Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftowy WOŚP – zlot w Strefie 51 - Częstochowa (13 stycznia 2008)


Recommended Posts

Nie chce wywolywac tutaj niepotrzebnej dyskusji ale uwaga co do IM. Nie bardzo rozumiem potrzebe obowiazkowego podawania grupy krwi. Ja prawde mowiac swojej nie znam i na pewno nie zdaze jej poznac przed lykendem. A nawet jakbym ja znal to umieszczenie jej na IM jest bezcelowe, bo jakikolwiek lekarz lub ratownik i tak tej informacji nie moze brac pod uwage w przypadku potrzeby podania krwi - maja obowiazek przeprowadzic testy.

Jesli ktos zna swoja grupe, OK, niech sobie ja wpisze ale nie wymagajmy w ramach obowiazku czegos co tak naprawde nie jest niezbedne do uczestnictwa w imprezie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja propozycja - napisz sobie NIE ZNAM i już. Tak jak napisałeś - lekarz musi sprawdzić.

 

Jeszcze prośba do Organizatora o podanie listy uczesników (same ksywki, żeby nikt się nie czepiał o ochronę danych osobowych). Miło mi będzie zobaczyć wcześniej kogo spotkam :)

Link to post
Share on other sites

 

Jeszcze prośba do Organizatora o podanie listy uczesników (same ksywki, żeby nikt się nie czepiał o ochronę danych osobowych). Miło mi będzie zobaczyć wcześniej kogo spotkam :)

 

nie wiem czy to będzie możliwe bo w zgłoszeniu podawało się Imię i Nazwisko a ksywki raczej nie były wymagane.

Link to post
Share on other sites

Ale sie pytań nagle narobiło.

 

To będzie tak:

 

1. Grupę krwi każdy ma (a przynajmniej powinien mieć) wpisaną w książeczce zdrowia a już obowiązkowo w książeczce noworodka, można też ją poznać zgłaszając się do punktu krwiodawstwa, a tam błyskawicznie i za free dostanie się tą informacje, no i zrobi sie dobry uczynek :) , ale jak pomimo wszystko nie zdołacie poznać swojej grupy krwi to zróbcie tak

jak mówi Księżniczka, po prostu wpiszcie NIE ZNAM

 

2. Dowolnej pirotechniki można używać na terenie Strefy (bazy), a w lesie dozwolone są tylko świece dymne. Działać będziemy na terenie podlegającym pod straż leśną i jakieś tam koła łowieckie, a żaden z właścicieli nie wyraził zgody na używanie na ich terenie petard wybuchających.

 

3. Mikołaj twierdził że dzisiaj do wieczora zdąży zrobić ogólną listę uczestników oraz podział na strony, ale możliwe jest opóźnienie z pewnych powodów. Nie jestem pewien w jakiej postaci będzie zaprezentowana lista, ale na pewno nie będzie po xywach bo zwyczajnie ich nie znamy, najprędzej nazwa ekipy i ilość osób w jakiej dana ekipa się pojawi

 

4. Tak, IM, można sobie samemu uzupełnić, tylko jeszcze raz zaznaczam, jak nie jesteś pewny swojej grupy krwi to idź się upewnić, albo jak nie masz czasu to zastosuj się do zaleceń z punktu 1.

Edited by Crazy
Link to post
Share on other sites

O... To jest dobry motyw. Bo właśnie tak się zastanawiałem że nie chciałbym raczej dostać przy zasadzce bo przeciwnik nie wiedział że jestem trupem.

 

 

Ja bym proponował oprócz broni na ramieniu jeszcze np. kawałek czerwonej szmatki położonej na głowie / ramieniu było by to 100% pewności a to nie wiele kosztuje.

Link to post
Share on other sites

Było już pisane że trupy gdy nie ma walki poruszają się za squadem bez wyciągniętych czerwonych szmatek, gdyż mogą tymi szmatkami zdradzić położenie oddziału. Nie wiem jak co niektórzy, ale ja wole dostać kilka kulek niż wsypać oddział i doprowadzić to "śmierci" reszty kumpli :)

Link to post
Share on other sites

Już widzę jak zarzucam na plecy M249 a co do chodzenia za oddziałem to proponuję zabici z czerwonymi szmatami 40-50 metrów za oddziałem tak żeby utrzymywali kontakt wzrokowy ale nie pałętali sie i nie wprowadzali zamętu w czasie wymiany kompozytu .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Wedle życzenia:

Trup po trafieniu porusza się za resztą swojego oddziału ze schowaną czerwoną szmatą. Wyciąga ją w momencie gdy oddział ma kontakt z wrogiem, a następnie staje w bezpiecznej odległości od miejsca walki.

 

Ci, którzy chcą aby ich "trupowatość" była wystarczająco wyeksponowana MOGĄ (a nie muszą) nosić karabin na plecach lub wyciągnąć go na wyprostowanych rękach w górę w momencie kontaktu oddziału z wrogiem.

 

Pozdrawiam

 

Crazy

Link to post
Share on other sites

Ludzie, nie pasuje - zróbcie na własnych zasadach osobne manewry/zlot....

Krótka piłka.

 

Jeju, wyluzujcie trochę, bo wychodzi jakby tu już regularna kłótnia była. Po prostu zasugerowałem upgrade który miałby szanse oszczędzić zgryzów, wszystko w dobrej wierze i tyle :)

Edited by Demo666
Link to post
Share on other sites

Zasady, jak je pięknie na czerwono ujął Crazy są takie a nie inne.

 

Co do listy uczestników, jak już wcześniej również Crazy napisał, jest ona tworzona pod kątem losowania ewentualnych nagród - zatem z imienia i nazwiska, więc nie mogę podac pełnej listy uczestników,

dla zainteresowanych grupy które biora udział w zlocie to

GGA KRUK

PRETORIAN

1st S.O.C

DOM JASTRZĘBIA

GODLIKE

MIWO

FOXHOUND

ŚWIETOKRZYSKA PARTYZANTKA - połączone siły ze świętokrzyskiego

południe pojawi się pod egidą PIECHOTY GÓRSKIEJ

ASG KILLERS

SGS

REP

HUNTERS

STRZELEC KOS

ASF

NTLW (nowotarskie liceum wojskowe )

RAINBOW JAWORZNO

grupy z opolszczyzny zebrane w OPAS

SGD

OFA

POS

HADS

RCCE REGIMENT JAWORZNO

KEASG

SILESIAN SPECIAL FORCES

AS Mustang

T.G.A SZPON

DZIKIE GĘSI

FGEA

FAT ZABRZE

TGASG ZAKOPANE

S.O.W.A

wszycy mniej lub bardziej liczni

plus kilku niezrzeszonych i reprezentacja środowiska częstochowskiego

 

podział zostanie przedstawiony na dniach

 

WAŻNA INFORMACJA! JEŻELI KTOS CHCE ZAPLACIC PRZELEWEM - TYLKO DO ŚRODY, ŻEBY NIE BYŁO POTEM PROBLEMÓW ROZLICZENIOWYCH. PROSZĘ RÓWNIEŻ ZABRAC DOWODY WPŁATY NA ZLOT. NIE BĘDZIE PROBLEMEM UISZCZANIE WPISOWEGO PRZED ZLOTEM NA MIEJSCU W STREFIE.

Edited by Święty Mikołaj
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...