Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przypominam, że w tym HK jest potężny silnik. 8,4V i taki rof na M130 to zasługa właśnie silnika. Gdy podłączyłem 9,6 Intellekta do tego HK zachowywał się mniej więcej jak stock G&P na 10,8/12V... Wg. mnie do stocka 8,4V RC 3600mAh Sanyo w zupełności wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Raczej nic nie będzie przeszkadzało, aczkolwiek w aspekcie filozoficznym to nie ma rzeczy pewnych i nawet rzeczy pewne nie są pewne, więc pewnie będzie pasowało. Z uwagi zaś na układ gwiazd, fazę księżyca i chiński rok śmiem twierdzić, że prognozy nie są pogodne i może się chmurzyć przez co wszystko pójdzie się jeb... Ogólnie nie nastawiałbym się na wygraną, gdyż pewna wygrana kończąca się przegraną doprowadza do załamania, depresji i samobójstwa, podczas gdy pewna przegrana zakończona wygraną zwiększa pewność siebie i własne ego w wyniku czego wybuchają kolejne wojny skazane na pewną wygraną, które i tak kończą się przegraną.

Link to post
Share on other sites

A do tego body BOYi pasuje metalowa komora hop-up, np. CA czy G&P?

Co do tłumika to wczoraj sprawdzałem z kuzynem tłumik własnej roboty i z ok. 20m strzelając w powietrze to broni praktycznie nie słychać, z 30m w ogóle nie słychać ale jest taki zajebisty świst koło ucha :twisted: Wychodzi na to, że zaoszczędziłem 120 złociszy + przesyłka bo chciałem zamawiać tłumik z taiwana, w którym na pewno takiego wyciszenia bym nie miał :twisted:

Link to post
Share on other sites

Pasuje standardowa komora do emek - CA, SRC itp. G&P jest kiepskawa, więc odpuść ;)

Na gunfire są fajne body po 179 zł z oznaczeniami, ale ogólnie problem leży w tym że to body plastikowe w h&k jest odrobinę wyższe niż w emkach - risy nie będą równo /info od sprzedawcy/.

 

Robiłeś jakieś komory w tym tłumiku?

Edited by michalll
Link to post
Share on other sites

Owszem jest w tej chwili M4A1 Full Metal z logo Hk. Jednak dostępne będzie w przeciągu 2 miesięcy.

 

 

Cytat stary i z innego tematu (dotyczącego replik JG, a dokładnie generacji V). Napawa niezwykle optymistycznie. Mowa oczywiście o JG.

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

na amerykanskim ebayu hk416 peq w wersji z szarym body jest slabsza wersja i ma 360fpsow, wersja czarna ma 420fps ...gunfire leci sobie i wysyla ludziom szare wersje,na allegro tak samo,nie kupujcie tych tanich hk416 z allegro ,bo to slabe wersje.ja sam taka dostalem z allegro i odrazu odeslalem, po wnikliwej analizie , okazuje sie,ze niby sa te generacje JG ,ale np. g36c wystepuje w 2 wersjach (340fps i wzmocniona 370fps - nawet krakman mi o tym pisal,ale zaden sklep jeszcze tej wersji nie ma), wszystko zalezy od parti ,ktora sie zamawia,bo jg ciagle poprawia repliki i 3 generacja trzeciej nie rowna.

Link to post
Share on other sites

Wiesz, ktoś kto to kupuje nie koniecznie jest zielony ;-) Ja bawie się w to ponad 2 lata i mam M4 s-system. Co do mocy to faktycznie jest ona za duża. Pytanie z innej beczki - czy tylko mi wszystko w tym chinolu latało? Wczoraj byłem już tak wkur... tym, że wszystko mi tam lata i po rozebraniu przeraziłem się jeszcze bardziej. :strach: Całe body łącznie z szynami trza było dokręcać, że o prowadnicy kolby nie wspomne. Tyle dokręciłem po drodze do przykręcenia lufy bo już faktycznie goniła jak dzika. Teraz wygłąda naprawde solidnie i już nic się nie kiwa, no może troszke kolba ale to już są luzy w kolbie a nie w prowadnicy ;-)

Link to post
Share on other sites

ja sobie zamowilem ta wersje,jeszcze nie doszla,ale dostalem emaila ,ze to czarna wersja z wieksza moca ;)

 

...ciekawe co to za wersja http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...f918e48ba929aa8 pytalem w zbrojowni na pewno nie ma do niej precyzyjnej lufy- sa albo dluzsze albo krotsze, mam zamiar zamowic sobie to cos :lol:. Myslalem by zmienic lufe na dluzsza i wstawic na nia jako atrape tlumik, co wy na to ? pozdro

Link to post
Share on other sites

ello, zapytalem w zbrojowni o kolory repliki i

"Aktualnie już nie ma w sprzedaży HK416 z szarymi korpusami" taka otrzymalem odpowiedz, dzis wyslalem kase teraz tylko czekac na paczke(szkoda ze wysylaja je poczta :wink: -kurier o 7 zeta drozszy ale pewnosc ze przesylka nie bedzie wedrowac przez 2 tyg:)

Link to post
Share on other sites

Za niecałe 2 miesiące Gunfire ma mieć V generację Jg z metal body i jeszcze mocniejszym gear boxem.

 

Trooper,masz jakiegos linka do zagranicznej strony o tej v generacji ? Jakis news czy cos ? Ta obecna 3 generacja,to wydaje mi sie,ze to4 generacja, 3 generacja to np sig552,gorszy od hk416,lepszy od g36c

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...