Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 (CM.028) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Chłopaki regulował już ktoś z was docisk śruby silnikowej ( dobrze się wyraziłem )

mam w domu komplecik imbusow i jak na moj gust zaden nie pasuje. Kręce kręce i nic.. nie zmienia się głośność pracy ani nic.

 

A pytam się dlatego, bo wydaje mi się, że moj ak chodzi troszke za głośno ( w porownaniu do ak kumpla z ktorym kupowalem cyme moj to czołg )

Link to post
Share on other sites

a czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak z wytrzymałością kabli na łamliwość? (dokładniej chodzi mi o Skę, bo z tego co widzialem to kabel pod deklem musi być nieco powyginany, czy nie połamie sięod tego (przez co gun przestał by działać?))pytam z doświadczenia w innych rzeczach gdzie mam do czynienia z kabelkami różnej maści, i gdzie często one się rozwalają...

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko, ale się nie śmiejcie-czy aby wymienić wszystkie kable, to trza jakoś GB otworzyć, czy przed wejściem do GB można je swobodnie odłączyć? Bo jeśli tak, to u siebie też wymienię... Nie, żebym narzekał, ale miło by było, gdyby szybkostrzelność mi wzrosła ;)

Link to post
Share on other sites

Mozesz, ale nie musisz. Żeby wyminić całe przewody musisz wyjąć tą czarną kostkę. Możesz też uciąć przewody zaraz przy niej i przylutować do nich nowe-zostanie ci wtedy max 2cm starego przewodu(czerwonego). Co do szybkostrzelności na 1.5mm kablu wzrasta nieznacznie.

Link to post
Share on other sites

Witam, przepraszam jeśli padły już na poniższe pytania odpowiedzi ale ciężko je wyłapać z pośród 40 stron postów.

 

1. Czy w obu egzemplarzach bateria znajduje się po pokrywą zamka? Czy tylko w S'ce?

 

2. Która replika bardziej będzie nadawała się do podmiany kolby na inną? (Podejrzewam że wersja ze stałą)

 

3. Czy taki tłumik płomienia http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=504 będzie pasował do tych AK bez problemów?

 

No i to chyba narazie tyle :)

Link to post
Share on other sites

ad. 1

Tylko w S'ce

 

ad.2

Tutaj problem polega na tym, że body S'ki i zwyklej wersji różnią się. Generalnie można w zwyklej wersji próbować wyłamywać tylne zaczepy stałej kolby, ale to się chyba mija z celem. Najlepiej zdecydować się na jedną wersję.

 

ad.3

Jezeli ten tłumik przystosowany jest do zakręcenia na gwint 14mm lewostronny, to pewnie tak. Najlepiej zapytać się "Krakmanów".

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko czy da się przełożyć kable w wersji ze stałą kolbą, pod komore zamkową?? Chce tak zrobić bo bede montował kolbe od prawdziwka i nie chce jej drążyć. Ktoś już tak może robił?? Jak dużo jest kłopotów z tym to kupie ze składaną kolbą AK i dokupie body metalowe od wersji stałej.

Link to post
Share on other sites

PidżeFjat, z kablami to jest taki cymes, że grubsze od 1mm już się nie mieszczą. Sam próbowałem z 1.5mm jak to ktoś tam zalecał i rzucałem cholerami na wszystko na czym świat stoi ;). Miejsca pod tą plastikową pokrywką chroniącą GB jest baardzo mało- teraz kombinuje czy nie da sie wywalić tego plastikowego cholerstwa i umocować suwadło jakoś do pokrywy komory zamkowej.

 

mag jest metalowy

 

Czy mnie coś omineło? :wink:

Link to post
Share on other sites

Witam

Mam trochę głupie pytanie. Otóż, mam przed sobą rozebrane AK i chciałem wiedzieć czy dysza powinna być widoczna przez ten pionowy kanał komory HU, którym idą kulki z magazynka. Pytanie zalicze do tych bardzo głupich, ale wcześniej nie zwróciłem na to uwagi a teraz chciałbym to zrobić (jeśli ewentualnie jest cos nie tak) poki jest rozlozony.

 

Prosiłbym o szybką odpowiedz

Z gory dzięki

Cyku

Link to post
Share on other sites
czy dysza powinna być widoczna przez ten pionowy kanał komory HU, którym idą kulki z magazynka

 

Jeżeli przestrzelisz ak na semi, to bedzie nie widoczna, a jezeli na auto to roznie, raz bedzie, raz nie bedzie, a jeszcze innym razem bedzie tylko czesciowo widoczna. Nie ma to zazwyczaj wplywu na funkcjonowanie broni.

Link to post
Share on other sites

Witam... Mam problem z moim karabinem i nie wiem co sie dzieje... a wiec chodzi o to ze gdy strzelam na ogniu pojedynczym i docisne spust do konca karabin mi strzela dwoma strzalami albo strzela ogniem ciaglym (wczesniej sie tak nie dzialo!) Nie wiem co sie dzieje. przelaczam na ogien ciagly, oddaje kilka strzalow i wracam na pojednczy i jest to samo... nie wiem czy mam go wysylac do reklamacji czy narazie sie wstrzymac. bardzo prosze o pomoc. z gory dziekuje i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...