Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G3 SG-1 (JG089) [JG]


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja się pochwale moim dziełem. AG-3 F2

Bazę stanowił G3 JG, kolba Clasic Army, szyny kupione w komisie wmasg chyba od... JG?

16770131.th.jpg

25961321.th.jpg

65657989.th.jpg

31726243.th.jpg

 

 

Wzorowałem się m.in. na poniższych fotkach:

 

ag3f2riflemanofficer.th.jpg

63826070ylvlx2px.th.jpg

liveleakdotcom116277m04.th.jpg

7jw8.th.jpg

 

Cały czas waham się czy malować replikę. Chciałbym do tego podczepić jakiś granatnik ale nikt nie produkuje HK-79 a z istniejących nie wiem który by się najbardziej nadawał.

Edited by stona50
Link to post
Share on other sites

Witam mam problem w mojej Giecie na 1 strzelance ( kupiłem od Krakmana z gwarancją nówke ) podczas strzelania zaczelo dziac sie cos dziwnego ;/ jak strzelałem to po jakims czasie G3 przestało reagować na spust , wciskałem go a silnik nie reagował sprawdzilem batke i wogle i jescze dzien przed była ładowana co moze być nie tak ?

Link to post
Share on other sites

Witam mam problem w mojej Giecie na 1 strzelance ( kupiłem od Krakmana z gwarancją nówke ) podczas strzelania zaczelo dziac sie cos dziwnego ;/ jak strzelałem to po jakims czasie G3 przestało reagować na spust , wciskałem go a silnik nie reagował sprawdzilem batke i wogle i jescze dzien przed była ładowana co moze być nie tak ?

 

 

z tym problem to jest tak ze jak strzelam to po jakims czasie spust przestaje reagować , ale jak potrząsne nią to strzela to nie jest tak że w pewnej chwili przestała strzelac tylko strzela tak w kratke strzela - > cisne dalej a ona nic , jak trzęse too strzela normalie , wiec myśle ze to nie bezpiecznik... co może byc nie tak

Link to post
Share on other sites

Sprawdź wtyczki łączące batkę z kablami, które po prostu nie kontaktują (warto ścisnąć kombinerkami plastikową obudowę wtyczek i sprawdzić, czy dobrze się łączą). Miałem tak w ostatnią niedzielę, giwera też raz strzelała, a raz nie. Druga możliwość to kable ci się odrywają od ogniw baterii (też tak miałem, te same objawy). Powodzenia :)

Edited by rokatanski
Link to post
Share on other sites

Mam drobny problem z gietką a mianowicie za szybko padają baterie mi podczas strzelania.

 

Podłączałem do niej dwie batki 8,4V 1100 Ni-mh czyli chińskie stokowe batki z SG 552 JG i jeszcze Baterie Large 8,4V 1100 też chińska stokowa z M14.

Podłączałem jeszcze 9,6 stokową z SG 550 JG ale ta była praktycznie na rozładowaniu.

 

I na tych batkach na mini wystrzeliwuje ledwo 200 kulek na tej z 550 z racji tego ,że była słaba ledwo 3 strzały, a na large trochę lepiej niż mini.

 

I właśnie nie wiem dlaczego moja gienia tak żre przecież na tych batkach powinna spokojnie ciągnąc i wystrzelić chociaż ten jeden tyś kulek.

 

Czy wasze G3 też tak mają?? Bo raczej tak być nie powinno.

 

Co będzie tego przyczyną ?

 

Czy wymiana okablowania może pomóc ?

Link to post
Share on other sites

Sprawdź czy masz dobrze silnik ustawiony. Było coś w GB robione? Jeśli tak to shimming skopany i efekt jest. Ewentualnie drobne przetarcie kabla i zwara. Sprawdź stan styków, jeśli nie posiadasz MOSFETa to dobry smar MIEDZIOWY na nie i po problemie.

 

Pozdrawiam.

Customs jeszcze jak istniał wymienił w nim :

-sprężyna na m110

-prowadnica sprężyny - łożyskowana

-łożyska na metalowe,ślizgowe 6mm

-głowica tłoka - łożyskowana, aluminiowa

-wymienione smary

 

Pozdrawiam

Edited by SaS93
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...