Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Red Storm Rising, 5-8.06.2008 - informacje, dyskusja, plotki


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w MilSimie Red Storm Rising po stronie OPFOR (wrogiej względem kontyngentu NATO) zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń na adres:

opfor@redstormrising.info

W zgłoszeniu prosimy opisać swoje doświadczenie MilSim'owe, LARP'owe oraz wojskowe. Warto zamieścić też wszelkie inne informacje przemawiające za waszym udziałem w tej imprezie.

Link to post
Share on other sites

Ad 1: Można po Polsku.

Ad 2: Z osobami, które najlepiej wpasują się (swoim doświadczeniem, opinią, itd..) w profil idealnego OPFOR'a, koordynator będzie kontaktował się osobiście.

Żeby jednak nie trzmać w niepewności wszystkich pozostałych chętnych, informacje o decyzji będą wysyłane indywidualnie, bądź też oficjalnym komunikatem o zakończeniu naboru do sił OPFOR.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pioku do mnie piszczał na gg, ze go nie chcecie na larpowca wziąć. Jak macie do niego przez WMASG jakiś kontakt to zagadajcie do bidaka, bi mi łzy wylewa wieczorami, że go nie chcą ludziska z RSR'a ;)

 

[Zacznij korzystać z Shifta]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

zapodaj jak możesz tutaj adres mailowy co bym Piokowi konkrety wrzucił jak znowu zacznie płakać, i tak, ten ten słynny nieokiełznany miłośnik sprężynowych świń Piok z grodu Kraka ;)

 

 

P.S. Foka, wiem, że topik o RSR jest miejscem wyjątkowo eksponowanym w ramach forum WMASG ale naprawde czerwony korektor sobie zostaw do sprawdzania kartkówek ;) albo powiem chłopakom żeby tym razem ci do oporu szpej rozkradli jak się wylożysz ;)

Link to post
Share on other sites

zapodaj jak możesz tutaj adres mailowy co bym Piokowi konkrety wrzucił jak znowu zacznie płakać, i tak, ten ten słynny nieokiełznany miłośnik sprężynowych świń Piok z grodu Kraka ;)

P.S. Foka, wiem, że topik o RSR jest miejscem wyjątkowo eksponowanym w ramach forum WMASG ale naprawde czerwony korektor sobie zostaw do sprawdzania kartkówek ;) albo powiem chłopakom żeby tym razem ci do oporu szpej rozkradli jak się wylożysz ;)

 

To take part in the RSR MILSIM as a LARP player you have to:

 

1. Be at least 18 years old.

2. Create your account on RSR forum, found on www.forum.redstormrising.info . The forum database is connected with the participants database. Every participant will be served, and the magnetic cards delivered, basing on this information.

3. Activate your forum account by confirming the information sent by e-mail.

4. Fill in all the fields in the Profile. Profile is accessible during registration and through User Control Panel in the top right corner of the forum after you log in.

5. Contact the RSR LARP coordinator: click here for info.

 

Click here -> http://forum.redstormrising.info/memberlis...rofile&u=99

Link to post
Share on other sites

Chryste...

Lama nie rób ze mnie ciamajdy totalnej, która nie umie sobie doczytać pod jaki adres ma się zgłaszać. Przeca pisałem Ci na gg, że zgłoszenie wysłałem na właściwy meil itd. A "płakałem" bo się odpowiedzi doczekać nie mogę i mnie ciekawość zżera czy mnie wezmą czy nie :.

 

No i zgłaszałem się do OPFOR a nie do LARP :).

 

Tak więc Lama nie siej zamętu : >.

Tak czy siak, dzięki za dobre chęci :).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Fajny T-55, ale jak widać po wydechu ma już powoli problemy z silnikiem ze starości i wymaga delikatnego remontu. (...)

T-55 było świeżo na starcie, nie zagrzane jeszcze wystarczająco. Dlatego też takie obłoczki puszcza. Silnik jest w całkiem niezłym stanie. Ciekawe ile ludzi "w tle" się dopatrzyli ciekawych rzeczy które przyjdzie im zdobywać/chronić etc. ;-)

Link to post
Share on other sites

Wreszcie po świątecznym obżarstwie znalazłem chwilę na przelecenie tych 8 stron - trochę to trwało bo kilka razy spadłem z krzesełka ze śmiechu. Kurcze - stać mnie więc jadę i jakoś pewnie będę musiał żyć z tym piętnem że stać mnie i niektórych nie. dla pocieszenia powiem że nie stać mnie na nowego Volviaka więc jeżdżę kilkuletnim wytworem francuskiej myśli technicznej. Życie bywa brutalne.

Z drugiej strony cieszę się trochę z takiej ceny (choć daleko mi do poziomu puszczanie ośmiu stów bez bólu) bo to daje pewne sito i wiem że nie wpadnie na mnie jakiś napalony dzieciak z cymokałachem i nie wywali we mnie pół hi-capa z 2 metrów wrzeszcząc "dostałeeś".

Link to post
Share on other sites

xasistis

04-12-2007, 21:06

 

A ja dla wszystkich jęczących na cenę mam dokładkę: Ludzie spoza Polski muszą dodatkowo wydać kasę na transport i wiecie co? Gracze z Rosji, Ukrainy i innych państw gdzie średnio zarabnia się mniej niż w Polsce pierwsze o co pytali to nie dlaczego tak drogo, tylko kiedy odbędzie się impeza, czy w Polsce są przepisy ograniczające użytkowanie replik oraz czemu TYLKO 400 graczy

 

 

 

 

 

 

Ta, bo ludzie z Ukrainy i Rosji jak maja na karabinki to znaczy, ze mają w [***] pieniedzy i są bogaci, bo tam reszta pewnie nawet nie wie, że im wolno wyjechać za granice, bo to są kraje bedne jak cholera i jak tam ktos ma hajs żeby gdziekolwiek pojechac, to musi być bogaczem.

 

[Pisz poprawnie, stosuj interpunkcję, nie przeklinaj, nie pisz samymi wielkimi literami.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Vercy ilu znasz Ukraińców czy Rosjan? Pewne stereotypy dość dlugo jeszcze będą pokutowały wśród pewnych ludzi. Popatrz na swoje podwórko, Polska, normalny kraj pod względem zarobków w tym regionie świata, są tacy którzy maja kasę, są tacy co jej nie mają i są tacy co jej na oczy nie widzieli. I w związku z tym sa tacy którzy biora udział w zabawach typu ersoft za kasę a są tez tacy którzy siedzą w domu i oglądają TV bo nie mają kasy na nic poza abonamentem.

 

Jeżeli ktoś z takiej Ukrainy ma ochotę przyjechać na taką impreze jak RSR to znaczy, że albo ma kasę i się nie martwi o nic, albo nie ma kasy ale na tyle "siedzi" w swoim hobby, że odłoży kasę i przyjedzie. A jak ktoś jest "biedak" to gwarantuję Ci, że nawet się nie dowie o takiej imprezie, że o zabawie w ersoft nie wspomnę.

Link to post
Share on other sites

Thor- nie znasz sie - byłeś na Ukrainie? a ja znam kogos kto był i powiedział mi to i owo. Ja sądze że powinienneś zrezygnować z udziału w RSRze i oddac bilet jakiemus biednemu Gruzinowi. a ja swój Kazachowi dam. Dyskutowanie z takimi poglądami jak wyżej to jak walka z wiatrakami.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...