Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mosquito

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. Może i mieli, ale wiele z tego sprzętu nie dojechało na front na czas, albo w ogóle. Jednym z problemów okazał się inne rozstaw szyn kolejowych w Rosji. Z kolei w standardowych butach stopa bardzo szybko się odmrażała, gdyż podeszwy były podkute metalem, który przyjmował temperaturę otoczenia i dodatkowo ziębił nogi ;-)
 2. Witam, mam prośbę, czy ktoś pomógłby w identyfikacji tego co na zdjęciach? Wiem tylko tyle, że pochodzą z państwa Izrael, a ta środkowa, z tego co udało mi się znaleźć, należy do jednostki w skład której wchodzą tylko (przeważnie?) Druzowie. FOTO P.S. Tematu o identyfikacji szukałem, jednak znalazłem tylko o sprzęcie/oporządzeniu, jak coś pominąłem, to przepraszam.
 3. Mogę się mylić, ale broń sprzedawana na rynku amerykańskim musi być wyprodukowana (albo chociaż jej najistotniejsze elementy)na terenie USA. Tak więc, to nie Belgowie ani Włosi, tylko amerykanie w belgijskich/włoskich firmach ;-) .
 4. JFK dostał w głowę, co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości, ale chyba wiem o czym mówi rumak. Ponoć padł w trakcie zamachu "magiczny strzał", kula przeszła przez korpus prezydenta, potem chyba zahaczyła o dłoń, udo i ochroniarza, jakoś tak. Przynajmniej tak była duża ilość dziur i otworów tłumaczona (oficjalnie były chyba 3 strzały, świadkowie mówili, że od 4 do 6). A w ogóle to dawno i nieprawda ;)
 5. Jest chyba jeszcze jedna różnica. Buttpack IIFS ma paski do zaczepienia go o D-ringi na plecach kamizelki (tak, żeby się nie telepał), natomiast nadupnik ALICE ma kółeczka do podczepienia szelek. Mam rację?
 6. A nie, bo PPSz jest na okrągłe (między innymi), PPS natomiast na łukowe ;-)
 7. Mówisz - masz: http://www.henrikc.dk/camouflage/index.asp ;-)
 8. A ten półkolisty magazynek to nie miał pojemności 100 naboi czasem? Bo rozumiem, że o ten chodzi? http://images.hugi.is/bf/77608.jpg
 9. Uh.. sorki, ale biorąc pod uwagę godzinę o której to pisałem, czuje się usprawiedliwiony ;-)
 10. Bo, z tego co wiem to nie jest Bundeswehra :-P Meksykanie zastosowali po prostu kilka rozwiązań z G36 w swoim karabinie.
 11. Może mu chodziło o 33 zdjęcie z kolei, czyli to: http://media.militaryphotos.net/photos/album80/abj?full=1
 12. Źródło: http://www.israel-weapon.com/ Myślę, że nie potrzeba dalszych wyjaśnień.
 13. A może coś stąd: 1 2 3 Jest jeszcze jeden out of stock jak coś. :)
 14. Sorry, zamiast na słowach "niewielkim kosztem" skupiłem się na "replika" 8) .
 15. Chwyt pistoletowy: http://asgshop.pl/produkt.php?id=907 Szyny: http://asgshop.pl/produkt.php?id=1941 Kolba (nie taka sama, ale podobna): http://asgshop.pl/produkt.php?id=679
×
×
 • Create New...