Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

vsr 10 & warrior


Recommended Posts

Zastanawiam sie nad kupnem "snajperki". Obecnie mam do dyspozycji ~1000zł.

Zastanawiam się wiec nad vsr 10 [TM] + luneta

i nad warriorem + luneta + bipod +precka.

 

Które połączenie jest lepsze? Jak na razie wiem że warrior ma o 100 fps więcej niż vsr po zdjęciu blokady i mając w przyszłości odpowiednie środki można stworzyć naprawdę niezły karabinek., Lecz szybkość to nie wszystko bo głośność i rozrzut broni też mają znaczenie, może i nawet większe...

Link to post
Share on other sites

Warrior robi tyle hałasu, co przeciętny pistolet (pistolet!) sprężynowy - takie niezbyt głośne "trzask". VSR'ka G-Spec jest oczywiście sporo cichsza (słyszałem co prawda tylko chińską kopię, ale i tak byłem zdumiony), ale więcej części musisz wymienić.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Warrior robi tyle hałasu, co przeciętny pistolet (pistolet!) sprężynowy - takie niezbyt głośne "trzask". VSR'ka G-Spec jest oczywiście sporo cichsza (słyszałem co prawda tylko chińską kopię, ale i tak byłem zdumiony), ale więcej części musisz wymienić.

 

Bzdury.

Edited by Lajon
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

G-speca TM nie słychac już z około 20metrów. Strzał z warriora roznosi sie po całym lesie:D no może trochę przesadziłem, ale kiedy się wsłuchasz ze 100metrów można go spokojnie usłyszec. W warunkach bojowych z 60metrów też da rade. Obie repliki są u mnie w ekipie i wiem co mówie.

Ja bym brał VSR. Warior niby ma te 450fps, rozwala butelki, łamie krzaczki, zabija mamuty ale nie o to chodzi. Skuteczny zasięg obydwu replik jest mniej więcej taki sam (może ze 3metry na korzyśc warriora).

VSR niby ma 300trochę fps ale jest o niebo lepsza, nic się nie ściera, nie zacina, ładne wykonanie, łatwiej tiunigowac. W przypadku RS i PS dłuższa lufa.

Edited by Rudy102
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Mam VSR wprawdzie produkcji HFC, ale to prawie to samo. Mam włożoną gumkę LLa, preckę KMa, tłok LLa z cichą głowicą i parę innych bebechów. Na stockowej sprężynie (300fpsów) mam zasięg skuteczny tak na oko 50 metrów. Maksymalny powiedziałbym 55-60m. Do tego świetna powtarzalność strzałów i bardzo cichutki, mimo, że nie posiada tłumika.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...