Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WWCH - oporzadzenie, opinie


Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CB w produktach G&P jest bardziej jaśniejszy, bardziej piaskowy. CB w WwCh jest bardziej "malinowy" (naprawdę :D)

 

Przyznam, że jak bardzo bym złorzeczył chińskim wyrobom - regularnie strzelam się ze znajomym który nosi : replikę MAR-CIRAS w CB, serpę w CB, ALTA w CB, BATES w CB i plecak BHI , taki hydracyjny, także :D w CB , to wszystko wygląda co najmniej poprawnie, CIRAS bardzo dobrze się komponuje z plecakiem.

 

Czytuje się co nie co że nowa seria CIRASów WwCh to szit - może i racja - ja opisałem starego.

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites

Mam podobną kamizelkę Condora-materiał jest lepszy jak w A.C.M (chociaż w 100% tego nie potwierdzę)

Chest z krakmana ma nad Condorem pewną przewagę ponieważ jest "wzorowany na orginale" czyli posiada lepiej umiejscowione miejsca szybkiego wypięcia,ma dodatkowo ładownice na magi,radio etc.

Osobiście-nadal wybieram Condora 8-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

@sledz

Jeśli potrzebujesz czegoś na pół roku, czyli naprawdę tymczasowo, to bierz. Zawsze lepiej mieć taką "kamizelkę", niż chować magazynki po kieszeniach. Przy kontakcie organoleptycznym w siedzibie Krakmanów wydawała się nawet znośna - tzn. nie rozleciała mi się w rękach i nie świeciła się jak bombka na choince. Tylko rozważ, czy jej przeznaczenie na pewno Ci pasuje: więcej niż magazynki i ew. kulki w jednej z magazynkowych ładownic nie wejdzie (zresztą przy większym obciążeniu te taśmowate szelki wpijały by się w ciało), ale skoro odrzucasz patterna, to wnioskuję, że pojemniejszym oporządzeniu Ci nie zależy :)

EDIT: Jeśli zamierzasz pakować do niej magazynki od AUGa (bo taką replikę masz w profilu), to licz się z tym, że zmieszczą się tylko 4...

Edited by youngee
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja chciałbym się za to zapytać, o materiał w Plate Carrier'rze.

Mianowicie, mógłby ktoś porównać materiał do plecaków sprzedawanych też u krakmana za 79zł (tych 28 l ), ogólnie jeżeli jeszcze ktoś mógłby porównać barwy: plecak w coyote, z plate rarrierem w coyote, to byłbym naprawdę wdzięczny :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Macałem, no Miwo to nie jest, ale komuś mało wymagającemu powinien wystarczyć.

Główne minusy to -> Lekko świecący się materiał - dosyć cienki na dodatek, ale to pewnie wypłowieje troche z czasem. -> Miejscami krzywe przeszycia, ale wszędzie dało się normalnie wpiąć taśmy ładownic -> Na koniec - szelki są bardzo płaskie i dość wąskie, nadaje się to pod jakąć cięższą kamizelkę, ale do samodzielnego noszenia lepiej zaadoptować sobie inne szelki, choćby przerobić ALICE ;)

Edited by youngee
Link to post
Share on other sites

Miałem to mocowanie z PJ jak moje CA miało stałą kolbę.

Generalnie nie polecam,po paru miesiącach w miejscu mocowania pas się zaczął strzępić,samo mocowanie było dosyć dziwne ale nigdy mi się nie rozpięło.

 

Lepiej dołożyć na coś innego.

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...