Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Parkie,

 

mam ten sam problem. Tylko jeszcze nie rozbierałem. Zauważyłem, że dysza może poruszać się nie tylko w osi poziomej do i w tył od komory, ale trochę w osi pionowej. To normalne?

 

Teraz włożyłbym całą metalową głowice. Bo ta już się drugi raz sypie. Co polecacie? SHS?

Edited by maczo007
Link to post
Share on other sites

Tak, kulki nie wchodzą do komory. Jak się włoży kulke do komory po złamaniu i się złoży replikę to kulka strzela. Ja bym wymienił głowice cylindra na całą metalową. Ta ma tylko metalową prowadnice dyszy a zrobiona jest z kompozytu. Dlatego prowadnica ma tendencje do wyłamywania się jak widać :/

Link to post
Share on other sites

No widzisz, u mnie kulki wchodzą, ale nie przy każdym włożeniu maga, może problem jest ten sam..

Porównywałem ją jakiś czas temu do głowicy z mojej drugiej emki i wyglądały (jak sięgam pamięcią) tak samo, a moja 2 emka podaje kulki bez żadnych problemów..

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy ktoś miał doświadczenie z montowaniem granatnika M203 Long od G&P do replik LMT Defender? Właśnie próbuję zamontować go do swojej M16 i niestety montaż granatnika jest ciut za wąski na lufę zewnętrzną. Boję się cisnąć go na siłę. Jakieś rady?

Edited by The_Merchant
Link to post
Share on other sites

Ostatnio kupiłem w ASG Shop jedną z ostatnich dostępnych w kraju M4 KWA. Nie mogę się dopatrzeć ani na pudełku ani na instrukcji czy GB jest gen 1 czy gen 2. Gdzie mogę znaleźć te informacje??

 

Ostatnio kupiłem w ASG Shop jedną z ostatnich dostępnych w kraju M4 KWA. Nie mogę się dopatrzeć ani na pudełku ani na instrukcji czy GB jest gen 1 czy gen 2. Gdzie mogę znaleźć te informacje??

Link to post
Share on other sites

W pudełku z repliką dostałeś dwa imbusy. Odkręcasz nimi pin powyżej przełącznika trybu ognia. Następnie łamiesz replikę w pół (wymaga to trochę siły). Jak z przodu znajdziesz coś takiego:

airsoft-KWAx9mmGBb.jpg

 

to znaczy, że masz GB 2GX. Wtedy będziesz mieć absolutną pewność. Plomba gwarancyjna jest tylko na GB, więc nadal zachowujesz gwarancję.

Link to post
Share on other sites

Dla przyszłych pokoleń chcących montować granatnik G&P M203 na replikach KWA informacja że wymaga to trochę przeróbek. Lufa KWA ma większą średnicę i niestety montaż granatnika nie da się "zapiąć" ze względu na to że otwory nie nakładają się na siebie aby wkręcić śruby. Montaż Classic Army który można dokupić oddzielnie również nie pasuje. Jedyna metoda to spiłowanie zarówno klamry od montażu jak i samego montażu.

 

Jeśli chodzi o dostępność to wersja Compact CQB jest dostępna na Zbrojowni oraz na Taktycznym.

Edited by The_Merchant
Link to post
Share on other sites

Panowie pytanko, być może banalne posiadam m4a1 RIS (LMT) i mam leciutki luz na froncie a dokładnie na samej dolnej szynie czy ten front jest w dwóch częściach? Może wystarczy coś dokręcić?

miałem luz na całym ale wystarczyło dokręcić śrubkę od góry frontu teraz zostaje dół

Edited by sliwa240
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, jakich firm risy pasują do M4, bo na risy boyi właśnie mnie trafiła kurwica. potrzebuje czegoś nie z gównolitu. np g&p, pasuje?

Mam od G&P tylko taki nakręcany bez delta ring-u i pasuje idealnie tylko trzeba dorobić podkładki i odpowiednio ustawić.

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_209&products_id=3875&name=VFC_-_Konwersja_-_M4_CARBINE_RAS_FF#!prettyPhoto

O taki tylko nie VFC ale G&P

Edited by dzieciaq
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...