Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Machinegun


Recommended Posts

Wiem, że na temat MG zostało już bardzo dużo powiedziane, jednak interesuje mnie kwestia jak jest teraz. Czytałem, że pozbywają się wszystkiego, zajmują się sklepem tylko w wolnych chwilach, chcą o tym wszystkim zapomnieć. Chciałem się tylko upewnić, czy teraz faktycznie nie ma problemów przy zamawianiu i czy jak zamówię części x, y, z to dostanę części x, y, z a nie mejla typu "p****l się".

Link to post
Share on other sites

ja przed świętami zamawiałem zamek, lufę i magazynek do Glocka

jeszcze nie przyszedł ale to raczej wina poczty

jedynie sprawa jest tego rodzaju że sprzedają rzeczy jedynie powyżej 200zł a na dodatek nie możesz złożyć zamówienia w internecie poniżej 300zł - żeby kupić jakąś rzecz musisz napakować do koszyka coś za ponad 300zł a potem w komentarzu powiedzieć czego ma nie być

np ja kupiłem zamek i lufe (130zł) + magazynek (110zł) co razem dało mi kwotę 240zł i musiałem złożyć zamówienie na jeszcze jeden magazynek co dało kwotę 350zł i potem w zamówieniu w komentarzu powiedzieć że ma być tylko jeden mag, lufa i zamek - zawiłe co nie xD

pozdro ;p

Edited by Saillupus
Link to post
Share on other sites

Ja tam nie bede zlych rzeczy na temat machinguna mowil, bo nigdy nic nie kupowalem od nich, ale zwalanie wszystkiego na poczte, ze niby maja sporo roboty i sa opoznienia, to troche nie fer wobec kupujacego. Ja tez zajmuje sie wysylka, i powiem ze sa opoznienia, ale max 2 dni, ale wiekszosc przesylek dochodzi na czas. Radze zawsze sprawdzic date nadania.

Link to post
Share on other sites

Mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Miałeś jakieś problemy z MG przy zamówieniach w ciągu ostatnich 4-5 miesięcy?

 

Koledzy zamawiali tam przecenione magazynki, zdaje sie do Hi-Capy. Dostali też jeden do Siga(zamiast oczywiście, nie: "gratis"). Widocznie te machinegunowi nie schodziły :wink:

Link to post
Share on other sites

dobra napisze

ale mam paru znajomych na poczcie i mówią że nie mogą się wyrobić

muszą rozsyłać w kolejności jak dostawali

zobaczymy

w tym tyg powinno już dojść :)

a co do Machinguna to nigdy nie miałem złych doświadczeń

zawsze wszystko było ok :)

pozdro

Link to post
Share on other sites

Również zamawiałem u nich perę rzeczy... Paczki dochodziły po 2-3 dniach. Wszystkie rzeczy były takie jak zamawialiśmy. Za 3 razem jednego z artykułów nie było ale dostałem wcześniej maila że tej rzeczy aktualnie nie mają i czy chciałbym coś innego cze poczekam aż sprowadzą... to mnie trochę zdziwiło bo podobno sklep jest zamykany...

Link to post
Share on other sites

Kupowałem tam w listopadzie. Minimalna przesyłka wynosi 300 złotych, towar przesyłają szybko, na mejle odpowiadają tego samego dnia, albo max 2 dni później. W paczce nie było jednej rzeczy to już następnego dnia po zgłoszeniu im tego mi ją przesłali.

Link to post
Share on other sites

Również zamawiałem u nich perę rzeczy... Paczki dochodziły po 2-3 dniach. Wszystkie rzeczy były takie jak zamawialiśmy. Za 3 razem jednego z artykułów nie było ale dostałem wcześniej maila że tej rzeczy aktualnie nie mają i czy chciałbym coś innego cze poczekam aż sprowadzą... to mnie trochę zdziwiło bo podobno sklep jest zamykany...

Może to zamknięcie to taka kampania reklamowa. :lol:

Link to post
Share on other sites

potwierdzam wszystko ok a zamówienie za ponad 1200 :D

 

Jedyne co nie tak to zamiast zwykłego montażu do m203 dostałem QD. ale płakac nie będę - szczególnie że poszedł na allegro za 120 a normalny w asgshopie kosztuje 70 zeta :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolejne zamówienie i znów wszystko ok. W poniedziałek je złożyłem, wczoraj dostałem paczke.

 

Dziś się dowiedziałem, że można zamawiąć już od 200 złotych, wtedy płaci się 15 zło za przesyłke i kasę przelewa się wcześniej na konto.

Przy zamówieniu trzeba wybrać sprzęt za powyżej 300 złotych (inaczej system nie przyjmie zamówienia), a w komentarzu napisać czego ma nie być. W mailu potwierdzającym otrzymamy numer konta.

Link to post
Share on other sites

Info pochodziło ode mnie ;)

 

MACHINEGUN.PL to me

 

show details 12:09 AM (13 hours ago)

 

 

 

Reply

 

 

można od 200zł, tylko za przedpłatą na konto, koszt przesyłki 15zł

prosze w takim wypadku dodac do zamowienia jakis przedmiot tak, by

przekroczyc 300zł (system nie pozwoli zamowic za mniejsza kwote) i w polu

komentarz napisac koniecznie czego ma nie byc

otrzyma Pan w ciagu ok. doby maila z danymi potrzebnymi do przelewu

pozdr

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Kupiłem parę rzeczy z przeceny, w pewien piątek. Dostałem maila że paczka powinna być w środę, była w czwartek, wsio zgodne z tym co chciałem, nawet przysłali trzy sztuki bezpieczników zamiast dwóch. :D Ogólnie miło.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...