Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun Long 003 [AGM] vs Shotgun Long [JT]


Recommended Posts

Jak dla mnie to AGM, ładniejszy, regulowany hop-siup, niewystający mag i bebechy DE w środku, więc wiadomo co się popsuje i jak naprawić. Ale to jak dla mnie :).

 

Edziu: co do celności, po zmianie lufy ale w DE M47D na 20-30m 4 na 5 strzałów w celu typu wróg :). Powyżej do około 35 - maks 40m 2 na 5, dalej to jak kulka doleciała to już fuks był :).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ma przyrządy, poczytaj w tematach o tej replice.

Osobiście w szitganie DE naumiałem się celować po szynie RIS, a jak zdemontowałem, to po body i lufie ;).

Z raz miałem fazę i założyłem koli, ale się nie sprawdził (z powodu zbyt giętkiego połączenia lufy z body). Kolega ma dwie sztuki takich i na jednym założył kolimator, a na drugiej przeróbce, na deerHuntera ma lunetkę BSA, zresztą bardzo ładnie działającą. Na to, na ile go oglądnołem na fotach, da radę założyć szynę podobną do DE i jakąś optykę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Long' a 003 mam osobiście. Przyrządów celowniczych nie ma, szyny R.I.S. również brak. Do celowania służy wyżłobienie na szczycie (nawet się sprawdza:]) Raczej celność ma dobrą, ok. 25 metrów i przeciwnik trafiony na 99%. Co do tej drugiej broni, to się nie wypowiadam. Nie miałem z nią styczności.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Jak na razie mogę się wypowiedzieć na temat DE i AGM`a, z tej dwójki AGM zdecydowanie. Robiłem pomiary, na stokowym gunie, zmierzone 35m 5/10 strzałów w celu prawie A4. z 40m cel obramowany dookoła niestety. Źle się poprawki na wiatr brało, bo kulki znikały w kolorycie kartki ;). Jak na razie AGM`a mam 2 miesiące i jeszcze w nim nie grzebałem, bo to i tak głównie na półkę było nabyte, ale osiągi zadziwiają wiele osób.

Ostatnio było 59 zeta za guna, wyraz twarzy 3 trafionych z niego osobników z markowymi replikami bezcenny :D.

Link to post
Share on other sites

Czytałem kiedyś temat o shotgunie JT i o shotgunie AGM.W shotgunie JT właściciele się skarżyli, że pękały im ząbki przyczepione po bokach cylindra dzięki czemu cylinder ruszał się po takiej szynie, gdy to pęka to nie można strzelać, a sklejanie tego nie ma sensu więc potrzeba nowego cylindra,więc jakbym miał wybierać to bym wybrał AGM (ja posiadam M47 DE).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...