Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WGC - zamówienie luty (zwłaszcza Systema)


Recommended Posts

"Witam!

 

Właśnie wróciłem z Urzędu Celnego. Zostawiłem wszystkie papiery za paczki. Czekam na informację o zakończeniu odprawy celnej i jadę odebrać.

 

Niestety mam bardzo złą wiadomość. Okazało się, że przez pomyłkę WGC tylko jedna paczka (której numer nadania był dostępny w trackingu) została wysłana drogą lotniczą. Wszystkie pozostałe zostały nadane pocztą morską!

 

Oznacza to, że najwcześniej paczki będą w Polsce za jakieś 2-3 miesiące. Dla mnie to szok. Dzisiaj wyjaśnię całą sprawę. Będę miał dokładne informacje od Chińczyków dziś około północy. Napiszę wszystko na forum jak tylko będę znał szczegóły. Biorąc pod uwagę różnicę czasową - około 23:00 może 24:00."

 

To chyba jednak prawda była...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten mail którego wklejałem, był z przed 8 dni. Od tej pory zero kontaktu... Pusto w skrzynce email, pusto w pocztowej... Jakość tych zamówień nie licuje z autorytetem tego forum... być może kolejne ogłoszenia o takich zamówieniach powinny być po prostu zamykane, do czasu wyjaśnienia wszystkich opóźnień ze wszystkich zamówień Holmesa.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie chłopaki. Wyluzujcie. O ile wiadomo, to Holmes jeszcze nikogo nie okradł. Wiem ze źródeł poza forum, że były problemy z kompletnym wywiązywaniem się z zamówień (np. nie wszystko doszło jak trzeba, a potem były problemy z dosyłką), ale generalnie oprócz opóźnień wszystko się kończyło dobrze... Jak dotąd.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego mam luzować? 5 miesięcy to trochę długo na zamówienie, które normalnie trwa około miesiąca!

Wybacz. Pisząc to pomyliłem tematy z zamówieniem majowym (czyli byłem przekonany, że piszę w majowym), mój błąd, przepraszam.

Link to post
Share on other sites
Wybacz. Pisząc to pomyliłem tematy z zamówieniem majowym (czyli byłem przekonany, że piszę w majowym), mój błąd, przepraszam.

Nie ma sprawy :)

 

Co do Holmesa, to na mój kolejny mail 2 dni temu, kolejny raz nie odpowiedział.

Próbowałem dzwonić do niego kilka razy w ciągu ostatnich dni, ale telefon ma wyłączony.

Jestem ciekawy ile dokładnie osób ciągle czeka na rzeczy z tego lutowego zamówienia...

Z tego co widzę tutaj to:

1) Kamzi_909

2) Ravic

3) Goren

4) Ja

Gdzie się podziewają pozostałe osoby? Nie czytają forum? Czy tylko my mamy aż takiego pecha?

 

BTW:

Tak dla porównania! Właśnie dostałem info, że sprzęt zamówiony na WGC 20 dni! temu dotarł do nas w Polsce i mogę go odebrać! 20 DNI!

I TO JEST DOWÓD NA TO, ŻE MOŻNA i że to co robi Holmes normalne nie jest!

Edited by sieta
Link to post
Share on other sites

Osobiście czekam na ostatnią z zamówionych przeze mnie rzeczy, więc dopisuję się do listy.

 

1) Kamzi_909

2) Ravic

3) Goren

4) Sieta

5) Danyboy

 

 

Ja od kwietnia do czerwca sam sobie zrobiłem dwa zamówienia z HK (konkretnie z www.uncompany.com) i oba już dawno zostały zrealizowane. Zaraz zamawiam kolejnego AEGa z HK i wiem, że za 2-3 tygodnie będę go miał, nadal taniej niż w Polsce (zresztą on w PL jest niedostępny).

 

To było moje pierwsze i ostatnie zamówienie grupowe z forum. Mam gdzieś te zniżki, sam sobie sprowadzę i będę się cieszył sprzętem.

 

A tak przy okazji, ten sprzęt po pół roku to tak poniekąd już mi potrzebny nie jest, bo koncepcja zbrojeniowa mi się trzykrotnie zmieniła.

 

Nie oskarżam nikogo, bo nie wiem gdzie tkwi problem. Przy tej ilości zamówień to na pewno masa pracy jest (którą jak rozumiem Holmes nie robi charytatywnie), może to UC, a może WGC zawalił?

 

Ale jak dla mnie trwa to ZA długo.

Link to post
Share on other sites
To było moje pierwsze i ostatnie zamówienie grupowe z forum. Mam gdzieś te zniżki, sam sobie sprowadzę i będę się cieszył sprzętem.

Widzisz, to nie jest problem z zamówieniami grupowymi...

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Też czekam na coś i nie dostałem odpowiedzi

 

więc też się dopiszę

 

Osobiście czekam na ostatnią z zamówionych przeze mnie rzeczy, więc dopisuję się do listy.

 

1) Kamzi_909

2) Ravic

3) Goren

4) Sieta

5) Danyboy

6) Baykos

Link to post
Share on other sites

Dodzwoniłem się do H.

 

Jak zwykle twierdzi, że:

a) żadnych maili ode mnie nie dostawał (wysłałem kilka)

b) wysyłał do mnie maile, których ja nie dostawałem

c) ma moje rzeczy i wyśle je dzisiaj/jutro, oczywiście czegoś brakuje, ma zwrócić kasę na konto...

 

Był jak zwykle przemiły i uczynny... Miód nie człowiek.

 

Spodziewam się, że jutro zmieni numer telefonu, na który się dodzwoniłem... i na tym kontakt się urwie na kolejne kilka tygodni...

 

Jeśli ktoś chce "nowy" numer do H., to proszę o kontakt na GG, nie będę go rozpowszechniał na forum.

GG: 1749444

Edited by sieta
Link to post
Share on other sites

Ja dziś dostałem odpowiedź od Holmesa na mojego wczorajszego maila :

 

Witaj!

 

Po weekendzie wszystkie zaległę rzeczy powinny już być u mnie. Czyli

przed 15 u Ciebie.

 

 

Więc wychodzi na to, że holmes wrócił z urlopa i teraz powinno byc z górki, przynajmniej mam taką nadzieje.

Link to post
Share on other sites

od Tomasz Gadowski <holmes@asgsport.pl>

data 2 lipca 2008 18:57

temat Przesyłka

Witaj!

 

Paczka poszła. Poczta Polska, priorytet.

Nr przesyłki: ...

 

Brakuje panelu. Z WGC napisali, że w najbliższej przyszłości nie będą go mieli na stanie.

Proponują zamianę na dowolny do 50 USD. Ewentualnie mogę Ci odesłać równowartość brakującego panelu w PLN.

 

P.S. Daj znać po odebraniu maila i otrzymaniu paczki.

 

--

Pozdrawiam,

Holmes

 

Dostałem nawet SMS'a wieczorem, oprócz tego maila. Teraz czekam, czy paczka "dojdzie" i ile będzie "szła"...

Edited by sieta
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...