Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 III Generacja replik JG [JGF_6604]


Recommended Posts

Witam, mam pytanie, które byc może już padło (24 strony w tym wątku!):

Jakie low-capy (jakich firm) pasują do tego karabinu - które wchodzą bez oporu? Trafiłem rok temu po prostu na magazynej PJ bądź BOYI (hi cap), który trzeba wbijać do gnazda...

Edited by JohnyTRS
Link to post
Share on other sites
  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam poszukuje jakiegoś metal body do M16A3 chyba III generacji ( nie jestem do końca przekonany bo nie mogę rozróżnić tak na oko :???: ) a dokładnie mi chodzi o takie ciało ;-) żeby miało selektor ognia po obu stronach :) sprawdzałem większość sklepów ale nic z tego ale morze coś przeoczyłem :)

 

Dzięki z góry

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ponawiam swoje pytanie dotyczące tej repliki:

 

Jakie magazynki (których firm) bezproblemowo pasują to tego M4? Chcę uniknąć sytuacji, gdzie zakupiony magazynek będzie za duży w stosunku do gniazda i trzeba go będzie szlifować.

 

 

Teraz drugie pytanie: Czy magazynki ARESA / STARA będą na pewno pasować? - Są one wykonane z plastiku i z ewentualnymi przeróbkami są duże problemy. A przy okazji: Jak sprawują się one w realu - chodzi mi o wygląd zewnętrzy i wytrzymałość w stosunku do magów z metalową obudową?

Link to post
Share on other sites

MAGi sprawują się bardzo dobrze w emkach JG. nie maja jakichś wielkich luzów aczkolwiek nie siedzą idealnie sztywno. Podają bezproblemowo i ogólnie Jeśli bedziesz dbał o nie, smarował jak trzeba będą chodziły niemalże wiecznie. Mam 16 magów od ponad roku i do tej pory działają bez problemu. Oczywiście używam ich w replice m4 JG, żeby nie było :)

O uszkodzenia zewnętrzne się nie martw - plastki (a może ABS) jest wytrzymały, farba trzyma się dobrze.

 

Magazynki CA i GP nie podawały mi kulek tak jak trzeba, innych nie miałem.

Link to post
Share on other sites

Nie sylikonem, a olejem sylikonowym :) Udaj się do castoramy, obi a nawet lidla, za 10zł masz tego sylikonu na kilka lat.

 

Swoje magi zmaruję tak, przed 1 użyciem przez podajnik kulek wale sylikonu do tego stopnia, że z magazynka aż wycieka, następnie biorę jakieś stare, niepewne kulki i kilka razy ładuje i opróżniam. Po takim zabiegu magazynki podają mi bezproblemowo przed długi okrez czasu.

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie ze wrzucam to tutaj ale nie znalazlem odpowiedniejszego miejsca,a nie chcialem zanieczyszczac forum kolejnymi tematami.

 

Mam zamiar kupić m4a1 firmy JG.>KLIK< Proszę o wpisanie " FB6604 " w wyszukiwarce która znajduje sie po lewej stronie,ponieważ nie da sie załączyć odpowiedniego linku :wink:

 

Narazie staram się zgromadzić jak najwięcej informacji mówiących za i przeciw na temat tej repliki.Oczekuję informacji od ludzi którzy mieli z nią do czynienia.

 

Z góry dziękuje.

 

Orik

__________________________________________

 

"To co osiągniesz nigdy nie będzie szczytem"

Edited by Orik
Link to post
Share on other sites

Według mnie watro kupić - spręzyna m130 i inne wewnętrzne bajery, metalowe body etc. - warto, ja mam tańszą wersję z abs-owym body, a wnętrzności ma podobne (lecz słabszą sprężynę :uśmiech: ).

 

Warto !

 

 

A propo tekstu na zbrojowni:

 

W odróżnieniu od swojego pierwowzoru M4A1 JG dysponuje o wiele większą mocą (400+FPS), ...

:wink:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Panowie,

 

kupiłem M4 JG na zbrojowni i wczoraj przyszła do mnie również instrukcja, w której jest napisane że replika osiąga moc 330fps. Tylko na instrukcji nigdzie nie pisze, żę to jest od tego modelu. Wy też tak macie, a jeśli nie to o co kaman ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam serdecznie,

chcę kupić replikę m16a4 od JG, (używke) i chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tą wymianą body na metalowe w emkach ? Kolega powiedział mi że muszę zaopatrzyć się w klucz do okręcenia delta ring'a. Czy to jest prawda ? Czy uda mi się to zrobić posiadając jedynie podstawowe narzędzia takie jak śrubokręt, szczypce, kombinerki, itd. ?

Edited by Dunik
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...