Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dokładnie :)

Po za tym pas ściąga się nadzwyczaj szybko, a ta apteczka którą mam z tyłu, jest przede wszystkim po to, bo ktoś inny mógł z niej skorzystać ratując mnie :)

Znaczy tego?

W acu?

 

;) :wink: :wink:

Czy czasem chodzi Ci o wersję "digital" duńskiego kamuflażu?

 

Chyba pewien Pan z Hyperstealth (czy jak tam się oni nazywają), jak zresztą sam twierdzi, "zdygitalizował" wszystkie rodzaje używanego kamuflażu i je opatentował "dla dobra" ich właścicieli ;)

Link to post
Share on other sites

http://rangemaster.dk/images/RMHB-005%20001%20T.JPG

Że taki?

Acu i taki kamuflaż? No cóż, skoro krój jest bardzo popularny, to może ktoś Ci ACU w spikselizowanym Duńczyku uszyje...

Chyba, że chodziło o łączenie UCP z M84 z tego samego materiału. Łączy się ponoć dobrze, za pomocą nici. :lol:

Edit: lup, chyba nie ten cytat. :P

Edited by shadow333
Link to post
Share on other sites

Z danych jakie mogłem uzyskać ACU oznacza krój uniformu, używany obecnie w US ARMY (w USMC używa się MCCUU [mam nadzieje że nie pomyliłem]). Jeśli natomiast chodzi o kamuflaż, to US ARMY używa tzw. UCP, i szyją z tego mundury w kroju ACU.

 

Błędnie określa się ACU (Army Combat Uniform) wzorem tego kamuflażu LINK , bardzo często się z tym spotykam.

 

Jeśli chodzi Ci o cyfrową wersję duńskiego kamuflażu, hmm jest taka strona do której nie mogę znaleźć linka, a są tam wszystkie kamuflaże z całego świata.... ehh jakby ktoś poratował.

 

/// kolega wyprzedził z UCP i ACU

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites

Ach ten brak edycji i "przyklejanie się" cytatów - sorry mea culpa :)

 

Tez wydaje mi się, ze koledze masperpeeesowi chodziło o mundur w kroju ACU i kamuflażu M84, ale nie mogłem się powstrzymać jak zobaczyłem zwięzłość jego wypowiedzi. :)

 

Kwestia dostania materiału. Krawca łatwiej będzie znaleźć.

 

@mosquito i madjong - niestety, ale ta strona powoli zaczyna być coraz mniej aktualna i nie mam tu na myśli "egzotycznych" krajów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...