Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ello, assassinRPG zajefajna lufa+tlumik, napisz co to za (lufa,Tlumik gdzie kupione itp:) ) bo chce zrobic sobie cos podobnego

...wczoraj dostalem swoje Hk416-(moja pierwsza bron z przygoda AEG) ze Zbrojowni kurierem nie poczta jak pisali(paczka dosarczona zostala w 24 godz po przelewie za to WIELKI+) jestem mile zaskoczony replika,nic sie nie rusza wszystko poskrecane kolor czarny,magazynek metal,dzis jak znajde chwile czasu to postrzelam troche by ocenic celnosc zasieg (brrr tylko snieg i mroz za oknem :) Hk ktory otrzymalem ma 400fps wiec nie mam zamiaru narazie nic przy nim zmieniac oprocz wczesniej wspomnianej lufy precyzyjnej+ tlumik

Link to post
Share on other sites

ello, pogoda nie dopisala wiec wybralem sie do piwnicy przetestowac celnosc giwerki.Na poczatek zmierzylem i oznaczylem dl tj 5;10;15;20;23 m strzelalem do kartki A4 podzielonej na 4 cz kulki XTREME PRECISION 0,25g

Wyniki testu(bron wyciagnieta prosto z pudla)+ male korekty na szczerbince, strzelalem na semi strzal za strzalem,pozycja stojaca, kartka na wys 170cm

 

-5m- 25strzaly / 22 w kartce skupione w odl 5 cm w prawo od srodka, celowalem w sam srodek

 

-10m- 10strzal/9 w kartce skupione w odl 5-7 cm w prawo od srodka, celowalemw lewy brzeg kartki

 

-15m- 10 strzal/7 w kartce skupione w 2 miejscach na prawym brzegu kartki, celowalem 5cm od lewego brzegu kartki

 

-20m-20strzal/12 w kartce skupione na 15 cm,celowalem ok 10 cm od lewego brzegu kartki

 

-23m-10 strzal/5 w kartce, brak skupienia kulek, celowalem ok 10-15 cm od lewego brzegu kartki

 

wynik -kulki leca w prawo, probowalem przesunac szczerbinke na max w bok i rezultat jak wyzej, na kazdych 5 m sciaga 5 cm, strzelilem kilka razy na dworze i widzialem ze znosi mocno w prawo(wial wiatr)

Pytanie jak skorygowac ten lot kulki w prawo?

Link to post
Share on other sites

Ładne, ładne, ale czy ten m203 nie powoduje większych luzów na risach?

 

 

Hehe, właśnie co jest najdziwniejsze, jak siedzi ten m203 to w ogóle się szyna nie rusza i nie luzuje, i to bez oklejania pierścienia izolką

Link to post
Share on other sites

ello, dzis testowalem sprzet na dworze po malej korekcie szczerbinki wynik

z 35m na 20 strzalow - 10 w kartce a 4 :) musze teraz kupic jakis kolimator bo napewno bedzie latwiej celowac

narazie nie krece hop-upem bo nie wiem o co w tym biega , dam to zrobic komus kto sie na tym troszke zna wtedy podpatrze co i jak :P jestem zielonym nowicjuszem:)

Link to post
Share on other sites

ello, dzis testowalem sprzet na dworze po malej korekcie szczerbinki wynik

z 35m na 20 strzalow - 10 w kartce a 4 :) musze teraz kupic jakis kolimator bo napewno bedzie latwiej celowac

narazie nie krece hop-upem bo nie wiem o co w tym biega , dam to zrobic komus kto sie na tym troszke zna wtedy podpatrze co i jak :P jestem zielonym nowicjuszem:)

 

 

Gdyby się przeczytało instrukcje dołączoną do repliki to by się wiedziało o co chodzi z HU i jak go regulować i jak prawidłowo powinien być ustawiony

Link to post
Share on other sites

Gdyby się przeczytało instrukcje dołączoną do repliki to by się wiedziało o co chodzi z HU i jak go regulować i jak prawidłowo powinien być ustawiony

 

 

-narazie nie znam jezyka krzaczkow(chinskie bazgroly) wiec nie przeczytam o hop upie i po drugie wole by ktos mi to pokazal wiec nie wiem po co te nauki o czytaniu:P :wink: lepiej napisz na priva jak wiesz o co w tym biega pozdro :)

Link to post
Share on other sites
gunfire leci sobie i wysyla ludziom szare wersje,na allegro tak samo,nie kupujcie tych tanich hk416 z allegro ,bo to slabe wersje

 

Mam z szarym body i atrapą kupioną na allegro od gunfire.

Wynik dzisiejszego chronowania:

377fps na zerowym hu kulkami 0,25. Zmieniłem tylko gumkę na systemę.

Dla kogoś może i słaba, ale mi wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Jak by to kogoś interesowało:

Wysłałem niedawno mail do gunfire

 

Witam, zamówiłem niedawno HK416 dlatego chciałbym się zapytać

Czy body w wersji HK416 z atrapą lasera http://www.gunfire.pl/product-yid-11521900...416-JG6622.html

ma kolor czarny jak na zdjęciu, czy szary?

 

ODP:

 

Witam

Jest czarny, zdjęcia są rozjaśnione.

 

Wynika z tego że jednak mają jeszcze wersję czarne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...