Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WWCH - oporzadzenie, opinie


Recommended Posts

Moje odczucia po zakupie Plate Carriera i plecaka 3-Day z Chin

 

Plate Carrier

 

Na pierwszy rzut oka kamizelka wygląda dobrze i cieszy oko. Jest wygodna ładnie leży i ładnie się prezentuje, materiały użyte wydają sie wytrzymałe. lecz nie jest bez wad.

Pierwsze co wpadło mi w oczy to to że dolne paski łączące przód i tył kamizelki mają ok 5cm odcinki z gumy które może i poprawiają wygodę ale ich wygląd mówi ze długo nie wytrzymają.

 

Jakość i wykonanie jak na chińskie rączki jest zadowalająca w 80%.

Po bliższych oględzinach widać delikatne braki jakości, w dziwnych miejscach zakończenia obszyć, od wewnętrznej strony kamizelki widać ominięcie obszycia itp

Rzepy dobre i dobrze trzymają.

Widać delikatne nierówności pasków lecz system molle pasuje (PRZYnajmniej u mnie kontraktowe ładownice oraz G&P podpina się bez problemu).

Podczas przymiarki zaskoczyła mnie na dzień dobry awaria jeden pasek łączący tył kamizelki z przodem się zerwał, jak się okazało prawie nie był zszyty z kamizelką.

 

Mój Plate wygląda jakby był szyty przez Chińczyka poganianego pastuchem elektrycznym dlatego też kamizelka trafi na stół operacyjny i zostaną dokonane poprawki

 

Porównując Recon Vest G&P i IBA Guardera wygląd Plate Carriera podczas manewrów nie odbiega od nich znacznie dopiero po bliższych oględzinach widać ze chińska kamizelka szału nie robi.

Co do ceny to jak za te pieniądze to dla mnie chińczyk jest dobrym zakupem lecz nie najlepszym.

 

Plecak 3-Day

 

Nie ma co za dużo powtarzać słów Ogooraza.

Plecak wykonany dużo lepiej od Plate Carriera chodź też trafiłem na delikatnie ominięcie zszycia.

 

Plecak wydawał sie pojemy jak go zobaczyłem u przedmówcy lecz gdy dotarł mój egzemplarz stwierdziłem ze zmieściłby się w nim inny airsoftowiec ;) Plecak bardzo pojemny lecz nie wystaje za plecami jak przyczepa od stara, dużo pasków umożliwiających zminimalizowanie gabarytów plecaka.

 

Plecak jak i kamizelka jest tak zaprojektowana że w razie potrzeby można sie pozbyć z pleców kilkoma ruchami jednej ręki może to i standard oporządzenia wojskowego ale w wwch to działa bez zarzutów.

 

Wyroby wwch są jakie są lecz spełniają moje oczekiwania użytkowe jaki jakościowe dobrze lecz jest delikatna nieufność dlatego też Guarder zawsze jest zostawiony w razie wu ;)

 

Fotki wkrótce

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Masa nowości u Krakmana:

Gogle GX-2000[WwCh]

3x Gogle GX-1000[WwCh]

Replika hełmu Special Force Type[WwCh]

Replika hełmu MICH2002 olive [P&J]

Replika hełmu MICH2001 desert[P&J]

Replika hełmu MICH2001 olive [P&J]

Replika hełmu MICH2000 [P&J]

Edited by skorek
Link to post
Share on other sites

W poniedziałek jadę do Krakmanów więc mogę zrobić zdjęcie w tej kamizelce założonej na bluzę BDU dla porównania kolorów. Mogę nawet na dwóch - prawie nowej i nieco spranej :) I zamieszczę w tym wątku ew. wyślę Ci mailem

 

O ile mi pozwolą ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dzis sprawdzilismy na treningu camelbacka tej firmy.

 

Nie zdjelismy jeszcze nawet folii z ustnika - po prostu nalalismy wody. Koles zalozyl to na kamizelke (zero uciskania przez cokolwiek - moj Thermobak jest dociskany przez caly plecak) i zaczelo ciec na dole. Wyjalem, sprawdzilem - cieknie w miejscu zlaczenia zbiornika i weza. Po swietach odsylam.

 

To jeden egzemplarz, plecaki i oporzadzenia chetnie jeszcze wyprobuje (zamawiam znowu za kilka tygodni), ale z camelback'ami sobie dam spokoj.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...