu dochodzi do mnie list z UC, że potrzebują potwierdzenie zakupu albo potwierdzenie przelewu. Okazało się, że nie dołączyli mi paragonu do paczki, przez co byłem zmuszony pokazać dokumentację transakcji. Celnicy w swej wielkiej mądrości dołożyli mi od razu podatek i cło za koszta przesyłki.

Czy ktoś może wie, czy jest szansa, że to nie sklep zawinił tylko celnicy się wycwanili i widząc niską kwotę na fakturze zabrali ją sobie i udawali przede mną, że jej nie było w środku?

Link to post
Share on other sites

Kenmi,

sprawa jest dziwna, ale obstawiam, że sklep nie dodał dokumentu z wartością towaru.

Celnik nie ma prawa kwestionować wartości na fakturze.

W przypadku podejrzeń może wszcząć procedurę wyjasniającą - łącznie z żądaniem pokazania dokumnetów dotyczących transakcji (np. przelewów i potwierdzeń zamówień).

 

Jak duża była paczka ?

Link to post
Share on other sites

Właśnie przejrzałem całą paczkę i znalazłem fakturę. Była ukryta pod stertą naklejek urzędu celnego.

Zwracam honor sklepowi, faktura jest w porządku, na życzenie zaniżyli tak jak chciałem.

Celnicy widocznie podejrzewali coś, bo wszczęli procedurę wyjaśniającą. Tak jak ty napisałeś. Pewnie gdybym się skontaktował ze sklepem najpierw i dowiedział czy wszystko się zgadza, a potem dopiero z UC mogłoby się udać ominąć procedurę celną.

Nauczka na przyszłość, by nie być w gorącej wodzie kąpanym.

Zawsze mogę się czuć lepiej, że spełniłem obywatelski obowiązek i zapłaciłem podatek. -_-

 

Paczka to był pistolet i dwa magi.

 

edit:Przypomniało mi się, że dzwoniłem do UC i pytałem czy tam przypadkiem w paczce nie ma faktury, bo ja jako takiego potwierdzenia nie mam. Powiedzieli mi, że nic nie ma. Trzeba uważać, bo jak widać Panowie w UC nie mają problemu, żeby oszukiwać klientów.

Edited by kenmi
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

W sumie to już kupiłem replikę u nich odbieram ją osobiście. Powiem, że kontakt telefoniczny jest świetny, spokojnie po angielsku bez żadnych problemów można się porozumieć, wszystko załatwione perfekcyjnie, poszło bardzo sprawnie. A replika to Cheytac m200.

Edited by Tomaszek123
Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...