Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten blok gazowy (znaczy atrapa) przyda Ci się jak będziesz chciał zamontować na replikę zestaw szyn, który nie siedzi w ustalaczach nakłdek lufy, czyli te tak zwane wolno pływające. Musisz dopytać się sklepu czy akurat ten będzie wspópłracował z RISem KWA. Jeżeli ten blok będzie trzymał przedni ustalacz (ta okrągła obsada, która trzyma RIS z przodu w tym samym miejscu, co usunieta podstwa muszki, to powinno być git...

Edited by Ijet
Link to post
Share on other sites

Bez przesady, ile lat mosfetów nie było i ludzie jechali na Tamiyach i bateriach 9,6v i więcej.. Co prawda LiPo ma większą efektywność niż NiMh, ale trooche pociągnie, nie dajmy się do tego stopnia zwariować nawałowi mosfetów w standardzie. Chociaż przyznam się sam, że na oryginalnych kablach replika leżała może z 2 dni.

Link to post
Share on other sites

Możesz sam to naprawić nie tracąc gwarancji. Wyjmij z komory element ustalający lufę (ten w kształcie półokręgu) i ustaw docisk dystansera na minimum. Potem wysuń lufę o kilka milimetrów i wciśnij z powrotem (nie zawsze zadziała to za pierwszym razem). Jak to nie pomoże to odwróć komorę do góry nogami i wyjmij lufę i popraw gumkę. To nic trudnego, a szkoda kasy na serwis.

 

Tak mogę, ale asgshop zrobi mi to za darmo, i jeszcze zapłaci za przesyłkę więc po co robić to samemu.

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące "KWAczki". Czy przy stosowaniu aku DualSky 7,4 45C (Dzieki za jego polecenie Pioterk ^ ^) i puki co braku mosfetu nie będą mi się palić styki ?

 

 

Fakt, że wymieniłem kable i wtyki (na deansy), ale na batce 7,4 v, 2700 mAh i 30 C, trzeci rok idzie na zwykłych stykach i jak na razie żadnych problemów "w tym depatamencie".

Edited by Ijet
Link to post
Share on other sites

Moja KWAczka już doszła, oraz Li-pol również. Wszystko po prostu cud, miód i maliny. Dziękuje w pomocy przy wybraniu li-pola. Rzeczywiście ten DualSky siedzi pod deklem jak by specjalnie go to tej M'ki robili - nie za ciasno i nie lata w kolbie. Tylko męczy mnie jedna rzecz, a mianowicie szczerbinka. Przeczytałem, że po jej usunięciu cały front się luzuje (ona go trzyma). W takim razie czym można szczerbinkę zastąpić, aby nic nie przeszkadzało w widoku przez koli - Tak wiem nie powinno przeszkadzać, bo celuje się obuocznie, ale w niektórych sytuacjach jest to uciążliwe.

Link to post
Share on other sites

Ja zdejmowałem A-post w moim KWA, by założyć chińską muszkę ala' Vltor. Po zdjęciu muszki (wraz z imitacją rurki gazowej) front pozostawał na swoim miejcu, bo ten metalowy krążek na którym jest mocowany od przodu wydaje się być niezależny od muszki. Przynajmniej u mnie siedział solidnie. Ale może być na wcisk, więc polecam samemu sprawdzić jak to wygląda. Zdjęcie muszki to kwestia wybicia 2 pinów o ile mnie pamięć nie myli.

Link to post
Share on other sites

Sprawa jest inna miałem źle założoną gumkę przez ASGshop, więc wysłałem na gwarancję po ich namowach. Dzisiaj koleś do mnie dzwoni i mówi, że była źle założona więc poprawił ale problem nadal jest, i że już dysze wymieniał i cuda niewidy.

 

W rozmowie mówi też, że próbował w innej i efekt ten sam ( w co nie chce mi się wierzyć bo przeczytałem cały ten wątek i nikt nie miał czegoś takiego). I mówi, że może to winna kabli które biegną przy komorze HU przez co jest bardziej dociśnięta.

 

Według mnie nie ma to znaczenia ponieważ czy dół komory mniej lub bardziej wchodzi jak by to powiedzieć w magazynek, to jego sprężyna pcha kulki do komory z tą samą nie zmienną siłą, która spada wraz z ubywaniem kulek.

 

Rozmowa skończyła się tym, że on nad tym popracuje ale, że producent daje hi-capa i on podaje prawidłowo. Chce by wypowiedziały się osoby które mają emki KWA z kablami na przód, bym miał podstawę jak by chcieli mi wcisnąć kit, że kwa już tak ma i low-capy (wszystkie nie jednej firmy) po prostu nie są kompatybilne.

Link to post
Share on other sites

Sprawa jest inna miałem źle założoną gumkę przez ASGshop

 

Potwierdzam to co mówi Pan z ASGshopu. Są jaja z wersjami z kablami na przodzie. Potrafią wymienione albo źle ułożone podnosić cała komorę psując podawanie i FPS.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...