Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G3 SG-1 (JG089) [JG]


Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Nie rozleciał się komuś jego ukochany G3? Nie ma ktoś na części do sprzedania? Pilnie poszukuję zatrzasku magazynka.

 

Nie przeżył bym tego :cry:

 

Jak trzymają wasze Gietki? Nie wiem, ale nadal nie mogę dojść z komorą CA do porozumienia. Gumka systemy, lufa madbull. Tzn. kręci, ale słabiutko. Może kulki lżejsze.

 

A ten, próbował ktoś z tą konwersją G&H na HK21 czy ileś? Bardzo kusi mnie tylko koszt metal body i tego wyniesie około 1 kafla...

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

A które King Armsy pasują bez problemu? te 70 czy 110? a może oba typy?

 

http://www.uncompany.com/pageproductdetails.asp?prodid=10750 - może i plastiki, ale cena zachęcająca - po sprowadzeniu ok. 25zl za sztukę.

 

 

witam te 26,5dolara to jest za sztukę czy za ten 5-cio pak ?? bo zabardzo angielskiego nieznam

 

 

Za Box, czyli kilka sztuk.

 

UP: Jakich kulek używasz? Może jest to wina gumki HU, sprawdź, czy się np. nie podwinęła? Ja zawsze smaruję DELIKATNIE magi smarem sylikonowym, i nie mam problemów.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Filipoo23

Link to post
Share on other sites

Mam problem: kupiłem nie dawno low-capa King Armsa i tutaj jest problem, że nie chce poprawnie mi podawać kulek w sensie czasem po dwie,czasem kilka a czasem w ogóle kulki nie wystrzeliwuje. Miał ktoś taki problem?

 

Jakie kulki? Przedtem też były takie problemy? Możesz go przesmarować lekko, aczkolwiek to zaowocuje lekkim przygaśnięciem hopa ;)

Dziwne, ja też ich używam i działają jak marzenie ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Mam 4 King Armsy. Nie ma najmniejszych problemów z podawaniem na kulkach G&G. Przy Gunfire były straszne problemy - ogólnie mag nie działał.

 

Kupowałem 10sztuk (2 opakowania) i wyszło mi z przesyłką kurierem (5 dni roboczych od dokonania zapłaty Paypalem do dostania do domu.) 280zł, czyli 28zł za sztukę ;)

 

Pozdrawiam

diablo62

 

PS: Brałem z WGC.

Edited by diablo62
Link to post
Share on other sites

Jakie kulki? Przedtem też były takie problemy? Możesz go przesmarować lekko, aczkolwiek to zaowocuje lekkim przygaśnięciem hopa ;)

Dziwne, ja też ich używam i działają jak marzenie ;)

 

Pozdrawiam.

 

 

Używam 0.25g MadBull. Miałem też taki problem z Real-Capami Aresa ale po jakimś czasie znikł i podają normalnie, a teraz mam tak samo z tym Low-Capem xD

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam!!

Kupiłem G3 za 150zł używkę(bez baterii) przebieg około 5000.

Była kupiona na customs.pl.

Wymieniono w niej na start takie części:

Sprężyna na M110 (firma nie jest podana)

Łożyska na metalowe, ślizgowe 6mm

Głowica tłoka- łożyskowana, ALUMINIOWA

 

Czy te części, które wymienił customs są coś warte wnoszą coś do tej repliki ?

 

Oprócz tego muszę oczywiście wymienić gumkę na systeme i cylinder typu 0 znalazłem taki bardzo tani spisze się?

 

Wymieniono mi springa na M110 jak wyżej napisałem, więc mam pytanie jest sens zamienić ją na M120 np taką ??

 

I jeszcze nie wiem jaką baterie do G3 wstawić jak kupię taką to będzie ona warta tych 224zł, czy polecacie co innego ?? Jeszcze znalazłem taką Co o tym myślicie?

 

Pozdrawiam...

Edited by SaS93
Link to post
Share on other sites

Wszystkoc o podałeś jest OK. Ale z niektórymi rzeczami nie warto przepłacać... Batkę warto mieć dobrą i dobrze ją traktować, zmienisz replikę a batka nadal będzie służyć. Cylinder też OK, ale sprężynę to bym jednak wsadził tańszą, nawet GFC. Na moim G3 hulałem rok na springu 125 GFC i jeszcze trochę by pociągnął.

Link to post
Share on other sites

Wszystkoc o podałeś jest OK. Ale z niektórymi rzeczami nie warto przepłacać... Batkę warto mieć dobrą i dobrze ją traktować, zmienisz replikę a batka nadal będzie służyć. Cylinder też OK, ale sprężynę to bym jednak wsadził tańszą, nawet GFC. Na moim G3 hulałem rok na springu 125 GFC i jeszcze trochę by pociągnął.

 

Co? Żadne GFC, nie słuchaj go. Taka sprężyna Ci się ubije w momencie wkładania jej do GB. :-P

 

Spring Guardera SP120, cylinder OK, tylko nie szalej na full auto. Batka... Nie wiem czy jest sens. Jak już to lutowaną z Batimexa, takie Sanyo RC. To Ci wyjdzie taniej.

 

Masz mikroklocka?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o ładowarkę mikroprocesorowa to nie mam. Ale wiem ,że bez niej nie ma po co kupować nowej baterii, bo się ją zepsuje. Więc do chodzi jeszcze 110zł za ładowarkę bo przejściówkę w wtyku posiadam już.

 

Więc mówicie żeby szukać tańszej baterii ?

A konkretnie jaki model z Batimexa polecasz ?

 

Jeszcze pytałem o te części z customsa:

Łożyska na metalowe, ślizgowe 6mm

Głowica tłoka- łożyskowana, ALUMINIOWA

 

Dają one coś ?

Edited by SaS93
Link to post
Share on other sites

W stocku głowica jest plastikowa. Więc sam sobie dopowiedz. Łożyska nie pamiętam, ale też wymiana raczej na plus.

 

Co do sprężyny, nie jestem miłośnikiem GF i GFC ale opinia na temat sprężyn jest przesadzona. Na roczek spoko wystarcza, po roku zwykle człowiek się zastanawia już czy nie dać mocniejszej. Więc się wydaje niecałe 20 zł i luz, a jak kupisz springa za 55 to zostajesz po roku z używaną sprężyną w dłoni. Co z nią zrobić? Ludzie wolą nówkę markową kupować.

Link to post
Share on other sites

Ja mam raczej zamiar chińską replikę stopniowo tuningować i raczej będę wymienić całe bebechy(ale nad tym się jeszcze zastanowię) raczej 1 klasy nie mam zamiaru jak narazie kupować, więc myślę ,że spring dłużej będzie mi potrzebny niż 1 rok.

 

A jednak myślę ,że spring Guardera będzie dłużej służył i się szybko nie uklepie. Wole coś wymienić raz i porządnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...