Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SIG 552 [JG] ( Navy Electric Airsoft Rifle )


Recommended Posts

ja mam dwa mid-capy z Capri

 

ułożenie dwurzędowe to porażka... szczeguólnie że przed wyjsciem z maga sa pocno zakrecone... kulki potrafią się blokować. Jedyne co trzeba zrobic to przesmarować i rozruszać sprężyne. z 20-30 razy trzeba je naładować i rozładowac aby podawały tak w miare dobrze.. czasem wylatują dwie kulki a reszta sie nawet nie przesunie ku wylotowi.. komedia :P ale po kilku strzelaniach z nich działają coraz lepiej :)

 

 

 

po za tym mam swojego SIGa już prawie 4 miesiące i nadal sprawuje się cacuśnie

(poza hi-cap'em :D ) wczoraj zmieniłem Gume na Guardera bo stokowa cos mi szwankować zaczęła ... zanim zacząłem dobrze strzelać musialm z 20 kulek wypluć bo na max hopie leciały jak bez hopa.. teraz powinno być lepiej .. o 18 ide na strzelańsko wiec jak wroce powiem co i jak :)

 

 

za błedy przepraszam ciężka noc ... :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zatrzask raz mi wypadł, ale włożyłem i siedzi sztywno na miejscu... a co do lufy - nie przejechałem jej ani razu, nie grzebię w tej broni od środka bo się na tym nie znam. Preclufę zakładałem nie ja, oddam temu samemu człowiekowi i zobaczymy co z tego wyniknie.

Link to post
Share on other sites

Aha i jeszcze jedno jaki magazynek kupić najlepiej nowy bo w moim urwała się czy odczepiła plastikowa zębatka.... i nie podaje kulek i czy da się naprawić mój stary magazynek

 

Najlepiej kup nowy low-cap TM. Są dostępne na specshopie. Chyba że nie chcesz low-capów i bardzo zależy ci na h-capie to spróbuj tego naprawić ewentualnie nowy zakupić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

taka raczej nie wejdzie.

 

Batki 9,6 do siga były mniej więcej w takim kształcie (trzeba było wykręcić to plastikowe łoże na baterię)

 

bat-09.jpg

 

ale już ich na sklepach nie widać.

 

Z mojej strony to wsadź lipola 7,4. Wyjdzie taniej i lepiej.

Link to post
Share on other sites

bateria litowo-polimerowa. Najpopularniejsze mają 11,1v i 7,4v. Bez tuningu to racej sig się rozsypie na 11,1v. Bateria 7,4v jest zamiennikiem dla 8,4 i 9,6v. Baterie są lekkie i bardziej pojemne przy tej samej wielkości co nihm. Problem to mała dostępność batek do asg- większość ludzi kupuje batki do modeli zdalnie sterowanych odpowiednich wymiarach- wystarczy zmienić wtyczkę oraz kupić ładowarkę- to i tak wyjdzie taniej niż batka 9,6v i ładowarka mikroprocesorowa.

 

Swoja drogą lipo w Polsce są bardzo drogie-

 

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/u...20C_Lipoly_Pack

 

 

Do swojej giety lipo prawdopodobnie kupię sobie tutaj....

Przy wysyłce z hongkongu opłacało by się jednak wziąć pare sztuk np z kumplem i do tego ładowarkę/ładowarki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Szkoda że pośród SIGów jest taki mały wybór. Albo TM albo JG. TM jest zbyt drogi jak na to co oferuje, a żeby zrobić coś mocniejszego i celniejszego z JG to trzeba sporo dołożyć. No i te magazynki - od JG podobno się zupełnie nie nadają, za to z TM są tylko low-capy 4x kulek i hi-capy 2xx kulek, w dodatku strasznie drogie. Pytałem "madonionów" ale na razie nie wiadomo kiedy pojawią się SIGi od ICSa.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Panowie. Dla uściślenia, rozbierał już ktoś swoją Niunię , mówię oczywiście o Sigu 552 .

Powiedzcie mi proszę jaki Gearbox w nim siedzi V2 czy V3?

Bo już straciłem rachubę , w opisach jest V2 i V3 więc już się gubię.

A krakman odpowiada że V2 ...

Z góry dzięki! Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...