Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] AK47 CG


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gunner, to co masz za szafą na pewno nie jest kałachem z CG bo firma ta podpisała dość niedawno umowę z samym kałasznikowem i ten ak sping jest absolutnie nowością.

 

A i jeszcze jedno... nie wierzcie w zdjecie na dole na military... tam widac najprawdopodobniej TM'owskiego AK - ten plastikowy jest caly czarny, nie ma srebrnego zamka (przynajmniej moj)... a to co ma koles w lapkach az dziwnie przypomina mi "kolorami" i "polyskiem" tm'a

 

Mylisz się, ak springa od aega z TM odróżnia: przednia dolna okładzina jest inna (w CG ma wybrzuszenia, a TM nie), kolba jest inna (CG ma wgłębienia, TM nie), body w wersji CG jest inne (pare szczegułów), końcówka lufy jest inna (CG - ukośnie ścięta, TM - prosta).

 

Podchodzi Ci kolorem i połyskiem TM bo jak ktoś już powiedział, że na forach zagranicznych pisze o ak z CG że nie ustępuje modelowi TM pod względem wykonania.

Link to post
Share on other sites

Które zdjęcie jest obrócone ? wszystko wygląda w porządku, dlaczego goście z military mieliby robić lustrzane odbicia.

 

Tak na marginesie, gdzie się podział Grabarz ze swoim nowiutkim kałachem, miejmy nadzieję, że wszystko wyjaśni jak tylko wróci z piwnicy z przestrzeliwania go :)

Link to post
Share on other sites

Ja nabylem nowiutkiego AK wczoraj (a wlasciwie juz przedwczoraj:P) w military w bydgoszczy... Zakochalem sie w nim od pierwszego wejrzenia ;) Wzrok od razu przyciagaja sliczne imitacje drewna (nie tak sliczne jak od TM, ale sliczne :D) Jest on wykonany IMO z dobrego materialu. Lufa to niestety zwyklutenki plastkik, ale korpus zrobiony jest z abs'u. Jedyna jego wada jest waga... Wazy on niecale 2 kg : Ale cóż za problem dociążyć? ;) Bałem sie strasznie tego zamka po prawej stronie ze wzgledu iz jestem praworeczny, ale okazalo sie to nie byc problemem (w warunkach domowych :D) Przetestowany bojowo bedzie w niedziele czyli juz jutro, a wtedy skrobne cos nie cos na temat jego osiagow.. ;)

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

A mi się wydaje, że to będzie niesłychana kicha. Ja osobiście nie mam nic z Cyberguna, ale kilku znajomych miało tę wątpliwą przyjemnosć. Broń zewnętrznie wyglądała ładnie, ale jej użytkowanie to był istny koszmar. Nie wydaje mi się, że coś się tu zmieniło. Tym mniej zamożnym maniakom pozostaje więc czekać, aż jakaś inna, porządniejsza firma wpadnie na pomysł wyprodukowania Ak w wersji sprężynowej... amen.

Link to post
Share on other sites

mp5 bo:

-ladniejsze

-TM!!!!

-tansze

-mniejsze

-praktyczniejsze

-poręczniejsze

-magazynek nie grzechocze

-ma przeladowanie z lewej strony (lepiej dla praworecznych)

-przeladowac latwo tez z trzymajac bron w lewej rece bo nie jest duza :)

-mp5 jest lepiej wywazony

 

wogole dlugoby pisac a to jest offtopic wiec lepeij skoncze

 

co do CG to naprawde jest teraz lepiej jak bylo :) strzelalem z starego XM, strzelalem z AK (wlasciwie to Kristo strzelal ale pod moim bacznym okiem ;D). Jest duzo lepiej :)

Link to post
Share on other sites

No wiec.. :) Dzisiejsza strzelanka zwaliła mnie z nog:D Naprawde balem sie oddac pierwszy probny strzal bo nie wiedzialem co mnie czeka... Ale.. z zacisnietymi zebami nacisnalem spust po przeladowaniu... i... szczeka mi sie automatycznie poluzowala spadajaz z loskotem na ziemie :D Porownując z ak beta specnaz (elektryk) kulka ZACZELA spadac zeby nie sklamac jakies 10 m wczesniej, co by dalo zasieg skuteczny ok 25 m... a leciala na jakies 32... Naprawde, ale to naprawde bylem i jestem zaskoczony osiagami tego guna! I polecam z calego serca! Strzelajac caly czas kulkami 0,23 od cg nie zauwazylem jakiejs wielkiej paraboli, pomijajac dzialajacy HU :) A co do pytania co lepiej wziac... mp5 czy ak to odpowiem, że zależy który Ci sie bardziej podoba :P Np. ja wybralem ak, bo mi sie podoba bardziej i pasuje do mojego munduru (wz.93) ;) Nie żałuję tego wyboru... To by było na tyle :P Jeśli beda jakies pytania, odpowiem z checia ;)

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

To znaczy tak.. ja sie strzelam i w cqb i w lesie i mi to zbytniej roznicy nie robi z jaka bronia szaleje :P Nie no jasne ze mp5 jest bardziej poreczne w budynkach niz w/w kalach ale to juz zalezy od wlasnych upodoban :P Ja wole szczerze mowiac akcje lesne ;) Co do fotek - beda w najblizszym czasie jesli ekipa pospieszy sie z przerobka filmu bo bylem dzisiaj obfilmowany :P A recenzja- bedzie czas to napisze ;)

 

P.S. Do war2bone'a- magazynek grzechocze, poniewaz ma budowe zblizona do hi-capa.. nasypujesz wpip kulek od gory do komory (jest napisane ze 350, ale wydaje mi sie ze tam wchodzi wiecej :P) a potem poprzez przechylenie magazynka przesypujesz z komory do tego.. ee... qrna jak to sie nazywalo.. ;PP no tego slupka w ktorym znajduja sie kulki przed naladowaniem ;PP

Link to post
Share on other sites

Hmmm to może tak jako wierny fan elektryków :D zabrałem się do obdukcji AK CG, który został zakupiony przez mojego Kamarata Kristo :D Tak więc:

wykonanie: jak na sprężynkę naprawde niezłe, dobre imitacje drewna (choć widywałem już lepsze :wink: ) są naprawdę spoko; wydaje mi się, że jest wykonany dość trwale w każdym razie takie sprawiał wrażenie, że wszystko trzymało się przysłowiowej kupy :)

zasięg: jest niezły, zgadza się z opisem Kristo w każdym bądź razie :) , mnie zaskoczył bardzo pozytywnie

wady: jest bardzo lekki co mnie np. bardzo dokucza jest to niestety efekt wykonania repliki z dużej ilości plastikowych części;

ogólnie: replika nie budzi większych zastrzeżeń acz kolwiek mogła by być dopracowana jeszcze lepiej; cena 399 zł nie jest zbyt wygórowaną choć przyznam, że mogła by być troszke niższa ale myślę, że śmiało poleciłbym go maniakom, którzy nie mogą się zdecydować na jakąś konkretną sprężyne.

 

Pozdrawiam Lukzari.

Link to post
Share on other sites

siema

jestem szczęśliwym posiadaczem MP5......i z całego serca polecam tobie dragunov i wszytkim....przeczytaj recenzje rws'a wszytko co tam jest to prawda....IMHO ta spręzyna jest idealna....narazie uzywałem tylko w lesie i jest poprostu super....szybkostrzelnośc w połączeniu z zasiegiem(ok.30m) powala na kolana(przeciwników:D )...no i cena...320zł

ale najwazniejsze jest wybrać broń która ci się najbardziej podoba :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...