Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Top Tech T416


Recommended Posts

NO na filmikach dokładnie wyglada to tak jak Pasti piszesz.

Ja właśnie temu proponowałem wstawienie mocniejszej sprężyny bo bedzie wieksze ciśnienie w cylindrze co takze przełoży sie na mocniejszy blow-back, ponieważ ten jest nierozerwalnie zależny od ciśnienia w cylindrze.

Przynajmniej tak to wedlyg mnie na tych filmikach wygląda.

Link to post
Share on other sites

NO na filmikach dokładnie wyglada to tak jak Pasti piszesz.

Ja właśnie temu proponowałem wstawienie mocniejszej sprężyny bo bedzie wieksze ciśnienie w cylindrze co takze przełoży sie na mocniejszy blow-back, ponieważ ten jest nierozerwalnie zależny od ciśnienia w cylindrze.

Przynajmniej tak to wedlyg mnie na tych filmikach wygląda.

 

Czyli bez kulek nie działa BB? Przynajmniej mi się wydaje, że kiedy powietrze nie będzie pchało kulki nie będzie włąźić w boczny kanał. W poprzednim poście sugerowałem, iż powietrzu łatwiej wcisnąć BB niż przepchnąć kulkę prze komorę Hopa(tarcie kulki o gumkę).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Napisałem do Specshopu, czy jako dystrybutor wiedzą coś o dacie wypuszczenia repliki na rynek, o to co napisali:

 

"Pierwsza dostawa replik firmy TopTech pojawi się u nas na przełomie kwietnia

i maja

 

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy

______________________________

Załoga SpecShop.pl"

 

Z tego można wnioskować, że w HK powinna być lada moment.

Link to post
Share on other sites

No cóż, jeśli tyle co ich L85, to chyba lepiej pozbierać te dwie stówy na HK416 od VFC. Brak BB boli ale przynajmniej wykonanie na poziomie. Gdyby VFC się skusiło na opracowanie fajnego systemu blow back, to było by coś. :)

Link to post
Share on other sites

Podobnie jak w SR416 :-F Teraz wymodlic u bozi chińskie metal body z oznaczeniami HK, albo zainwestowac w body Guardera. Swoją drogą ciekaw jestem czy wyjdą wersje eco. tychże replik.

 

 

Body od Guarder'a jest do M4, gdzie upper receiver jest niższy niż w HK416. Poguglujcie sobie jak nie wierzycie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Ja w ostatni piątek byłem w sklepie miałem w rękach to:

 

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=2761

 

Trudno mi komentować i porównywać, bo jestem totalną świeżynka w asg, więc brak mi punktu odniesienia. Na pierwszy rzut niewprawionego oka repilka wygląda solidnie, fajnie wykonana.

 

Natomiast jak to działa to pewnie będę w stanie powiedzieć jak to kupię (bo już się prawie zdecydowałem, tylko czekam na budżet, czyli bonus roczny w firmie).

 

Czyli jest w Polsce - zamykamy

thor_

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...