Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czesc, ja mialem stycznosc choc w niewielkim stopniu. Jakis czas temu mial taki wlasnie model kumpel z ekipy, lecz naprawde chwalic to sie nie mial czym. Bron bardzo dziwnie ladowal: odwracal do gory nogami, wyciąga płaską szyne z magazynka, pomachal nią zeby kulki latające w magazynku wpadlu na sprezyne, zamykal i odwracal bron spowrotem. Jak strzelala? Zasieg miala slaby ale najgorsze bylo to ze waliła na boki! Z czasem urwała sie gałka do naciągania broni, military naprawiało ją miesiącami i w końcu wymienili na inną :)

 

wiem ze to bardzo Cie zniechęci :P ale moze to tylko taki model byl? Ja sie zrazilem do CyberGuna jak nigdy ale inni mają CG XM177 i juz są niezle :) wiec moze CG taki znowu zly nie jest, zwlaszcza z tym nowym AK :)

 

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy mialem doczynienia z ta bronia "od drugiej strony". Najwiecej headow zarobilem wlasnie z niego (choc byly to chyba tylko 2-3 strzelanki). Nie wiem czy zasieg zly. Imho nie. Wali na pewno lepiej niz MP5 HFC z ktora wowczas porownywalem (bardziej po plaskiej - HU)

Link to post
Share on other sites

Tak więc magazynek ładuje się dość niewygodnie, na military pisze że mieści 150 kulek 8O ( czy one przypadkiem nie grzechoczą ? ). A jak się gun prezentuje ? widać jakieś ślady odlewu czy może jest za bardzo plastkikowy ? I jeszcze jedno: czy przy naciągu zamka otwiera się okno wylotowe łusek ?

 

I ostatnie pytanie: jak jest z kolbą ? można rozkładać ? czy jest ona słaba ? czy coś "lata" albo klekocze ?

Link to post
Share on other sites

grzechoczą :)

gun prezentowal sie calkiem nawet nizle dopoki nie pojawily sie u nas aegi :) i mp5a3 tm i ladniejsze springi :P

 

nie pamietam zeby sie otwieralo to okno, a kolba byla rozkladana (niestabilna, chybocąca się lekko)

 

ale jak juz mowilem moze qmpel mial pecha?

Link to post
Share on other sites

A zeby zostalo dla potomnosci.

Uwazam, ze mozna polecic tego guna jako najtansza dluga sprezyne nadajaca sie do uzycia w boju. Zatem jak nie macie kasy - to sie nie zastanawiajcie.

No i jest dla lewo i prawo recznych bardzo wygodny (a prawie 2 razy tanszy od Thompsona). Drobne modyfikacje przy kolbie (ja bym ja rozlozyl na stałe i usztywnil), cos zrobic z magiem (pomniejszyc?, wytlumic?) i nie macie sie czego wstydzic :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam.

Ja mam tez pytanie ale odnośnie innego Uzi CG.Chodzi o ten model za 159 złotych w military. http://military.pl/cgi-bin/milshop/UZIMINI.html . Kupiłbym tą broń dla samego wyglądu bo batrdzo mi się podoba.Nie lubie duzych karabinów a Uzi było by w sam raz.Słyszałem że to uzi jest kiepskie no ale odwołam się do was.Powiedzcie mi coś o tym gunie.

Link to post
Share on other sites

to prawda, jest kiepdkie i to bardzo, widziałem i strzelałem z niej niedawno i ma zasięg ok, 15m , max 20m. (czyli dobrze na stronce piszą :) ) i hop up dziwnie działa, zupełnie jakby był hop down :)

 

ale widziałem tylko i wyłącznie jeden model tego Micro Uzi, więc nie wiem, może znajomy źle trafił.

 

pozdrawiam :D

Link to post
Share on other sites

Ja miałem styczność z normalnym (nie mini) UZI z CG. Z wyglądu jest bardzo plastikowyi się błyszczy ale osiągi to ma niezłe co podkreślali też inni. Wali bardzo dobrze. Można się bawić nawet na 25 m z zadowalającą celnością. Czyli czysto użytkowy gun. Słabo wykonany a dobrze kopie.

Link to post
Share on other sites

Mój kumpel ją(UZI smg) ma i służy mu całkiem nieźle na gwiazdke bedzie rok.Giwera bardzo dobra przeciwko sprężynom krótkim (takie do 150zl).

Jednak jak ja miałem MP5SD3 z UHC to MP5 było zdecydowanie lepsze.

Wracając do UZI kilka razy odkręciła sie kolba i trzeba było ją przykrecic :| czyli da się znieść.Wykonanie jest w kit na końcówce lufy widac jak odstaja "pindle":) plastikowe od niedolkadnego wykonania.

Ale co do wytrzymałości body to jest niezle bowiem spadla ona z 3 metrow na beton i jesyne co się stało tobebechy powyskakiwały ze swoich miejsc ale wizyta w srewisie pomogla i jest juz ok tylko magazynek sie cos "skiepścił' bo czasem robi syfon.A co do maga to jest zle wykonanay oraz bardzo lekki i czasem nie podaje kulekdo guna.I to by było na tyle :wink:

Link to post
Share on other sites

witam.

jeśli chodzi o jakiekolwiek UZI - NIEPOLECAM!!!

mój kuzyn je ma(macro UZI z HFC) i pożyczał mi wiele razy, i naprawde to ładowanie magazynka jest okropne. :| zasięg ma bardzo dobry, trzyma się wygodnie, ale jest troche za lekkie, no i jak się ładuje mag, to trzeba trząść nim , aż kulki sie przesypią do głównej komory, ale i tak niewiadomo czy wpadły, więc zdarza się ze wpadły tylko 2, 3 kulki. tak samo jest w micro UZI (CG).ponadto kolba - platikowa, łamie się.

naprawde lepiej dołożycz kilkadziesiąt zeta i kupić MP5SD3 z UHC.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

nie jest taki zły mój kolego go ma i odrazu po zakupie (prawie odrazu) poszliśmy go testować a oto wnioski:

+Ma HU

+zasięg jest ok (28 metrów skutecznego)

+łatwo i wygodnie się go przeładowuje (przekłada się to na szybko-strzelność)

+dobrze lata na kuklach 0.2 (oczywiście bezszwowych)

+wzrokowo daje miłe wrażenie

 

-nieregulowany HU

-trzeba się skumać jak działa magazynek (nam troche to zajęło)

-rozkładanie kolby jest proste ale dla niewtajemniczonego jest to z 30 - 45 minut myślenia

-kulki o wadze 0.12 lataja fatalnie (czyt. jak chcą)

 

Podsumowanie - jest to dobry SPRing za rozsądną cene

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hej,miałem takie Uzi,pochodziło z innego żródła i kosztowało trochę więcej.

+mocna spreżyna

+dość długa lufa(ok 250mm)

+nawet niezła celność i zasięg

+przyjemny w użytkowaniu(subiektywna opinia)

 

- plastikowa kolba i wnętrzności powodują to że gdy dajemy to Uzi komuś niedoświadczonemu musimy go poinstruować jak się z nim obchodzić żeby nam nie połamał naszego PM-a,np nie naciskał spustu przy włączonym bezpieczniku.

-przy rozkręcaniu i skręcaniu trzeba uważać aby nie zerwać gwintów ,materiał z którego jest zrobione to Uzi nie jest najwyższej jakości.

 

Nie wiem z jakiej odległości można trafić piłkę do nogi ale z 10 m trafiałem w puszkę.

 

Ja ogólnie lubie Uzi,na początek i za tą cenę jest OK.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam! Kupiłem sobie dokładny taki model asg jaki jest w temacie. Opinie czytałem dość dobre, ale ja chyba trafiłem na jakąś walnięta wersje ;/ Dużo osób mówi, że ma daleki zasięg i jest CELNA. Ja strzelałem z kulek 0,2g oraz 0,25g i w moim przypadku kulki zaczynały jużwariować po przeleceniu 15 metrów! Może ktoś wie co jest grane, bo ja zamierzam oddać to uzi i uważam iż szkoda na niego kasy.. Ktoś się z takim czymś spotkałw tym modelu?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja miałem taki model (a raczej mój kolega który u mnie go przechowywał - nie mogłem się powstrzymać :PP) i Ci powiem że działo się tak przez 100-200 kulek, potem hopek się dotarł i działało wszystko cacy. Jeśli jednak tak będzie cały czas to oddaj go do sklepu.

 

PS. Rzeczywiście te Uzi jest celne, ale bebechy ma słabe ;/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...