Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KWC pistolet S&W Sigma blow back CO2


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sam jestem bardzo ciekawy jak to jest z tym co2 - na ile starcza taki nabój (na stronach jest napisane, że starcza na wystrzelanie 50-60 śrutów - takich z wiatrówki). Ciekawi mnie jak to jest z tym co2 zimą - czy jest to gorsze czy lepsze rozwiązanie na zimne pory roku.

Pozdrówka

PA.

Link to post
Share on other sites

od sprzedawcy (nie będzie reklamy :P) dostałem info, że jeden nabój to tylko 30 wystrzelonych kulek. No to teraz się spytam: czy to jest niewłaściwa odpowiedź i błędna informacja, czy inżynier tworzący tą replikę dał więcej kulek do magazynka (39) niż jest w stanie wytrzymać nabój. Ale się uśmiałem :))))))))))

PA.

Link to post
Share on other sites

serio to moj jest 1,3 J a nie 1,5 jak na stronie ale to i tak jest mocne wystarczająco - lepiej nie strzelac nikomu z bliska, a już tym bardziej w CQB z 20 cm hehe tak jak bylo ostatnio na naszej strzelance na ruskim poligonie w Toruniu.

Link to post
Share on other sites

Nie, jeszcze nie kupiłem. Aż tak się na to nie napaliłem, by wyrzucać kasę w bez mrugnęcia oka. Czekam aż zrobią jakieś testy w sklepie i wtedy może się zdecyduję. Jest to bardzo ciekawe zważywszy na to, iż kiedyś wszystkie asg były na co2. Dla mnie ważne jest to czy jest on prostszy konstrukcyjnie od gazówki na GG - w związku z tym mniej awaryjny (przynajmniej teoretycznie), na ile kulek starcza nabój gazowy oraz jak to się sprawuje w niższych temperaturach.

Jak kupię to nie omieszkam cosik napisać.

Link to post
Share on other sites

a kiedy maja zrobic te testy ????

 

mnie w sumie interesuje tylko czy to sa te naboje co do wiatrowek .... bo jak tak to o ile pamietam dobrze jeden kosztuje 5 zl czy cos takiego ..... przeliczajac na 30 kulek to tak srednio bym wydawal po 100 zl na strzelanke ..... co juz mi sie nie usmiecha

 

i na stronie oficjalnej producenta chyba pisze ze ma on 0.4 J ..... hmmm albo blad w masowym tlumaczeniu bo niestety tylko takie posiadaja albo tylko tyle ma ta bron

Link to post
Share on other sites

Ja na zagranicznym forum przeczytałem o możliwości wystrzelania 80 kulek. 100 też może pewnie wystrzeli ale te ostatnie będą słabiej lecieć. Mimo to, koszt jest wyższy niż w strzelaniu z użyciem GG to jednak ja chcę go kupić jako broń boczną, i nie będę wystrzeliwał z niej 500 kulek na strzelance. Dlatego nie jest to aż takie straszne.

Natomiast co do tego 0,4 J to owszem jest na stronie producenta zdjecie tego guna i opis 0,4J ale jest to gun na GG a nie co2.

Pozdrawiam

PA.

PS. Sprawa widzę powoli zmierza do tzw. nabycia drogą kupna :P

Link to post
Share on other sites

A powiedzcie mi, czy dobrze mysle, czy sie myle - czy to przypadkiem nie jest zwykla sigma gazowa z zupelnie innym magazynkiem nowym? Bo z jednej strony calkiem mozliwe, ale z drugiej gdyby tak bylo to by same magi sprzedawano a nie razem z pistoletami :)

 

Wiec idac ta droga myslenia, mysle VIncent, ze ten pistolet zostal jakos zmodyfikowany zeby wytrzymal taka moc. No ale pomijajac, ja sie zapytac chcialem a nie odpowiadac teoriami :]

 

[ps. Vinc, na smierc zapomnialem o mailu, dzis ew. jutro rano ci odpisze, sorry]

Link to post
Share on other sites

Wiem że Sigma na co2 ma wzmocnione zawory i dysze tak by wytrzymały większe ciśnienie. A kupowanie tego gaziaka ma taki sens, że zasięg jest większy, a nie po to by strzelać komuś w twarz w cqb z odłegłości 3 m. Nie chodzi mi o robienie krzywdy. Jakbym chciał komuś coś zrobić to po co mi gun na plastik. Moge go walnąć z łapy :P

PA.

Link to post
Share on other sites

Zaglądałem na strone KWC i o dziwo nie ma tam nic na temat tego pistoletu 8O (przynajmniej ja nic nie widziałem).

Jest informacja o magazynku na CO2, którego można używać z wybranym modelem KG-12H (właśnie S&W SIGMA) :!:

Więc może to jednak standardowy pistolet na GG :idea: , a cały bajer leży w magazynku :!:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

siemą

 

mialem przyjemnosc strzelania z tego gnata kopie okrutnie - mocniej niz zwykła sigma. wspominany długi magazynek poprawia skur...elski wyglad giwery jak jajuz dobedzimy.

 

moj starszy - laik w sprawach asg jak gun był bez magazynka stwierdził iz jest to wierna replika glocka, a ma treoche o tym pojecie :/

 

w domu nie strzelajcie

 

1 naboj to około 2 magów zalezy od tremperatury

 

wykonanie sprawai bardzo dobre wrazenie

 

jak przeprowadze dogłębne testy w wolnej chwili - swieta to nie omieszkam zapisać

 

cena naboju w military.pl 4,- w warzywniaku około 3,-

 

pozdrawiam

wilku

Link to post
Share on other sites
moj starszy - laik w sprawach asg jak gun był bez magazynka stwierdził iz jest to wierna replika glocka, a ma treoche o tym pojecie :/

to sie zdecyduj, ma czy nie ma? :D

a tak w meritum... to w ktorym miejscu to-to jest podobne do Glocka? bo poza podobna dzwignia rozkladania broni nie widze zadnego podobienstwa...

Glock - Sigma

 

cena naboju w military.pl 4,- w warzywniaku około 3,-

przed hurtowymi zakupami w warzywniku lepiej kup jeden naboj i sprawdz czy pasuje. Moge sie mylic ale te naboje moga sie nieznacznie roznic (chodzi o dlogosc zalego naboju i o okolice zaworu/otworu)... druga sprawa, niestety juz nie do sprawdzenia chyba) jest sprawa czystosci gazu...

Link to post
Share on other sites

ja tez go mam

 

przyznam ma fajnego kopa .... i glosny jest ..... wiele czesci metalowych .... zarowno w srodku jak i na zewnatrz .....

 

ogolnie na mrozie wystrzelalem ponad 2 magazynki wiec mysle ze w temp ludzkich bedzie okolo 3 ......

 

strzela sie bardzo przyjemnie i 1 magazynek schodzi bardzo szybko ..... drugi tez .... ale gdy juz nam gazy brakuje to potrafi sie zamek nie domknac .... leciutko popychamy kciukiem .... no i blow black wolniej chodzi

 

narazie strzela bardzo celnie .... nie wiem jak z HH bo to bylo w nocy [ dopiero co dostalem ) i strzelalem do satelity z odleglosci okolo 25 m .... wszystkie trafialy .....

 

co do sily kumpel stwierdzil ze musi dostac z tego i z odleglosci moze 10 cm przywalil sobie w brzuch ..... na koszulke z jakims sweterkiem ..... wcielo go na pare sekund myslalem ze udaje ale mowil ze naprawde bolalo i to mocniej niz elektryki ..... puzniej z okolo 7 m strzelalem mu w plecy przez kurtke .... mowi ze tez nie sposob nie poczuc ....

 

jutro idizemy sie bawic z HH ale wg zalaczonego obrazka dobrze ustawiony hh powinien niesc kulke 0.20 g na ponad 40 m z mala zmiana wysokosci

 

wykonanie niezle i wazy troche

 

na poczatku zmarnowalem 2 naboje co2 ale juz sie nauczylem wkladac je przy stracie najmnieszej ilosci gazu

 

z broni mozna naprawde szybko strzelac, a i nie polecam ja na nasza glowna po prostu byla by zadroga w utrzymaniu a jako 2nd nadaje sie znakomicie .... mam nadzieje ze powroca napedy co2 i wogule bedzie fajnie :D

 

napisalem to specjalnie na innym nicku zeby zrobic niespodzianke mojej druzynie na najblizszej strzelance .....

 

troche to chaotyczne ale w razie jakis pytan pytajcie

 

a i jedno pytanie .... ile kosztuje tlumik do s&w sw40f ktory bylby zarazem rpzedluzeniem lufy

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...